Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 INFO: Šlapanický dogtrekking 2009

Autor Téma: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009  (Přečteno 17720 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« kdy: Leden 30, 2009, 14:08:57 »
Kde : Šlapanice
Kdy : 22-24.5. 2008
Kolik : 91  km
Kdo : Kynologický klub Šlapanice www

Odkazy na info: propozice , propozice ke stažení , přihláška, www stránky
« Poslední změna: Leden 30, 2009, 14:12:05 od tombru »
tombru

Offline Diva55

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #1 kdy: Březen 18, 2009, 15:47:47 »
No my bychom jeli :-) ovšem ve dvojici sami bychom nechtěli jet, jede někdo ??

Offline m + d + b

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 29
  • Souhlasu: 0
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #2 kdy: Březen 18, 2009, 17:53:33 »
já budu vezena autem  ;D, tak bysme tě mohli vzít. jsem z kroměříže

Offline Diva55

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #3 kdy: Březen 18, 2009, 19:48:30 »
To by šlo :-D akorát jdeme na Trekking poprvé, tak budeme rádi, když nás někdo trochu povede   :D nebo spíš budeme rádi když s námi někdo pujde  ;D , ale více jak 46km nepujdeme :-D zatím jdeme jen MID, a jaké máš hafany? Jdeš MID nebo long?

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #4 kdy: Březen 18, 2009, 19:52:44 »
myslím, že Maruška jde určitě LONGa :) Jinak Maruš: kdybys chtěla, vyzvednu tě v KM, jedu autem, ať tě nemusí vaši vozit

Offline Diva55

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #5 kdy: Březen 18, 2009, 20:28:32 »
Aha, no tak LONG bych asi nezvládla, myslím, že bych nejprve měla skusit MID ať vím jak to zvládneme a později někdy LONG, no a kdo pak teda by šel s námi MID?  :'(

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #6 kdy: Březen 18, 2009, 21:44:56 »
to neřeš, cestou se určitě k někomu přidáš. Plánování dopředu není nic moc - nemusí vám sedět tempo, zastávky, psi,... Když se chci někoho chytnout, chytnu se. Neboj, na trati (i v kempu) najdeš dost kamarádů. Já teda nejvíc chodím sama, spíš se vždycky na kousek chytnu těch rychlejších, ale třeba svůj první trek jsem skoro celý odťapala s Wami - prostě jsme se na 15. km potkaly, daly do řeči a vydrželo nám to až na nějaký 85. - a taky jsem ji nikdy předtím neviděla.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #7 kdy: Březen 18, 2009, 22:27:16 »
to neřeš, cestou se určitě k někomu přidáš. Plánování dopředu není nic moc - nemusí vám sedět tempo, zastávky, psi,... Když se chci někoho chytnout, chytnu se. Neboj, na trati (i v kempu) najdeš dost kamarádů. Já teda nejvíc chodím sama, spíš se vždycky na kousek chytnu těch rychlejších, ale třeba svůj první trek jsem skoro celý odťapala s Wami - prostě jsme se na 15. km potkaly, daly do řeči a vydrželo nám to až na nějaký 85. - a taky jsem ji nikdy předtím neviděla.
Naprostý souhlas  ;D A pak má člověk něco plánovat. Předloni na Šeráčku jsem chtěl makat a závodit, nakonec jsem se zakecal s Denisou na 10km a byly z toho dva bivaky, poslední místo a naprostá pohoda ;D

Offline Diva55

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #8 kdy: Březen 19, 2009, 15:36:33 »
:-) dík za radu, s tím souhlasím  ;D, ale tak kdyby tam někdo přece jen jel poblíž nás tak bychom ocenily odvoz  ;) Tak snad to zvládneme, vše musí být jednou poprvé.

Offline m + d + b

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 29
  • Souhlasu: 0
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #9 kdy: Březen 19, 2009, 18:48:30 »
To by šlo :-D akorát jdeme na Trekking poprvé, tak budeme rádi, když nás někdo trochu povede   :D nebo spíš budeme rádi když s námi někdo pujde  ;D , ale více jak 46km nepujdeme :-D zatím jdeme jen MID, a jaké máš hafany? Jdeš MID nebo long?
hmm...jano, pamatuješ jak jsi mě ve 14 donutila přehlásit se na longa???   >:D na první trek!! vrahu ;D první jsem myslela, že mě klepne, ale pak jsem se chytla a už se nemůžu dočkat dalšího

Offline Diva55

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #10 kdy: Březen 19, 2009, 19:19:02 »
 ;) Tak to muselo být fajn, taková zkušenost, ale jak říkám času dost, nejdříve si skusíme MID, abychom se přesvědčili, že na to máme a že nám to nebude dělat problém, a pak se můžeme klidně přihlásit na Long. Nikám nespěcháme  O:-)

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #11 kdy: Duben 06, 2009, 21:21:12 »
Já s DT začal loni zrovna na Šlapanickým a to MIDem. Letos přesedám na LONGy :) . Taky jsem měl starost, co budu těch 45km dělat a ono tak nějak uplynulo samo :)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #12 kdy: Květen 04, 2009, 16:51:38 »
Sháním spolujízdu z Českych Budějovic na Šlapanice ^-^ ^-^POVOLENÍ MÁM ^-^ Jednalo by se bud o variantu, že připřahnu k autu přives s vlekem, svoje věci mohu sbalit na prives,aby nezabiraly moc mista a nebo že pojedu já nasim autem a nekoho cestou nekde naberu.

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #13 kdy: Květen 11, 2009, 14:10:03 »
čtu si povinnou výbavu - a docela mě pobavilo, že se bude kontrolovat po dojití do cíle.. teda konkrétně to jídlo ;D možná se raději nebudu ptát jak :-X ;D

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: INFO: Šlapanický dogtrekking 2009
« Odpověď #14 kdy: Květen 11, 2009, 14:23:15 »
čtu si povinnou výbavu - a docela mě pobavilo, že se bude kontrolovat po dojití do cíle.. teda konkrétně to jídlo ;D možná se raději nebudu ptát jak :-X ;D

Ano, kontrola proběhne přesně tak, jak si myslíš :). Nevím tedy jak letos, ale loni jsem vysypal obsah batohnu uvnitř chatky KK Šlapanice a hned věděli, že jsem měl všechno :D
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: