Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Návrhy

Autor Téma: Návrhy  (Přečteno 69549 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Návrhy
« Odpověď #135 kdy: Leden 19, 2009, 17:09:55 »
znát povrch trati dopředu by bylo super, nicméně stejně se podle toho nedá moc řídit, protože když pořadatel projde část dva měsíce dopředu, tak mu krásný dlouhý úsek lesní cesty můžou za tu chvíli krásně zkazit makadamem...
a trasa dopředu taky není od věci, někteří cashky, někteří HUspůdky  ;)

Lenka a Ginni

  • Host
Re: Návrhy
« Odpověď #136 kdy: Leden 20, 2009, 14:50:51 »
Taky bych se přimlouvala za zveřejnění trasy předem. Asfalt se pak dá z velké části odhalit předem z mapy, taky si můžu zjistit různé místní zajímavosti, na které bych se třeba ráda koukla, ale dozvím se o nich až v cíli, nebo doma.
 :-X A jinak mají pořadatelé veliké mínus - neomylně se termínama trefují do jiných akcí. Abych se snad nakouskovala nebo co.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Návrhy
« Odpověď #137 kdy: Leden 20, 2009, 14:57:32 »
no vidíš, mě zrovna termíny vyhovují - vyhnuly se světovce i brněnské mezinárodce (a bíglí klubovce) na které chci jet, agility se nějak skloubí. S čím se ti to pere?
PS: Jano, nevíš jak je to teď s těma časama? Jede se postaru nebo už podle nového? Potřebuju ty dvě zkoušky...

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Návrhy
« Odpověď #138 kdy: Leden 20, 2009, 16:25:58 »
jak je to c časama netuším, údajně je to tak, že se podle toho rozhodčí může a nemusí řidit...koukni na KAČR, je tam nový soutěžní řád a načti...tohle už jde letos mimo mě, tak jsem to ani nečetla celý...

Lenka a Ginni

  • Host
Re: Návrhy
« Odpověď #139 kdy: Leden 21, 2009, 18:43:17 »
Petro chtěla jsem jít konečně po letech Jednookýho - mám stopařský seminář a zkoušky. A vůbec nejhorší je, že v termínu Stezky máme kníračské mistrovství a stopařské závody. A to teda fakt NEVÍM!!! >:( >:( >:(To je dilema na odstřel. Loni zvítězila Stezka.) Nemluvě o dalších akcích, ale tyhle dva treky bych šla moc ráda.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Návrhy
« Odpověď #140 kdy: Leden 21, 2009, 19:03:01 »
Zlatý seveřani...závody nám začínají když DT sezóna končí a naopak. A výstavy už cca 10 let ignorujeme  ;D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Návrhy
« Odpověď #141 kdy: Leden 21, 2009, 19:06:46 »
no jo, tak s tímhle už se to fakt sladit nedá, no...
Jednooký byl vloni strašně fajn... jaké zkoušky děláš? U nás stopy váznou na mě a s Bardou je to dost škoda, kdysi jsem s ním uvažovala i o stopařských speciálkách... on mi klidně bez jakéhokoliv tréninku vyčuchá hodinovou volně loženou louka/les/asfalt (ten mu teda moc nešel) s hromadou předmětů a já mu na tom druhým konci spíš zavazím... a nemám čas... a nemám cizího kladeče... ale dokopat bych se k tomu mohla...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Návrhy
« Odpověď #142 kdy: Leden 21, 2009, 19:07:27 »
BaHUlice, výstavy jsem ignorovala vloni, ale ono když mám toho žampijóna a světovka je za rohem...

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Návrhy
« Odpověď #143 kdy: Leden 21, 2009, 19:10:22 »
Petro chtěla jsem jít konečně po letech Jednookýho - mám stopařský seminář a zkoušky. A vůbec nejhorší je, že v termínu Stezky máme kníračské mistrovství a stopařské závody. A to teda fakt NEVÍM!!! >:( >:( >:(To je dilema na odstřel. Loni zvítězila Stezka.) Nemluvě o dalších akcích, ale tyhle dva treky bych šla moc ráda.

a co Chřiby? tam se nechystáš?  :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Návrhy
« Odpověď #144 kdy: Leden 21, 2009, 19:26:42 »
teď byl na TV Prima krátký šot ze Šediváčka  ;)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Návrhy
« Odpověď #145 kdy: Leden 21, 2009, 22:03:24 »
Si stěžujte, celý rok jsem se těšila, že půjdu Jednookého, když vloni byl v době největší výstavy beauceronů na světě a on ho Petr dal na stejný termín co já pořádám dvoudenní klubovku, snažila jsem se termín přehodit, ale pozvala jsem zahraničního rozhodčího a ten má tento termín jediný volný. A takhle to mám skoro se vším  >:( mrkněte na mého nového importíka http://aminoir.rajce.idnes.cz/Roi_17.1.2008/. Jo a taky prásknu Petra, přivezl si k Amigovi posilu z taky z Francie  ;) :)

tombru mobil

  • Host
Re: Návrhy
« Odpověď #146 kdy: Leden 22, 2009, 09:06:06 »
OK píšu si - prodloužit rok alespoň o 100 dní  ;D  ;D  ;D

Snad to půjde, a nebudou zase stížnosti na nějaké diskriminace, omezování atd... , když to neprojde  ;D  ;D

Lenka a Ginni

  • Host
Re: Návrhy
« Odpověď #147 kdy: Leden 22, 2009, 20:15:01 »
Tak popořadě: Tombru, stačilo by jen namnožit víkendy - asi tak na čtyřnásobek?
Dášo, mrňous je nádhernej. Nerozumím bosíkům, ale podle palice vypadá na pěknýho macka.
Gwen, na Chřiby bych ráda, ale souvisí se vzkazem pro Tombru - potřebuju nutně víc víkendů!!!!! Musím dojezdit výstavy, spáchat nějaké zkoušky a bonitaci a jen tak mimochodem se trošku věnovat rodině. Dogtreky ve větší vzdálenosti od domova jsem vypustila dobrovolně. Jsem uvědomělá - nejdřív povinnosti, pak se můžem flákat po výletech. ;D
Petro, máme na závěr stopařského semináře FPRka. Ráda bych na dvojku - pokud teda do tý doby stihnu jedničku. Opět souvisí s počtem víkendů...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Návrhy
« Odpověď #148 kdy: Leden 22, 2009, 21:26:22 »
kruuuci, já se k té stopařině budu muset taky dokopat!
FPR1 musíme udělat kdykoliv bez nějakého nácviku, dvojka mi nepřijde o moc složitější... jenom to teda chce někde vyčarovat cizího kladeče, no... a potom se zvládne i trojka... sakra dyť mu šlapu klidně kilák v šíleným terénu kde má lom u každého druhého stromu! MUSIM!
Já se přiznám že jsem pošilhávala i po ZPSkách... ono ZPS1 je těžší než FPR3...

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Návrhy
« Odpověď #149 kdy: Leden 23, 2009, 02:21:57 »
OK píšu si - prodloužit rok alespoň o 100 dní  ;D  ;D  ;D

Snad to půjde, a nebudou zase stížnosti na nějaké diskriminace, omezování atd... , když to neprojde  ;D  ;D
Tombru žádných námitků, prosímtě dej vědět až se ti plán podaří zrealizovat, už teď potřebuji nutně několik víkendů navíc >:D
Dášo, mrňous je nádhernej. Nerozumím bosíkům, ale podle palice vypadá na pěknýho macka.

Jo jo vypadá to že bude mohutnej jako .... třeba vůl? ;)
Holky pořádáme semináře(stopy, poslušnost,obrana) s panem Jánským 31.1., a panem Váchou (únor), také výcvikové víkendy. V únoru výcvikový víkend s trenéry :stopy Josef Jún, poslušnost František Matějek (oba mistři republiky a účastnící světa) figurant Vlasta Křeček-  fakt šikovnej figurant
v březnu obranářský výcvikový víkend s panem Labíkem a panem Glisníkem - oba figurantské špičky!

Víkendy a semináře se pořádají v Praze 9- Uhříněvsi výcvikový areál Rychety
Kdyby měl někdo zájem pište na mail.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: