Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.

Autor Téma: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.  (Přečteno 58654 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #150 kdy: Leden 17, 2009, 17:16:15 »
Dneska bylo parádně na Lysé-hoře,
Teploučko a slunečno.

Zuzka/Art: Zuzko ani nevím cos mě odpověděla jak jsme se potkali na té sjezdovce?Příjdeš zítra na Javorník 7 km?
Jinak tu skupinku co běžela přede mnou dolů jsem doběhl na Bezruči a ještě předběhl a skončil na 4.místě celkově.Dal jsem to na Bezruč z vrcholu 5km za 15.00 min. >:D

Jinak kdo by si chtěl zítra zdolat vrchol V.Javorníku 918 m.n.m. tak vše je na www.beskydcup.estranky.cz

Startujeme v 10,00 hod. z náměstí ve Frenštátě p.R. a jde se parádní krajinkou:
Jandovo stromořadí-Valašská koliba u Janíka-Vlčina-Skokanské můstky-Rekovice-Horečky hřeben-22 serpentýn pod Javorníkem-V.Javorník.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline blablablabla

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 0
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #151 kdy: Leden 17, 2009, 18:52:02 »
Ahoj Beskyďáci, zdravím Vás z teplého jihu :-) Lubis

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #152 kdy: Leden 17, 2009, 18:56:25 »
Lubis:Od moře jo?Mám tu ve skladu Tvou čelovku stále.Máš ji tu jako bys ji měl doma v bezbečí.Kdy se ukážeš?Začátkem března na PROLOGU 31 km?
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline blablablabla

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 0
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #153 kdy: Leden 17, 2009, 21:21:19 »
Ahoj Romane, rad bych v tom březnu určitě, za čelovku děkuji. Tady moc kopečků na trenink nemáme, Budějce jsou placka, musím za nimi až do Vimperka za Radkou :-) Od listopadu do ledna jsme meli pracovni sezonu, na pobíhání moc času nezbylo, snažím se to teˇd pomalu dohnat. Zjistil jsem , že tělo moc nezapomíná a jede jako při plném tréninku :-) Asi mě tu na dálku dobíjí Temelín, můžu 3x déle jako králíček Duracel :-))))))))))
Sleduji Váš LysaCup a držím Ti palce, pěkně jim to nandej ! Škoda, že to mám z Budějc tak daleko, klidně bych to s Vámi o víkendu dával taky. Samozřejmě bez ambicí na přední příčky, jen z radosti z pohybu a príma party.Taky si všímám nesmylsné žabo-myší války ohledně terminologie pobíhání a vzdáleností s tím spojených. Osobně dog-trekking vnímám jako jakékoliv pochodování-pobíhání v doprovohu chundelatáho kamaráda bez rozdílu zamýšlené překonávané vzdálenosti. Stejně jako běhání je běhání bez rozdílu vzdálenosti plánovaného cíle. Ale jsme Češi a dokážeme si pomoci, ne? Takže bych Ti doporučil plánovat všechny akce jako několikaokruhové, s celkovou délkou nad 80km s tím, že délka jednoho okruhu bude cca 40km a pokud někomu dojdou "úplně náhodou" síly a rozhodne se skončit po prvním kole, nikdo mu to nemůže mít za zlé, že ? :-))))))))))))))))) Zdejší koza se nažere a Vaši vlci zůstanou celí :-)))) I Nick :-)))
Mějte se tam všichni moc hezky, a těším se na Vás. Lubis

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #154 kdy: Leden 17, 2009, 21:40:10 »
Pro Lubis:
JO jo ten náš Dogtrekking ;D
Však víš sám jak to chodí na Tour a jaky máme všichni co to chodíme na tyto věci názory.
Tyto akce jsou super a každý ať si udělá obrázek sám o čem to je když si to třeba na některem ze závodu Tour vyzkouší.
Takový např. NIGHT-TRAIL když si zavzpomínám na ten den tak mě hřeje stále ještě pocit na ty zážitky a ohlasy účastníků a toto mě utvrzuje a posiluje v další práci.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline blablablabla

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 0
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #155 kdy: Leden 17, 2009, 21:53:26 »
Romane, mě příjemně hřejí vzpomínky na všechny akce, kterých jsem se s Vámi účastnil a těším se na další, ať se jmenují jakkoliv, třeba 21 sjezd KSČ :-)) Název je mi ukradený, sebelepší název nenahradí príma partu, prátelskou atmosféru, skvělé domácí prostředí, Evičky péči s domácími buchtami a několikavlnovým startem pro opozdilce a notorické spáče, posezení u ohně apod. :-))))))) Za takovými zážitky si rád dojedu třeba na Rudé náměstí, pokud bys chystal stěhování základny do chladnějšího prostředí :-))) Horko fakt nemusím. Vzpomínám na vánoční snowboardování v -10 ve dvou tričkách a bylo mi tak akorát fajn :-)) Lubis

Offline blablablabla

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 0
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #156 kdy: Leden 17, 2009, 21:59:39 »
Kdybys zapoměl moji podobu, jsem na tomto odkazu na 4, fotce, pravda, poněkud rozmazaně, ale pantofle u žebříku, ručník a župan v rukou stojícího pána jsou fakt moje :-))) Po žebříku se jen vylejzalo, do vody se šlo kufrem :-)  na zahřátí jsem si před koupelí dal Vimperskou patnácku :-))
http://prachaticky.denik.cz/zpravy_region/vodnik-patril-statecnym-otuzilcum-zima-20081227.html

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #157 kdy: Leden 17, 2009, 22:02:05 »
Dík za inspiraci.
Březnový první závod bude tedy pod názvem PROLOG/KSČtrekking ::)
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline blablablabla

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 0
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #158 kdy: Leden 17, 2009, 22:07:00 »
Hm, tak jsem to zrovna nemyslel, jen jsem hledal cestu, jak zachovat podle vyzadovanych reguli možnost názvu dogtrekking pro Tvoje akce. Ale ten název taky není marný, kdo je jemu podobným dnes může pochlubit, že ? :-)
Těším se, rád přijedu. Lubis

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #159 kdy: Leden 17, 2009, 22:09:55 »
Jo dobrá fotka.Sem Tě hledal všude možně jen ne v té vodě. ;D
Tvoje tam šla tež?
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline blablablabla

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 0
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #160 kdy: Leden 17, 2009, 22:11:01 »
Prolog/ Konečně Solidní Čistokrevný Trekking ?

Offline blablablabla

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 0
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #161 kdy: Leden 17, 2009, 22:14:56 »
Ne ne, Radka stála na břehu v čepici a teplé bundě. Ale byla tak hodná a přinesla mi tam věci, já tam přiběhl ze své patnácky rovnou z lesa. Na 5. fotce jsem vzadu na ledě v hnědém županu, ale je to malá fotka. Byla to náramně skvělá koupačka, mňam, byl jsem 2x a potom jsem si chvíli bosky klouzal po ledu. Prostě balzám pro tělo :-)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #162 kdy: Leden 17, 2009, 22:21:30 »
Tak nám Radku pozdrav ode mně a Adély.Mě tady Adi připomíná.
Dneska jsem běžel LC 22,3 km 2x na Lysou a zpět a celkem tedy 33 km a trochu mě brní nohy z těch seběhů.Zítra běžíme 7 km na trochu menší kopeček V.Javorník 918 m.n.m.Hm asi by to chtělo jít už pod peřinu a spát.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline blablablabla

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 0
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #163 kdy: Leden 17, 2009, 22:31:59 »
33km, pěkný vrchařský výkon.
Na zítra přeji hodně sil a zdravím Ady.
Dobrou noc.
Lubis

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Zimní BESKYDSKÉ výstupy na známé vrcholy.
« Odpověď #164 kdy: Leden 17, 2009, 22:34:58 »
Dobr noč  ;) vyřídím
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: