Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování za ročník 2009

Autor Téma: Poděkování za ročník 2009  (Přečteno 18200 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Poděkování za ročník 2009
« kdy: Červenec 06, 2009, 14:27:03 »
Moc díky pořadatelům za naprosto úžasný dogtrekking. Skvělá trať - neměla chybu, perfektní kemp...prostě paráda!! Díky a za rok zas!

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #1 kdy: Červenec 06, 2009, 15:11:02 »
Díky všem (pořadatelům, trekkařům...) za super akci. Trať naprosto luxusní, horní voda nebyla, spodní vody byl pro psy dostatek, ale sluníčko sluníčkovalo docela silně :)

Ď
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #2 kdy: Červenec 06, 2009, 15:39:44 »
Parádně zorganizovaná akce - pořadatelům se ještě jednou omlouvám za problémy (přehlašování z longu na mid, zlikvidovaný itinerář, zlikvidovaný druhý itinerář...).

Jinak bych chtěla poslat do.. do.. no do-myslete-si-kam asi polovinu midařů, kteří nebyli schopni odpovědět při míjení na trati na pozdrav.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #3 kdy: Červenec 06, 2009, 16:25:46 »
K těm MIDařům - někteří se ani nebyli schopni dostavit na vyhlášení, aniž by cokoliv řekli pořadatelům...

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #4 kdy: Červenec 06, 2009, 16:28:18 »
...nováčci...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #5 kdy: Červenec 06, 2009, 19:14:21 »
Děkuju moc za super trekk, kdybych, měla kvylitní obudí, i bych si ho víc užívala, takhle jsem se modlila za každou zastávku, každej dokopec (zkopec byl pro mě největší muka) a za cíl. Dneska už chodim skoro normálně, takže už to vidm v lepšim světle  ;D ještě jednou já a hyena děkujem a ahoj

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #6 kdy: Červenec 06, 2009, 21:04:50 »
Také se přidávám s poděkováním za skvělou organizaci pořadatelům v čele s Renčou. Za skvěle zvolenou trať s mizivým procentem asfaltu. Ikdyž bylo horko, tak přechody na přímém slunci nebyly dlouhé a šlo se většínou ve stínu. Díky Hanzovi za morální podporu po trati, bylo to náročné a hlavní úkol-dojít(pochroumané koleno z Oravy o sobě dávalo vědět) byl splněn i díky jemu.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #7 kdy: Červenec 06, 2009, 21:06:36 »
...kdybych, měla kvylitní obudí...
čéče Evo, už nepij!

Také pořadatelům děkuji, připomínky jsem řekla přímo a trať byla naprosto suprová (a teplé sprchy taky  >:D).

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #8 kdy: Červenec 06, 2009, 21:59:30 »
...trať byla naprosto suprová (a teplé sprchy taky  >:D).
Ty jo, to ti ani nevadilo, ze ve sprchach misto kouhoutku byla jen ta jedna packa, a voda byla moc horka? :o :P

Jinak taky dekuju, trat byla bezvadna. Jen jsem netusil, ze me rozboura trek, kterej jsem predem povazoval za nejlehci ze sezony ("copak jsou na Hany nejaky kopce?"). Rano jsem spatne odhad situaci, osvedceny trekovky nechal ve stanu a nazul lehky bezecky Asicsy v domneni, ze budu rychlejsi. Misto toho jsem si plne vychutnal svoje prvni puchyre a do cile dochazel v sandalech. I tak jsem ale neodolal, a nahoru na Spranek jsem se podivat vylez. Stalo to za to.
Zbyněk + Ārya

Brzánecká smečka

  • Host
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #9 kdy: Červenec 06, 2009, 22:09:49 »
Také my se chceme přidat a poděkovat za skvělou akci,přestože má pochroumaná kyčel mně nedovolila dojít až do konce.Renčo,moc díky,za rok určitě přijedeme zase,snad už opět v úplné sestavě

Offline argosek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #10 kdy: Červenec 06, 2009, 23:02:43 »
az na spicatymi kameny pokryte lesni cesty a bezclunny rafting po zlute(?) to bylo moc hezke. zatim asi nejhezci trek, na kterem jsme byli.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #11 kdy: Červenec 07, 2009, 08:29:38 »
Pridavam i sve podekovani za prijemnou prochazku (ikdyz zel nucene zkracenou) i vybornou organizaci, dostatek slunecnich paprsku i vody a jeste jednou diky za pruzny a ochotny odvoz z trati (pes i ja se uspesne hojime).
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #12 kdy: Červenec 07, 2009, 10:03:18 »
Přidáváme se s poděkováním za super akci, byla to nádhera a těšíme se na další ročník.
 :) :)  :)
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Míša, Ben, Lexi

  • Host
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #13 kdy: Červenec 07, 2009, 10:27:58 »
Já též děkuji za vše, ale především za pohotové ošetření Lexe, když mi začal pajdat a já netušila proč. Teda jen nevím, kdo z klubu českých turistů značil tu modrou, tam to bylo někdy fakt zajímavý :D Jinak atmosféra, dogtrekaři a organizace super. Tak zase za rok!  :)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #14 kdy: Červenec 07, 2009, 10:42:11 »
Taky se přídávám k poděkování, bylo to pěkné, z mé strany děkuji za to, že mě pořadatelé pustili na trek se všemi psy. Jenom nechapu, proc jsem byla jedina, co šla na dva bivaky.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: