Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 tašky

Autor Téma: tašky  (Přečteno 26466 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: tašky
« Odpověď #30 kdy: Květen 12, 2009, 13:13:17 »
Jo, na kohoutku, kriz je asi nekde jinde, soude podle zdeseni--nejsem dost zoologicky ,,zdělaná,,
Jo, kriz je prakticky to nejslabsi misto na tele psa, kde je prakticky pouze pater a par svalu, jinak zadna zebra. Bolest v krizi jiste znas - behem tehotenstvi sis jich asi uzila dost... :D - pes to nema o moc jinak :)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: tašky
« Odpověď #31 kdy: Květen 12, 2009, 13:20:11 »
Děte do háje-voba-jeden chce dělat chytrou a vy ho takhle rozeberete.  ;D. Ne, v kříži mě asi nikdy nebolelo, jinak bych věděla kde to je ::)Ani v těhotenství.Jsou ale jiná místa, který bolí, zvlášt v okamžiku kdy po třičtvtě roce těhotenství končí >:D
« Poslední změna: Květen 12, 2009, 13:21:46 od Šárka »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: tašky
« Odpověď #32 kdy: Květen 12, 2009, 18:16:02 »
Ahoj, zaímalo by mě, jak moc utahujete brašny. mám 5kilovýho ratlíka, co mi v to nosí nějaký dorbnosti a tašky máme od trixie. Jsou super, ale a zimu jsem mu je pořádně utáhla, aby mu nepadaly a v létě jsem je musela povolit, protože mi přišlo, že v nich nemůže pořádně funět. Jak daleko je dáváte na zádech? Mám pocit, že si do nich bouchá loktem...

Nevidím důvod proč na pětikilovýho pejska něco nakládat, uniká mi praktický význam. Ty dvě škatulky sirek a kapesník který pejsek ponese mě nezatíží a ho kabele rasují. Jako recese na vycházku dobrý, na delší vzdálenosti spíš týrání zvířat.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: tašky
« Odpověď #33 kdy: Květen 12, 2009, 18:44:30 »
Děte do háje-voba-jeden chce dělat chytrou a vy ho takhle rozeberete.  ;D. Ne, v kříži mě asi nikdy nebolelo, jinak bych věděla kde to je ::)Ani v těhotenství.Jsou ale jiná místa, který bolí, zvlášt v okamžiku kdy po třičtvtě roce těhotenství končí >:D
To víš, to už je za ta léta deformace z povolání, buď ráda, že se hlídám a nepíšu latinsky ;-)
A k tématu, myslím, že 5ti kg pes bude mít delší trasy plný zuby i bez další zbytečný zátěže, kterou ty ani neucítíš a dá se narvat snad kamkoli.

Maky

  • Host
Re: tašky
« Odpověď #34 kdy: Květen 12, 2009, 19:57:57 »
Nemyslím na delší trasy, ale celkově. Neptám se Vás, jestli mu ty brašny dát nebo ne, jen jak je nastavit. Nosí je proto, že se příjemně unaví. Má to vždycky do jedný desetiny svý váhy, což ho rozhodně netrápí a naopak, když jde s brašničkama, je hrozně důležitej a vyloženě se naparuje. Tudíž když mu je nasazuj, tak se do nich hrne. A nikdy je nemá na delší trasu. Občas mám pocit, že mu bouchaj do loktů, tak jsem mu povolila přední popruh, aby je měl víc vzadu a nevím, jak utáhnout okolo bříška. Můžete mi poradit?
Erája: tebe jsem se mohla rovnou zeptat na výjezdu.

Maky

  • Host
Re: tašky
« Odpověď #35 kdy: Květen 12, 2009, 20:36:51 »

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: tašky
« Odpověď #36 kdy: Květen 12, 2009, 23:41:41 »
No fotka se mi líbí, vořech jak vyšitej. Řekla bych že mu ty brašny seděj a ani nejsou tak velký. Jestli do nich naráží loktem, tak to asi bude když poposkočí, ne?   Je mi jasný, že ti nejde o to aby jsi měl lehčí batoh, ale jako recese dobrý.

Trénovaní psi svým potecionálem daleko přesahují naše možnosti, nedej se odradit a dále v klidu brašnujte ^-^

Soudím tak podle našeho vořecha, kterej doprovází moje longový spřežení po svých na volno a má ještě kratší nožičky než tohle stvoření a 40 km za den žadnej problém

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: tašky
« Odpověď #37 kdy: Březen 03, 2010, 13:09:16 »
Chtěla jsem se zeptat, nosí Váš pes brašny i v létě..? Mě příjde, že mu v tom bude vedro, mám brašnu od VK brašnářství, zkusili jsme to s ní, čuba šla teda značně pomaleji, ale časem si zvykla, stejně nevim, jestli jí tím trápit.. Nesla na každé straně litr a půl vody.
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: tašky
« Odpověď #38 kdy: Březen 03, 2010, 13:29:39 »
Anetguo,

mám pocit, že tobě pomůže jediné, vyraž do terénu a nasbírej vlastní zkušenosti.  Co vyhovuje jiným, nemusí vyhovovat tobě.

Kamoška se tuhle radila s jedním zdatným turistou , jestli ona má na to, ujít bez většího tréninku long, on jí úplně rozebral, co by všechno musela mít a jak dopředu trénovat... A přitom trek se dá pomalým tempem  na dva bivaky ujít i při mateřské dovolené.
« Poslední změna: Březen 03, 2010, 13:31:27 od Šárka »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: tašky
« Odpověď #39 kdy: Březen 03, 2010, 13:33:53 »
Chtěla jsem se zeptat, nosí Váš pes brašny i v létě..? Mě příjde, že mu v tom bude vedro, mám brašnu od VK brašnářství, zkusili jsme to s ní, čuba šla teda značně pomaleji, ale časem si zvykla, stejně nevim, jestli jí tím trápit.. Nesla na každé straně litr a půl vody.

Když je fakt vedro tak brašny nee (já už je teda psům na DT nedávám ani když vedro není)
Když je hic tak je pes rád že je rád sám o sobě a dívá se jestli nejsi debil, že se někam šmatleš, když tady pod tím smrčkem by se tááák krááásně válelo ;)

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: tašky
« Odpověď #40 kdy: Březen 03, 2010, 14:40:44 »
Anetguo,

mám pocit, že tobě pomůže jediné, vyraž do terénu a nasbírej vlastní zkušenosti.  Co vyhovuje jiným, nemusí vyhovovat tobě.

Kamoška se tuhle radila s jedním zdatným turistou , jestli ona má na to, ujít bez většího tréninku long, on jí úplně rozebral, co by všechno musela mít a jak dopředu trénovat... A přitom trek se dá pomalým tempem  na dva bivaky ujít i při mateřské dovolené.

Asi máš pravdu, já jenom nechci něco uděla špatně, hlavně psovi.
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: tašky
« Odpověď #41 kdy: Březen 03, 2010, 15:20:25 »
hele první trek dej s jedním psem, bez brašen, s rozumnou výbavou (stan fakt nee) a na druhém už se můžeš řídit zážitky z prvního - co vzít, co nebrat, jestli byl pes KO (na brašny zapomeň) nebo druhý den řádil jako kdyby nikde nebyl (můžeš uvažovat o brašnách),...

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: tašky
« Odpověď #42 kdy: Březen 04, 2010, 08:46:30 »
No já bych psu zase brašny klidně dala - to že bude unavenější :D by mii i vyhovovalo, ale je to děsná otrava (to je slabé slovo) je před každou větší "louží" sundavat a pak zase nandavat - to už jsem s je pak radši připla k batohu a pes byl zase jen v postroji...

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: tašky
« Odpověď #43 kdy: Březen 04, 2010, 08:47:47 »
já bych potřebovala batohy na Kukačku od 70. km dál  :-X, ona tahá jak blbá pořád a třeba by jí to zbrzdilo, netahala mne a já bych neřvala, že mě to bolí  ;D ;D ;D ::)

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: tašky
« Odpověď #44 kdy: Březen 04, 2010, 16:03:44 »
hele první trek dej s jedním psem, bez brašen, s rozumnou výbavou (stan fakt nee) a na druhém už se můžeš řídit zážitky z prvního - co vzít, co nebrat, jestli byl pes KO (na brašny zapomeň) nebo druhý den řádil jako kdyby nikde nebyl (můžeš uvažovat o brašnách),...

Dobrá tedy.. :) Vezmu zatím jen jednoho.. A nějak to vychytáme snad :)
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: