Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Oznámení

Autor Téma: Oznámení  (Přečteno 7586 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Oznámení
« kdy: Duben 15, 2009, 11:32:02 »
Jelikož mě stále píšete kde najdete různě informace ohledně našich závodů že nemůžete nic tady najít atd.

Hlavně se tedy tyká těch nejbližších Pusteven 2.5.

Kdo se chce dozvědět více tak v mém podpisu pod mým příspěvkem je odkaz na naše aktivity.

Momentálně připravujeme oficiální samostatné stránky pro kratší tratě v Česku a od května budou spuštěny +chat atd.

Takže vše pak tam.Tady na dogtrekking.infu už nic od května nenajdete.

Zatím tedy vydržte a ahoj všem našim příznivcům a opravdovým kámošům.                                                         
                                                     Roman/HOLKI +Adi/CANT



Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

šedá eminece

  • Host
Re: Oznámení
« Odpověď #1 kdy: Duben 16, 2009, 15:43:55 »
Jelikož mě stále píšete kde najdete různě informace ohledně našich závodů že nemůžete nic tady najít atd.

Tady na dogtrekking.infu už nic od května nenajdete.

A to jako že to tady všechno zanikne? Že už tu nic od května nebude? Ty tvoje akce už tu snad nějakej pátek nejsou, tak vo co go?

A jestli se jedná jen o ty tvé poněkud kontraverzní akce, škoda že tě k tomuhle kroku dohnalo až jakési tvrdé opatření a že jsi to už neudělal v klidu dávno a né teď spíš na truc  :'(

Nemusel jsi teď dělat telefonickou infolinku nebo to zašívat přes nějaké další cestičky  :P a všichni mohli být v klidu.  :-X

Na první květen se podle mě opravdu upřimně těšíme všickni.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Oznámení
« Odpověď #2 kdy: Duben 20, 2009, 22:31:18 »
Na první květen se podle mě opravdu upřimně těšíme všickni.

Jasně že se těšíme, 1. Máj lásky čas.
A taky svátek práce >:D >:D O:-) O:-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: