Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 tašky

Autor Téma: tašky  (Přečteno 26505 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: tašky
« Odpověď #15 kdy: Únor 16, 2009, 09:20:05 »
na tie manmatacke som sa tiez divala, ale zdali sa mi nejake moc "hrube" - v zmysle ze pokryvaju moc velku cast pesovho tela - bojim sa aby mu pod nim nebol hic  :-\

S polaráckejma jsem nikdy nešla, jen jsem je zkoušela,  a pak si vybrala ty od Manmatu.Sedí výborně, čuba je nosila v létě i v zimě a neměla žádný problém. On ten vršek je šitý z prodyšného materiálu.Dají se použít i místo postroje- mají vzadu očku, za které si chytíš vodítko a funguje to jako " guard". Nevím, zda by ustály táhnoucího seveřana, ale ovčanda mi na nich vytáhla i do kopce a  zapínání přes plece to vydrželo bez problémů. Jestli se dokopu stáhnout fotky z foťáku, tak ti sem něco šoupnu.

Offline Amaguk Bela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Souhlasu: 0
Re: tašky
« Odpověď #16 kdy: Březen 25, 2009, 20:21:06 »
Hyena, diki za referenciu. Uz to teda zacina byt akutne, takze potrebujem asi nejake posledne nakopnutie pred definitivnym rozhodnutim - nahodou si sa nedokopala k stiahnutiu tych fotiek? :)
Ono, vidiet to "v reale" je predsa len ine nez na tom drevenom manmatackom modeli.  ;)

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: tašky
« Odpověď #17 kdy: Březen 26, 2009, 01:47:26 »
Vadil by mi u tech polarackejch hlavne ten uzkej pasek pres hrudnik. Mam na Aryu podobny, na normalni "vylety" i nekolikadenni byly vzdycky v pohode, ale loni po stovce na Otovi byla docela odrena. Nastesti ma dost hustou srst, takze to byly jen sedreny chlupy a kuze zustala v pohode, ale priste uz s nima takovou dalku najednou nepujdu. Manmat nebo VK brasnarstvi urcite tolik odirat nebudou:
Zbyněk + Ārya

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: tašky
« Odpověď #18 kdy: Březen 26, 2009, 08:15:24 »
Teda to koukám, jak ted vypadaji brasny. Mam domluvene pujceni 3 tasek na Šumavu, sama mam 3 brašny z doby ledove. Co na mě moc příznivě nepusobí, je vyška horní hrany. Tím se zvyšuje těžiště a při chuzi se kapsy houpaji a překlapějí.

Moje brašny mají ty ouzké popruhy jak na hrudi tak pod břichem, za ty leta nekolikrat zašívané, ale jinak v pohodě. Koukala jsem že lidi vodí psy za ty očka vzadu, bála bych se, že tím tu kapsu roztrhnu a pri začuchávaní psa že se budou překlápet.Ja jsem vodim za obojek a jako zabezpeceni proti zaklesnití voditka mezi kapsu a psa mam mezi oběma brašnama zavazaný provaz, kterej to voditko nenechá klesnout.



Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: tašky
« Odpověď #19 kdy: Březen 26, 2009, 08:22:50 »
nehoupají a nepřeklápějí  ;) - mají ještě popruhy pod břichem

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: tašky
« Odpověď #20 kdy: Březen 26, 2009, 09:33:00 »
....Moje brašny mají ty ouzké popruhy jak na hrudi tak pod břichem, za ty leta nekolikrat zašívané, ale jinak v pohodě. Koukala jsem že lidi vodí psy za ty očka vzadu, bála bych se, že tím tu kapsu roztrhnu a pri začuchávaní psa že se budou překlápet....

No při začuchávání to je opravdu blbé  :D
My máme Manmaťáckej baťůžek a vydržel 20 km...utrhla se kapsa a začalo se trhat očko, takže pro tahouny to není určitě  :-X
   *   www.probarf.cz

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: tašky
« Odpověď #21 kdy: Březen 26, 2009, 19:27:51 »
Já mám Manmaťácký brašny snad 8 let a netrhá se nic...a že cosi odnosily...bohužel jsou na velkýho psa...ty moje bonsaje co mám teď by je plouhaly po zemi.
Jestli se něco urvalo, tak to pošli Jardovi Soumarovi, ochotně vymění, opraví....
« Poslední změna: Březen 26, 2009, 19:35:00 od LenkaB »

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: tašky
« Odpověď #22 kdy: Březen 26, 2009, 19:52:59 »
urvalo, jsem svědek ;D ...teda, asi bych tam dala jinej smajlík, být moje  :-X

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: tašky
« Odpověď #23 kdy: Březen 26, 2009, 22:00:02 »
To už jsem zašila sama  8) Ale jako postroj nám to  moc nevyhovuje  :-\
   *   www.probarf.cz

Maky

  • Host
Re: tašky
« Odpověď #24 kdy: Květen 12, 2009, 10:29:20 »
Ahoj, zaímalo by mě, jak moc utahujete brašny. mám 5kilovýho ratlíka, co mi v to nosí nějaký dorbnosti a tašky máme od trixie. Jsou super, ale a zimu jsem mu je pořádně utáhla, aby mu nepadaly a v létě jsem je musela povolit, protože mi přišlo, že v nich nemůže pořádně funět. Jak daleko je dáváte na zádech? Mám pocit, že si do nich bouchá loktem...

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: tašky
« Odpověď #25 kdy: Květen 12, 2009, 10:32:31 »
pětikilovýho trpaslíka chceš trápit brašnama? :'(
Loni jsem šel Oderák s 20kg Bertou a po dvaceti km jsem její brašny přivázal na svůj bágl a šlo se. Do tý doby šla Berta spíš za mnou než přede mnou a byla notně otrávená.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: tašky
« Odpověď #26 kdy: Květen 12, 2009, 10:37:59 »
Pes by měl mít ty brašny tak, aby nesl nejvetsi zatež na kříži, neboli mezi lopatkama.  Mam pocit že ted se vyrabi brasny dost dlouhe, a jakoby hodne nizko polozene. Taky jsem na rozpacich z tech mnozstvi uchytu, moje stare brasny maji jen 2 prezky prijdou mi lepsi, nez ty co psa celeho obepnou.  Jestli si do nch narazi loktem tak to mu jsou asi velke, ne? Mas nekde treba na rajceti foto? hod kdyztak odkaz, chtela bych vidl 5 kg psa s brasnama. 

Vojto, tos musel ale s nama trpet. :o

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: tašky
« Odpověď #27 kdy: Květen 12, 2009, 11:44:11 »
Pes by měl mít ty brašny tak, aby nesl nejvetsi zatež na kříži, neboli mezi lopatkama.

Myslíš na kohoutku, nejdřív jsme se lekla že myslíš opravdu na kříži ;-)  Jinak já mam brašny od Trixi a ty psa odřeli teď na Jednookém, Aryu od Zbyňka taky. Takže biudu vyměňovat pásky za širší a jiný materiál. Manmaťácký jsou bohužel na nás moc velký.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: tašky
« Odpověď #28 kdy: Květen 12, 2009, 12:52:29 »
Jo, na kohoutku, kriz je asi nekde jinde, soude podle zdeseni--nejsem dost zoologicky ,,zdělaná,,

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: tašky
« Odpověď #29 kdy: Květen 12, 2009, 13:10:38 »
 ;) a háčky ti taky moc nejdou  :D  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: