Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výlety na plzeňsku

Autor Téma: Výlety na plzeňsku  (Přečteno 89998 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #270 kdy: Srpen 24, 2009, 11:24:25 »
jo, kdyz jsem ho sel s Lubosem v lednu, tak jsem byl taky pripraven na klopytani pres koreny v hlubokych lesich... Misto toho jsme sli po silnici - zmrzlym asfaltu (bylo okolo minus 20) z kaznejova do plzne a zpatky... Super vylet...
My jsme šli tehdy v neděli 20 km z H. Břízy a bylo to dobrý, lesní cesty a zkratky převažovaly.
Turisti mají boty, většinou chodí po turistic. značkách a často se ročníky opakují po stejných trasách. Já to řeším tak, že se předem dotáži kolik km z celkové trasy je po asfaltu. Podle odpovědi si vyberu trasu nebo nejdu vůbec.

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #271 kdy: Listopad 06, 2009, 11:11:37 »
7.11. je akce turistů (myslím, že OTAS) vlakem do Petrohradu z hl.n. v 8:05...trasa do Potvorova - 21 km nebo 11 km také na ČD směr Plzeň.
Nepřidáte se někdo ?

Hanka s Gildou

  • Host
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #272 kdy: Listopad 17, 2009, 14:45:39 »
Pro Clairin:
vzhledem k faktu, že jsme obě z jednoho města (jak jsem se tady dočetla), chtěla jsem ti navrhnout společný trénink. Jsem z toho kopce naproti Habeši. Hanka s Gildou

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #273 kdy: Listopad 19, 2009, 11:54:02 »
Nejdete někdo v sobotu 21.11. z Cerhovic na prameny s KČT Žebrák ?

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #274 kdy: Listopad 20, 2009, 09:43:10 »
Nejdete někdo v sobotu 21.11. z Cerhovic na prameny s KČT Žebrák ?
Do Cerhovic v době startu není vlak.spojení z Plzně a hlavně se mi nelíbí trasa...nejasný popis a silnice.

Nechcete někdo jít se mnou podél Berounky, přibližně jako šli vloni v tuto dobu Radek Kotěšovec a Petra Staňková ?

Offline darkar99

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #275 kdy: Listopad 20, 2009, 10:57:51 »
kdy kde kam a kolik

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #276 kdy: Listopad 20, 2009, 12:28:06 »
kdy kde kam a kolik

v sobotu 21.11. v 9 h.(?)
Na rozcestí Ž a Č pod cvičákem na Doubravce...po Č přes Chlum, Holý vrch (místo výhledu), dál po NS Zábělá a Z podél Berounky k Dolanskému mostu. Odtud po Ž přes Věžku zpět po druhém břehu na Bílou horu stále po Ž. Sem je to zhruba 18 km. Dál okolo rybníků na konečnou tram č. 1 popř. 4 je to pak 22 km.

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #277 kdy: Listopad 20, 2009, 12:31:20 »
Chci oslovit pejskaře na plzeňsku k uspořádání výletu podobně "postižených" přátel přírody, cestování a psích kamarádů. Zn. Barevný podzim....

Aktualizuji Clairinin nápad.

Offline darkar99

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #278 kdy: Listopad 20, 2009, 12:43:53 »
sakriš Plzeň moc neznám a to je dojet tam autem :-(( a já se snažím auto minimalizovat Cerhovice mi vyhovovali že jsou kousek ode mě no nic není všem dnům konec určitě ještě bude nějaká akce :-))

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #279 kdy: Listopad 20, 2009, 13:18:58 »
sakriš Plzeň moc neznám a to je dojet tam autem :-(( a já se snažím auto minimalizovat Cerhovice mi vyhovovali že jsou kousek ode mě no nic není všem dnům konec určitě ještě bude nějaká akce :-))
Tak to mě mrzí. Tak jdi s turistama z KČT Žebrák, když to tam máš blízko.
Já jsem to vzdala, kvůli trase, že se mi to jeví jako hodně silnice, navíc nemám přípoj vlakovou k době startu v 8:30 Cerhovice-náměstí (?) a k tomu se připojily ještě další závažné důvody.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #280 kdy: Listopad 20, 2009, 13:55:56 »
darkar - a co dojet vlakem na Bílou horu nebo na Doubravku? Odtamtud je to kousek (koukni do mapy), zpátky se taky dostaneš buď na Bílou horu, Doubravku nebo i na hlavák - z BH okolo Jiřího podél Úslavy na Rokycanskou, pak kousek po Rokycanské a jsi na hlaváku nebo pokud byste šli s Janou dál k rybníkům, tak buď zastávka Bolevec nebo tramvají 1 na hlavák. Taky to jde i pěšky, ale to už se blbě popisuje...

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #281 kdy: Listopad 20, 2009, 14:06:30 »
Jasně, můžeme na Tebe čekat na ČD-Doubravka, kde staví každý osobák...nebo z Hl.n. bys jela tram č. 1 přímo na konečnou Bolevec a budeme na Tebe čekat tam...nu a pak se domluvíme, jestli půjdeme rovnou pěšky přes Bílou Horu a přes řeku k Jiřímu a na tu Doubravku.

Offline darkar99

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #282 kdy: Listopad 21, 2009, 19:16:54 »
bohužel jsem se dostal k internetu až teď včera jsem byl na odpolední :-((  , dík že byste na mě počkaly snad to vyjde a budu s váma moct vyrazit někdy jindy  :-))

 

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #283 kdy: Listopad 22, 2009, 16:57:10 »
bohužel jsem se dostal k internetu až teď včera jsem byl na odpolední :-((  , dík že byste na mě počkaly snad to vyjde a budu s váma moct vyrazit někdy jindy  :-))

Omlouvám se za ženský rod ...nějak jsem to neodhadla  ^-^
Tak příště...výlet se povedl, stezka je pěkná, podle počasí v zimě nebo na jaře zopakujeme.  :D

Offline darkar99

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #284 kdy: Listopad 27, 2009, 19:32:15 »
v poho :)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: