Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Canicross/marathon 32 km Novohradské hory

Autor Téma: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory  (Přečteno 22117 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #30 kdy: Duben 07, 2009, 20:35:24 »
Vojto dík za info.
Určitě něco podniknu.už se vlastně na tom pracuje. ;)
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #31 kdy: Duben 07, 2009, 20:47:53 »
Buráku:
Gratulace k vítězství v kat. a celkově k třetímů místu těsně za druhým.
Jenom mě napiš jak to že vám ten první tolik utekl asi o 13 min?

Jinak příští rok zařadíme tento závod do nového seriálu který už nebude jen o Beskydech ,ale i jinde.
Takže se dočkáš krátkých trochu blíže Plzni neboj.
Budou tam nové akcičky a to hodně zajímavé......ale to až v 2010.Překvápko.

Peťa Profous: Pochvala  ;) za propagaci našeho oddílu daleko za hranicemi kraje  ;D .Dostaneš jako všichni ostatní členové nášivku se svým jménem a jmenem svého ,,hodného" ;D pejska.
Nášivky a potničky s českou vlajkou se budou dávat na Pustevnách.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #32 kdy: Duben 08, 2009, 11:07:10 »
Díky. Ten první mi utekl, protože on je sportovec, zatímco já jsem takovej pantáta ze Sedlce, co si chodí zaběhat. On prostě běžel rychle a všude. ;-)

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #33 kdy: Duben 08, 2009, 11:27:55 »
Burákovi moc nevěřte. Deklaroval, že nemá naběháno, ale když jsme spolu běželi ještě asi na 5.km, tak on běžel pomalu, zatímco já jsem běžel rychle. On mohl vykládat, zatímco já jsem lapal po dechu. A přitom jsme běželi vedle sebe stejnou rychlostí. To mi přišlo podezřelý. Pochopil jsem to až v cíli, když jsem zjistil, že už tam Burák je hodinu :'(
Tak takhle je to ve skutečnosti s pantátou ze Sedlce
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #34 kdy: Duben 09, 2010, 06:31:38 »
Tak tuto neděli to otestujeme v Trhových Svinech 32 km.Trasa vypadá zajímavě a podle fotek a převýšení to bude docela dost těžké.
My běžíme s Adélou.
Jinak s pořadatelem Martinem Brožkou jsme domluvení na spolupráci letos jako zkušebně a příští rok se uvidí.Ja to ja jako komisař a technický delegát EC na zhodnocení tratě posoudím 8).Přivezeme i nějaké ceny (+ceny od pořadatele) od hlavního sponzora EC.Letos se to poběží už v rámci EuroCupu 2010 jako druhý závod.
Pokud tato akce někoho zaujala (je tam i kratší trasa na 14 km) tak vše najdete na stránkách:
http://sportcentrum-novohradskehory.ic.cz/
Startovné 50,-
Je tam i mapka a popis tratě a mapka profilu+výsledky 10 ročníků a dost fotek z tratě.Start 11,00 hod.Na trati je 1 občerstvovačka na 17 km.
Odvoz z cíle pak zpět zajištěn autobusem.
Startovka tam není,ale vypadá to tak na 10-15 lidí se psy a běžců tak 15-20 a na kratší trati tak 15 startujících.

Není tam žádná uzávěrka přihlášek,takže stačí v neděli dojet tak hodinku před startem a odprezentovat se za lidových 50,-

3.závodem EuroCupu bude již tradiční (1.5.2010) 7.ročník MČR v Dogtrekking/Marathonu v Beskydech na Pustevnách 42,2 km

Vše najdete v odkazech pod mým příspěvkem.         
Na viděnou v Trhových Svinech a snad i v Hojné Vodě >:D.
Roman/HOLKI
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #35 kdy: Duben 09, 2010, 09:17:58 »
Citace
Odvoz z cíle pak zpět zajištěn autobusem.

Jen bych si dovolil upresnit, ze to je bezny linkovy autobus, tzn. muze byt problem s prepravou psu. Poradale dopravu nezajistuji.
Mel by odjizdet z Hojne Vody v 16:00, v Trhovych Svinech je v 16:50.

Vloni to bylo moc pekne, doufam, ze se letos taky povede. Tesim se.

SarkaM

  • Host
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #36 kdy: Duben 09, 2010, 11:52:37 »
Na ten autobus bych se nespolehala, mě sice vozivali i se trema psama, ale to už je ředu let., Odpoledne už nebudu na netu, ale my budeme dole na Veveří cca 3 km od cílového místa, možna přijdem i fandit a pak jedem do Trhovych Svinu. Jeden skladny človek se psem by se nam snad vesel. Poznate me podle 6 haskounu a 1 vořecha a 2 deti a čtyrkolky. Pokud bych mela auto na miste- tak modra 120 škodovka s privesem.
mobil 606 674 495 signal nezarucen.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: