Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Šediváčkova 111 2009-poděkování

Autor Téma: Šediváčkova 111 2009-poděkování  (Přečteno 5501 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Šediváčkova 111 2009-poděkování
« kdy: Červen 07, 2009, 21:07:54 »
Mončo, díky, díky byla to nádhera, takhle jsme se už dlouho nekochali,užili jsme si to na maximum. Prostě pohoda.....A spolupíčům díky za super posezení a pokec až do svítání  :)

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #1 kdy: Červen 07, 2009, 21:17:16 »
Taky bych chtěl poděkovat za krásnou krajinu a nádherný výhled nejen z Boubína. Kdo nebyl na rozhlednách (Boubín+Libín), tak o hodně přišel. Asfaltu sice bylo "mírně" víc, než 1/3, jak tam kdosi někdo hlásal, ale došli jsme :)

Díky za posezení skupině OCFEFA (Octavia, Felicia, Fabia)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #2 kdy: Červen 07, 2009, 22:07:45 »
Čubís to bohužel nesedlo, tak že jsme musely v půlce skončit, ale i tak to bylo fajn. Zvláště poslední kiláky okolo Blanice do Husince byly moooc hezké. A pak také nezapomenutelný výraz Petry, když dorazili a potkali mě už na kempu  ;D ;) Díky.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #3 kdy: Červen 08, 2009, 07:41:59 »
 :) krajina nádherná,  počasí taky dobrý  ;)
ALE zejména bych chtěl poděkovat asfaltérům,  za těch cca 25 km, který už nestihly a  které byly "hnusně" nezpevněné a kamarádům a kamarádkám, kteří to vydrželi..... :D  ;)
PS. a samozřejmě Olince a Apolence, že dokázaly jít tak šikovně, že si ani tlapky neprošoupaly... ;)
« Poslední změna: Červen 08, 2009, 08:08:20 od vencan+3 »

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #4 kdy: Červen 08, 2009, 08:56:07 »
Osobně jsem si Šumavu představovala trochu jinak, a ne ji zažít na asfaltu   ???
Díky silnici se to málem 5 km do cíle vzdalo :(, štěstí, že nám ujela mašinka  :-X
Zázemí - nebylo si kam sednout, zazpívat si a že nebyla sprcha se dá (ne)přežít.

Děkuju za Libín - opravdu nádherný.

Děkuji Kristýně a Arance, že nás podporovaly na trati  ;)

radkaP

  • Host
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #5 kdy: Červen 08, 2009, 12:03:54 »
...nó, abych řekla pravdu, svůj první dogtrekking jsme si představovali trochu jinak. Líbilo se nám, ale ten asfalt :o  Bedříšek má prošoupaný tlapičky, a tak jeho nejpříjemnější vzpomínka bude asi na spaní v dekách a pelíšku, který mu půjčila Zelí ;)

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #6 kdy: Červen 08, 2009, 14:53:48 »
Na druhý straně, když se pan premyjér příště nenechá vyhodit ze sedla před tím, než podepíše povolení ke vstupu , tak se možná do toho lesa na pěšinky dostanem víc, ne  :D
Montík už si otlačené tlapičky zahojil a domluvili jsme se, že příště na silnice nasadíme obuv a bude to. Každopádně se už těším na další dobrodrůžo  za rok. Chci stihnout, co sem nestih - třeba se podivat na ten (jak ho překřtili klucí z Oravy) Somársky most, kterej tam prej už staletí nejni :o
takže přes co jsme to vlastně neměli jít?  ;D >:D :P
Mončo a ostatní: dík  8)

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #7 kdy: Červen 08, 2009, 15:17:31 »
 ;) tak "somárský most" tam pořád je a je docela obyč, ale hospůdak u něj je špičková (sice byla v So večer narvaná vodákama a trempíkama), ale
s úsměvem nás obsloužili -  G, tláča, tataráček....kytáry ,zpěv.. etc.  :D
a z druhý kontroly se tam šlo LESNÍ cestou , napřed se objevilo světýlko
a pak už byly slyšet kytárky.. :D

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #8 kdy: Červen 08, 2009, 15:28:14 »
Jóó, taky mi někdo říkal, že tam byl ňákej asfalt, ale jelikož jsem čučel furt kolem sebe a na ty panorámata, tak jsem nekoukal moc kam šlapu.. A taky jsme se nádherně flákali, takže dlouhej kouř a pohoda dšéés :D :D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #9 kdy: Červen 08, 2009, 17:49:31 »
"Somárský most" (teda ta hospa u něho) neměl chybu :)
Vikina mi tu leží jak mrkvóla, má toho chuděra plný brejle.
Díky všem co jsem na trati potkala a kteří mě vlídným slovem, kousavou poznámkou či řádným kopancem dohnali až do cíle.

Offline Hrobnice

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #10 kdy: Červen 09, 2009, 21:25:30 »
Právě jsem vložila pár foteček do fotografické sekce Šediváčkovi 111. A jak je tak prohlížím, tak vzpomínám na bezva výlet Šumavou s kamarády, který nám umožnila Monča s její buldočí houževnatostí, kdy se poprala se všemi úředníky, zelenými mužíky, nepřízní osudu, zákazy a příkazy, brblavými trekaři,... A vznikl tenhle krásný dogtrek. Tak Mončo moc díky. A taky dík Faboškovi a dalším spřízněným duším za pomoc Monče. A "hlídačům" Honzíkovi a LucceA za hlídání většinového zbytku mé smečky v základním táboře počas mého pobytu na trase. Hrobnice+12

Yetti a Lentilka

  • Host
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #11 kdy: Červen 10, 2009, 21:41:18 »
Bielici se vyspali a tak zřejmě patří mezi poslední "gratulanty".Nadšený.Pro nás všechny tento trek neměl chybu.Mončo dík.

Offline Honza + Bajča

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 0
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #12 kdy: Červen 11, 2009, 08:20:00 »
Taky se připojuji - šumavská příroda byla krásná (Libín L U X U S!), veliká škoda toho asfaltu... V Prachaticích už byli pesani obutí, bo si prodřeli polštářky, z botiček toho moc nezůstalo - nafotim, ukážu.
"Tak mně napadlo, že bych si šel zaběhat..... Když jsem doběhl na okraj obce, řekl jsem si, že bych mohl běžet na kraj města. Když jsem byl na kraji města, řekl jsem si, že bych mohl běžet na kraj kraje. Když jsem doběhl na kraj moře, otočil jsem se a běžel jsem dál..."
Forrest Gump

Offline Katchi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: Šediváčkova 111 2009-poděkování
« Odpověď #13 kdy: Červen 11, 2009, 08:42:37 »
Také s Alfonsem děkujeme za super víkend, bylo to fajn...
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: