Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 pás

Autor Téma: pás  (Přečteno 11653 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ann

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
pás
« kdy: Prosinec 02, 2008, 10:02:00 »
Ahoj je to pár dní co jsem to sem na stránky psala a ono to někam asi zmizlo, tak to napíšu ještě jednou:
Chci začít s dogtrekkingem ale spíš taková rekreačka než trhání vzdáleností a zdolávání těch nejhorších terénů...mám dvouletou německou ovčandu plnou energie která netahá...no a přemýšlím, že si pořídím pás, ale jelikož to opravdu nechcem někaj s tím trekkováním přehánět, tak mi přijde zbytečné do toho dávat nějak hodně peněz(zvlášť když Sára není tahounka a jde mi spíš o to abych měla volné ruce ikdyž nemám batoh s pásem) našla jsem na netu docela levnej(až podezřele) a tak by mě zajímalo jestli s ním máte někdo zkušenosti:
http://shop.kynolog.cz/pas-hands-free-p-6277.html

jde mi o to jestli vydrží alespoň něco málo a nebo se mi "rozpadne dřív než ho nasadím a vodítko připnu ke psu"
Prostě mi ta cena přijde až podezřele nízká...je mi jasný že to asi žádná sláva nebude, ale pro naše potřeby by to moho snad stačit...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: pás
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 02, 2008, 10:06:36 »
Pás mi přijde dost úzký, ale použitelný by být mohl. Vodítko je moc krátké.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: pás
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 02, 2008, 10:43:24 »
hmm... za 490? - radsi bych sel do neceho 'normalniho' - mrkni na polar pesek, sedaky se daj poridit od 330-340Kc + canicross snura za 250, popr. zajdi do zelezarstvi, kup dve karabiny a gumove lano (cca 2m delky, prumer okolo 8mm-1cm), na oba konce privaz karabiny obyc uzlem a mas to levnejsi :)

Offline milena a mufinci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
  • Vítězství je stav mysli
Re: pás
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 02, 2008, 12:05:35 »
   No, levnější to jistě bude, ale z kopce či v nějaké kritické situaci zaplaťpánbů za pevnou část canicrossové šňůry  :) ;), na které můžeš psa napevno přidržet...

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: pás
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 02, 2008, 12:09:37 »
vychazim z toho, ze Ann ma netahavyho a poslusnyho pejska :) (a pri ceste z kopce prece pejskove umi prikaz 'ZA MNOU', ne? ;)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: pás
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 02, 2008, 12:11:23 »
pokud před tebou není milovaný zbytek smečky tak ano...  >:D

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: pás
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 02, 2008, 12:43:34 »
ja tam vidim nejakou plastovou prezku - nebude to vadit?
nebo je to "bezpecnostni" pojistka?
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pás
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 02, 2008, 17:15:25 »
Pokud pes netáhne vůbec a jde slušně vedle tebe, tak bohatě stačí libovolný opasek co najdeš někde doma a obyč. vodítko. Poslouží to stejně a máš to zadara.

Offline Ann

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: pás
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 04, 2008, 08:10:03 »
díky moc všem za rady myslím, že tedy vydám nějakou tu kačku navíc...no budou Vánoce, tak můžu dát nějakej hezkej dáreček i sama sobě... ;o)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: pás
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 04, 2008, 08:17:48 »
V tom případě jdi asi do osvědčených značek...Manmat, Polar, Zero...
Ta plastová přezka co si jí všimnul Charles moc držet nebude.
« Poslední změna: Prosinec 04, 2008, 08:21:38 od LenkaB »

Zuza

  • Host
Re: pás
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 07, 2008, 20:14:52 »
Ahoj, mám půlročního beaucerona a chceme pomalu začít s dogtrekkingem. Chtěla bych zjistit, jaký je pro člověka rozdíl v tom, jestli má pás nebo sedák - hádám, že sedák je vhodný pro hodně táhnoucí psy... Je to tak? Je vhodné začít jen s pásem, anebo si mám pro začátek pořídit radši sedák? Je lepší pořídit ho s jedním očkem pro připnutí vodítka vepředu, anebo s lankem po kterém vodítko jezdí do stran? (PS. Koukala jsem na výše citované značky) Díky moc za informace

Offline lensy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: pás
« Odpověď #11 kdy: Únor 07, 2009, 12:54:49 »
Ahoj, mám půlročního beaucerona a chceme pomalu začít s dogtrekkingem. Chtěla bych zjistit, jaký je pro člověka rozdíl v tom, jestli má pás nebo sedák - hádám, že sedák je vhodný pro hodně táhnoucí psy... Je to tak? Je vhodné začít jen s pásem, anebo si mám pro začátek pořídit radši sedák? Je lepší pořídit ho s jedním očkem pro připnutí vodítka vepředu, anebo s lankem po kterém vodítko jezdí do stran? (PS. Koukala jsem na výše citované značky) Díky moc za informace

Já teď řeším to samé. Rozhodla jsem se že půjdu do sedáku. To lanko u ZeroDC může být praktické

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: pás
« Odpověď #12 kdy: Únor 09, 2009, 12:21:59 »
pro Zuzu:
mám sedák od Zera, vodím na něm jednoho nebo dva psy (taky beauce)a spokojenost. Má vepředu lanko, což mi přijde lepší než očko - pes s tebou hned netrhá do strany. Každopádně bych volila rovnou sedák, ty kšíry pod nohy se dají (u Zera) odepnout, takže se dá upravit dle libosti. Jen je dost široký - což je dobře že se rozloží tah ale v létě se pod tím člověk bude trochu víc potit...všechno má svý. A oceňuji kapsičky u tohoto opasku....když jde člověk nalehko, nemusí kvůli mobilu a klíčům tahat ještě batoh nebo bundu...

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: pás
« Odpověď #13 kdy: Únor 09, 2009, 17:17:31 »
pro Zuzu:
mám sedák od Zera, vodím na něm jednoho nebo dva psy (taky beauce)a spokojenost. Má vepředu lanko, což mi přijde lepší než očko - pes s tebou hned netrhá do strany. Každopádně bych volila rovnou sedák, ty kšíry pod nohy se dají (u Zera) odepnout, takže se dá upravit dle libosti. Jen je dost široký - což je dobře že se rozloží tah ale v létě se pod tím člověk bude trochu víc potit...všechno má svý. A oceňuji kapsičky u tohoto opasku....když jde člověk nalehko, nemusí kvůli mobilu a klíčům tahat ještě batoh nebo bundu...
Clairin: je fajn, že se sedák-pás líbí, ale upozorňuju, že Ty máš sedák "na přání" s dodělanejma kapsičkama, ve skutečnosti něco mezi sedákem a pásem... :D - i když, možná to Dáša už začala dělat i jako speciální verzi, nedíval jsem se....

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: pás
« Odpověď #14 kdy: Únor 10, 2009, 09:22:23 »
na přání ? jsem netušila......základ je ale asi stejnej...Takže vřele doporučuji nový typ : Made by RadekK :-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: