Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ota s Pavlem 2

Autor Téma: Ota s Pavlem 2  (Přečteno 65364 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #120 kdy: Září 03, 2009, 11:55:36 »
Ha! Že by se konečne nekdo vlekl se mnou?? Naše holčičky se na vaše holčičky už teší!!
Deny se už těší na všechny ty holčičky a má prosbu, aby velké Šárky neháravé holčičky nesly ty malé háravé holčičky ve svých brašničkách. Myslím, že to není špatný nápad. Odpadne zbytečné čtení a zdržování na trase...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #121 kdy: Září 03, 2009, 11:58:10 »
Venco, to se bavíme o Fryštáku, kde je vyhlášení v neděli

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #122 kdy: Září 03, 2009, 12:38:07 »
No není vyloučené, že hárající velké holčičky by mohli nést v brašnach malé háravé holčičky . Ale nevim jestli jsi měla na mysli práve tuhle variantu.  >:D.

Priznam se, že háraní moc nepoznam, anžtopáč mám same holky-i ty důchodkyne, a pokud není zrovna v nejlepsim, nemam přehled.

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #123 kdy: Září 03, 2009, 13:30:00 »
No není vyloučené, že hárající velké holčičky by mohli nést v brašnach malé háravé holčičky . Ale nevim jestli jsi měla na mysli práve tuhle variantu.  >:D.

Priznam se, že háraní moc nepoznam, anžtopáč mám same holky-i ty důchodkyne, a pokud není zrovna v nejlepsim, nemam přehled.
Šárko, to by bylo přímo skvělé, v tak šťastnou konstalaci hvězd Deny ani nedoufal...
a že to nepoznáš, nevadí, on už si Ty Tvoje holky-i (předpokládám, že to -i je pro Johana) Deny přebere sám.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #124 kdy: Září 03, 2009, 14:33:57 »
Jano s Denym, už si prosím Tě zapamatuj, že Johan je fena  4 letá a náš důchodce 16 let se jmenuje Štěně a je to taky fena. Je to přece tak jednoduché a logické!! O:-)

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #125 kdy: Září 03, 2009, 16:59:22 »
Šárko, Johana si pamatuju dobře....je to fena s -i, protože se jmenuje Johan t.j. ten fena a ne Johana t.j. ta fena. Že štěně je štěně, pro které se nevymyslelo včas nějaké jméno, to už také vím. A na Pesíčka jsi zapomněla.....nebo to je opravdu pes...íček  ^-^ ?

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #126 kdy: Září 03, 2009, 19:39:58 »
a náš důchodce 16 let se jmenuje Štěně a je to taky fena. Je to přece tak jednoduché a logické!! O:-)

A mě se smějou, že chci dát svému hříběti jméno Hříbouš. Stejně mu tak řikám a ne jinak :-D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #127 kdy: Září 03, 2009, 20:04:20 »
 :D jj, jména se tak nějak přihodí, měl jsem vrh ..na štěnda volal mimi...mimi.... no a zůstala doma Mimoušek (fena), pak jsem teda na štěnda volal šiši ,šiši ... a zůstala Šišinka  :D a teď naposledy jsem volal kucí kucí a zůstali ROSŤA a ROMÍK logický NÉÉÉ  :D  ;)

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #128 kdy: Září 04, 2009, 10:58:01 »
Když jsme nechávala tetovat cucátka na A tak se nás veterinářka ptala jak se které jmenuje a říkám tohle je Pakeša, tohle je Medvět a pak se ptala jak jmenuje fenka tak se sestra zamyslela a říká "no říkáme jí čubo". Nakonec z toho přece jen vyrostla a říká se jí Hvězdulka bo se jmenuje Až ke hvězdám

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #129 kdy: Září 04, 2009, 11:39:23 »
Hele pro mě zatím vede kámoška, která kdysi svojí čubu, mimochodem výstavně velmi nadějnou a později opravdu úspěšnou, pojmenovala Coura.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #130 kdy: Září 04, 2009, 11:40:41 »
Ad hárání- máte mít zodpovědnou čubu jako já. Páč ví, že chci na Otu  vyšvihla začátek hárání v neděli ráno na Stezce, kdy už to bylo jedno. Aby do Oty stihla řádně  odhárat a vysmrádnout :-))

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #131 kdy: Září 04, 2009, 12:05:16 »
Hele pro mě zatím vede kámoška, která kdysi svojí čubu, mimochodem výstavně velmi nadějnou a později opravdu úspěšnou, pojmenovala Coura.
Neni to náhodou pracovní bordera? A nečtou jí s "ká" na začátku?

Hyenka

  • Host
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #132 kdy: Září 05, 2009, 13:35:47 »
Nene, je to společenské plemeno a bohužel čubinka už umřela.

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #133 kdy: Září 07, 2009, 11:05:59 »
Hlásím že jsem se přihásila a protože si věřím tak jsem přihlásila i svého kluka Ikíše tzn. věřím že nám zahárá jen malá megera a stihne dohárat do Oty:-). Takže doufám že všichni kluci půjdou hezky s hlavama nahoře a budou táhnou jako o život nikoli za čubama, ale z lásky k páníkům:-).
« Poslední změna: Září 07, 2009, 11:13:10 od Alena a pinčí smečka »

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #134 kdy: Září 07, 2009, 23:13:16 »
Haló, haló oznamuji všem, že dnes je uzávěrka, máte ještě několik minut na přihlášení se a zaplacení!!!!! Mrkněte na stránky jestli jste tam všici kdo jste posílali přihlášku!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: