Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 vybava na dogtrekking

Autor Téma: vybava na dogtrekking  (Přečteno 75940 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #150 kdy: Červen 07, 2009, 20:26:55 »

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #152 kdy: Červen 08, 2009, 09:39:46 »
Mrkněte, já na to ted nemam love http://www.aukro.cz/item650785342_ponco_plastenka_jurek.html
jestli je to tahle http://www.vltava2000.cz/stan/goodsdetail.asp?strGoodsID=DUO tak to kupte radši na té vltavě  ;)
pááni
Jestli někdo chce pončo, tak jsem mu ho mohla dát - měla jsem goretex (army) pončo za 900 Kč - a šlo po 3 hodinách v dešti do popelnice v nebližší vesnici. Ponča nejsou na chůzi - utopíš se pod ním ve vlastním potu, který se nemá kam vypařovat, protože tyhle materiály vůbec nedýchaj. Píšou 7000 mm vodní sloupec, i windstoperky mají vodní sloupec od 10 000 mm. Na přehození přes spacák to bude asi korekt.
to už bych si koupila něco takovýho:
http://www.marmot.de/index.php?page=products - Women´s Super Hero Jacket - WINDSTOPPER® Softshell cca 3.tis.
nebo přímo nepromokavou, ale to už je cena kolem 4-5 tis.
« Poslední změna: Červen 08, 2009, 09:41:48 od Kukačka »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #153 kdy: Červen 08, 2009, 16:12:44 »
Pončo od Jurka mám a nemůžu si ho vynachválit...v dešti jsem v něm naťapala dost a nijak extrémně se v něm nepotím a ani v lijáku skrz neprošlo.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #154 kdy: Červen 08, 2009, 21:37:02 »
tak jsme si v pátek koupila softšílku z Canisu za 800,- a naprostá bomba, úžasně teplá, neprofoukne a zatím nepromokla. ostatní lidi co ji maj (znám jich cca 5 si ji taky nemůžou vynachválit - jsou to jezdci a veterinářka, takže záhul bunda docela dostává)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #155 kdy: Červen 08, 2009, 21:52:03 »
hmmm....koukám na ten Canis a vůbec to nevypadá špatně...hlavně ty ceny jsou oproti "klasickým" sofshellkám skvělé...díky za tip...

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #156 kdy: Červen 09, 2009, 08:35:18 »
hmmm....koukám na ten Canis a vůbec to nevypadá špatně...hlavně ty ceny jsou oproti "klasickým" sofshellkám skvělé...díky za tip...
Pak bude na treku jeden velkej tým softšílek z Canisu :-D

Ben a Anďa

  • Host
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #157 kdy: Červen 10, 2009, 07:44:06 »
Teda teda teda. Zírám jak blázen a jestli je tak dobrá jak říkáte tak ji musím mít ;D. Po softshellkách se dívám už dost dlouho ale vždy mě odradila ta cena...

Aspoň se poznáme :D

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #158 kdy: Červen 10, 2009, 09:31:38 »
Dneska ráno jsem v ní poprvé zmokla a to celkem dost a drží, neměla jsem sice batoh... a pánský maj ve dvou barvách  :(

LenkaLeo

  • Host
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #159 kdy: Červen 13, 2009, 20:32:58 »
Ahojte, chcem sa opytat, ci pouzivate niekto postroj Guard od Manmatu, ja mam krizenca labradora a je rovnako velky ako bigel. Neviem, ci mu mam vybrat postroj velkosti S alebo M. Ak mate niekto havina rovnnakej velkosti, nieviete mi poradit, aku velkost postroja mate vy?

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #160 kdy: Červen 13, 2009, 21:51:31 »
Ahoj, postroj guard od Manmatu se měří podle obvodu přední části, ostatní se dá seřídit. V katalogu to nazývají obvod obojku, ale není to jako obojek kolem krku, je to o trochu víc. Zjistíš tu míru následovně: vezmi krejčovský metr, dej mu ho kolem krku na plece tam, kde by měl postroj sedět. Odečti centimetry, koukni do katalogu a objednej. Na naše krátkosrstý psy nám pan Soumar doporučil model Soft univerzal, vyhovuje a na bígla by asi byl nejlepší.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #161 kdy: Červen 13, 2009, 22:32:40 »
Já mám na Bardu Guard, myslím že S, ale on má taky obvod krku 45 - to bys musel mít hodně zakrslého labradora... Pokud chceš, můžeš na některém českém treku vyzkoušet.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #162 kdy: Červen 13, 2009, 23:04:57 »
Poradte mi prosím, kde si mám koupit mapu na Hanáckou , když jsem z jihu Čech? zkoušela jsem různý knihupectví v Českých Bud, ale nikde nic. Co mám dělat? Jestli je tady už návod, jak se to řeší, dejte odkaz, děkuju
« Poslední změna: Červen 13, 2009, 23:08:35 od Šárka »

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #163 kdy: Červen 13, 2009, 23:08:53 »
jestli může být shocart, tak on-line na http://www.shocart.cz/e-shop/select.php (KČT by se taky určitě našly na webu)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #164 kdy: Červen 14, 2009, 06:59:50 »
Poradte mi prosím, kde si mám koupit mapu na Hanáckou , když jsem z jihu Čech? zkoušela jsem různý knihupectví v Českých Bud, ale nikde nic. Co mám dělat? Jestli je tady už návod, jak se to řeší, dejte odkaz, děkuju

V každém knihkupectví kde mapy vedou ti ji určitě rádi objednají, jinak jde koupit přes internet. Výběr map mívají i supermarkety (Tesco, Globus...)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: