Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 fotečky

Autor Téma: fotečky  (Přečteno 312894 krát)

0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: fotečky
« Odpověď #645 kdy: Září 06, 2010, 22:43:23 »
No šak si blahé paměti nadávala, jaké to má "blbé  vychování", že se nechová jako malamut. Tak teď je to mamut jako vyšitej :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: fotečky
« Odpověď #646 kdy: Září 07, 2010, 06:09:56 »
To jsem nadávala na Plyšítko (Ax), Alfíček krade od jakživa od přirození ;D
Sice vypadá jako zmrsklej haskáč (teď bez toho ucha jako škaredej zmrsklej haskáč), ale co se žravostí týče je to mamut jak stodola.
Ale Plyšítko už taky zapomnělo na slušný vychování (naštěstí), špatní kamarádi (Vikina) ho zkazili ;D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: fotečky
« Odpověď #647 kdy: Září 07, 2010, 15:29:51 »
Tak že se Plyšovi hluboce omlouvám.

Offline magic14

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 1
Re: fotečky
« Odpověď #648 kdy: Září 07, 2010, 15:56:08 »
Gwen opět super fotky :)
My se byli v sobotu podívat na výstavě bassetů na Konopišti, ikdyž to není pes na trek, kdo chcete mrkněte na : http://momonka1.rajce.idnes.cz/Vystava_bassetu_Konopiste_4.9.2010/ bylo tam spousta nádherných ušounů a ušounek. Hlavně bassetka Bety žebrající o kus klobásy nemá chybu určitě jí nepřehlédnete.
basseti nejsou zrovna trekaři....to je fakt...ale k labradorovi máme doma ještě vendeéna a plánuju, zkusit ho příští rok nejdřív někde na mid....ale nemyslím si, že by měl s longem problém....energie má až dost :-D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: fotečky
« Odpověď #649 kdy: Září 07, 2010, 16:24:44 »

basseti nejsou zrovna trekaři....to je fakt...ale k labradorovi máme doma ještě vendeéna a plánuju, zkusit ho příští rok nejdřív někde na mid....ale nemyslím si, že by měl s longem problém....energie má až dost :-D
Jupííí, víc psů, více lahví rumu na trati- ke každýmu psovi minimálně jedna do brašničky na záda :-)

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: fotečky
« Odpověď #650 kdy: Září 07, 2010, 18:58:12 »
Vendeén mid určitě zmákne je určitě lehčí a i živější než angličan. Moje drahá dvounohá líná polovička šla loni na Otovi procházku 22km s naším 33kg bassetem byla smůla, že bylo vedro, takže i pes (je dost černý a hřeje mu to i ze spoda) toho měl docela dost. Narozdíl o páníčka byl za hodinu v pohodě ;) Loni jsem chodila midy a letos jsem zkusila longy s naším druhým psem, měl to být taky basset ale nějak se nezadařilo ;D je asi prsklý s bíglem a tak pes je narozdíl ode mne v pohodě.
A prosím já piju meruňku tak tu prosím do tý druhý brašničky aby to měl vyvážený ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: fotečky
« Odpověď #651 kdy: Září 07, 2010, 21:04:04 »
Tak že se Plyšovi hluboce omlouvám.

Plyš pravil, že za dva špekáčky vše odpuštěno ;D

Offline magic14

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 1
Re: fotečky
« Odpověď #652 kdy: Září 08, 2010, 08:17:38 »

basseti nejsou zrovna trekaři....to je fakt...ale k labradorovi máme doma ještě vendeéna a plánuju, zkusit ho příští rok nejdřív někde na mid....ale nemyslím si, že by měl s longem problém....energie má až dost :-D
Jupííí, víc psů, více lahví rumu na trati- ke každýmu psovi minimálně jedna do brašničky na záda :-)
na malýho to nakládat nebudu ještě s tím někde cestou štrejchne a to by bylo škody ...... a velkej mi na brašny prdí.... rum se ponese zase v baťohu....ale netřeba mít obavu...... bude.... teda až v jizerkách....na nic jiného mi to letos nevyšlo :-(

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: fotečky
« Odpověď #653 kdy: Září 08, 2010, 09:05:06 »
Tak to se mám v Jizerkách na co těšit. Jestli tě potěší "cizí neštěstí", tak nám zatím vyšly  je Chřiby. Logany nejspíš budu muset zrušit- ještě čekám na definitivní verdikt doktora.  Ale Jizerky snad ohrožený nejsou.

Offline magic14

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 1
Re: fotečky
« Odpověď #654 kdy: Září 08, 2010, 09:21:00 »
Tak to se mám v Jizerkách na co těšit. Jestli tě potěší "cizí neštěstí", tak nám zatím vyšly  je Chřiby. Logany nejspíš budu muset zrušit- ještě čekám na definitivní verdikt doktora.  Ale Jizerky snad ohrožený nejsou.
"cizí neštěstí" mě rozhodně netěší... u mě to je daný tím, že na konci dubna mi začíná baseballová sezona a povětšinou končí v záři.... poslední dva zápasy hrajem právě ten víkend, co je psice....ale z těch už jsem se omluvil ;-)  takže doufám, že se tam uvidíme :-)

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: fotečky
« Odpověď #655 kdy: Září 12, 2010, 21:51:51 »
Pro ty, které zajímalo, čemu jsem dala přednost před štěkotem a vytím na Loganovi - troubení a kvílení pneumatik na Truckfestu 8) ;)
http://roznova.rajce.idnes.cz/2010_09_12-Truckfest_Hradec_Kralove/
   *   www.probarf.cz

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: fotečky
« Odpověď #656 kdy: Září 13, 2010, 20:21:53 »
Taky pěkný. Ale nemysli, i na Loganovi bylo pár pěkných plechových krasavců. Kromě Bugatti veyron projíždějící kolem nás kousek před cílem jsem někde za Sv.Janem fotil tuhle veterán-Corvettu

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: fotečky
« Odpověď #657 kdy: Září 15, 2010, 21:56:10 »

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: fotečky
« Odpověď #658 kdy: Září 15, 2010, 22:18:13 »
http://jezkovyvoci.rajce.idnes.cz/ZOO_Svaty_Kopecek_vykopavky_Kartouzka/#IMG_0570.jpg
To mám halucinace, nebo fakt vidím medvědy společně s vlky v jenom výběhu?  :o

Ne, že by se mi medvědi nebo vlci nelíbili, líběj!!! :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: fotečky
« Odpověď #659 kdy: Září 16, 2010, 07:01:57 »
Jj, mají nový společný obrovský výběh, s vyhlídkovou terasou a mostem skoro přes půl výběhu.
Když s sebou vezmeš psa, máš celou vlčí smečku za prdelí, je to děsná sranda pozorovat...po prvotním "sežeru, zabiju, zmiz" tak s ročníma výrostkama vysloveně kecánky typu "jak je za plotem?" "ále stojí to za hovno jako před plotem"...dokud se do toho teda nevložila máma vlčice (má tam půlroční vlčata), jenom se podívala a Dinule předváděla, že tam vlastně nikdy nebyla...
Medvědi chrápali pod teráskou, vlčí spratečci je zkoušeli trochu provokovat, ale nic, reakce veškerá žádná.
Akorát nás neměli rádi ostatní návštěvníci ZOO, protože vlci šli s náma kolem celýho výběhu snad půl kiláku tím pádem pózovali na focení pouze nám.
Počkejte si na fotky od Gwen...já to tak neumím ;)

Takže když do ZOO, jedině se psem, přijdou se na něho podívat i ostatní zvířata, co jsou jindy zalezlý, gepard po psech vylítnul "můj králík!" když se příliš hladově dívali, nosáli slezli ze stromu, velký šelmy se mlsně olizujou a malý opičky předvádí útok a děsně sprostě nadávají...
A zajímavý jsou i reakce psů...přesně rozlišují co by mohli sežrat oni a co se naopak chystá sníst je...
« Poslední změna: Září 16, 2010, 07:03:38 od ježura »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: