Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Voľná diskusia o ničom...

Autor Téma: Voľná diskusia o ničom...  (Přečteno 244032 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #480 kdy: Květen 22, 2008, 23:15:19 »
no to nic, stejně nejsem zrovna dopisový typ  8)
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #481 kdy: Květen 22, 2008, 23:17:22 »
No ja taky ne abych řekl tedy pravdu.
Ja tak 4x denně a dost:-(( a pak už hledám něco jiného.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

andy h

  • Host
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #482 kdy: Květen 22, 2008, 23:19:59 »
marně uvažuju, co jsem tak mohla kdy, kde vidět  :) stejně vidím prdlajs, tak jsem asi nic neviděla  :o

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #483 kdy: Květen 22, 2008, 23:21:19 »
Potřebuji si s někým povídát klidně i voľno diskutovať o ničom hej i po slovensky klidně.Bo eště 44x přispěju a budu mít 500 příspěvku a pak 1000 a příští týždeň 2000 a budu i Karel Gott v příspěvcích.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #484 kdy: Květen 22, 2008, 23:25:25 »
Ne fakt s to už viděla,ale ja Ti to třeba připomenu v srpnu září a na podzim.A bylas od toho snad i 1m nedávno.Doufám že usneš O:-)
Je to moje celoživotní dílo.Teď to ještě není úplně ono.Je to titěrná práce den po dnu.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

andy h

  • Host
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #485 kdy: Květen 22, 2008, 23:28:46 »
to budu tedy fakt muset počkat do podzimu  :-X a to jsem si myslela, že na 1m ještě celkem dobře vidím  ;D

andy h

  • Host
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #486 kdy: Květen 22, 2008, 23:33:56 »
to souvisí nějak s tvýma závodama asi, ale celoživotní dílo, ty jo jdu raděj spát, to nevykoumám  ???

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #487 kdy: Květen 22, 2008, 23:36:09 »
No 1m je tedy dost a kolik se toho dá přehlédnout  ;D
Ne ja už fakt nemůžu......ja se tu válím pod stolem.....balíme to ...
už mě správce volal že ještě tak hodinu budem kecat a dojde paměť tohoto fóra a hrozí vymazaní všech příspěvku a budem muset začít všichni nově s omezením 50 písmenek na jeden příspěvek.
Ja tedy bych raději bral tu cihlu v batohu co se plánuje na rok 2009 a ta tvárnice v roce 2010 už mě moc nebere-to už je moc EXTRÉM .
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #488 kdy: Květen 22, 2008, 23:43:36 »
Ne fakt to nedáš a s mýma závodama to souvisí ,ale jen okrajově.
Ale nehledej v tom nic mimořadného.Ja se s tím sám rád rychle pochlubím,ale teď to je ještě na malé chlubení.Musím si to zasloužit a dopracovat aspoň letos do podoby,abych s tím byl aspoň pro letošek nějak spokojený.
Ja jdu taky spát ....končím.
Sakra......Někdo mi ukrad kečup z ledničky sakra jedu do TESCA.Ještě 16 min. a budou zase rohlíky zadara....mě to tu tak baví v této galaxii...
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #489 kdy: Květen 23, 2008, 08:11:45 »
Ja se s tím sám rád rychle pochlubím,ale teď to je ještě na malé chlubení.Musím si to zasloužit a dopracovat aspoň letos do podoby,abych s tím byl aspoň pro letošek nějak spokojený.


si klidně počkám na VELKÉ chlubení, kdybys to chtěl i s pomponama, řeknu holkám, mají tam jednu roztleskávací sestavu s třásněma v zásobě  :P  ;D
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #490 kdy: Květen 23, 2008, 10:15:56 »
Jo tedy beru Tě za slovo.Na listopadové Mistrovství Světa a všech jiných vesmírů si je tedy zamlouvám jo?
Myslím že tam už bych s tím tedy mohl na venek a pochlubit se.
Jdu běhat ..... ;D...dnes na morálku a žádné ťuky ťuk do klávesnice....
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #491 kdy: Květen 23, 2008, 11:52:33 »
jo novému sponzorovi se holky určitě bránit nebudou  :D  ;D  O:-)
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #492 kdy: Květen 23, 2008, 17:44:59 »
Jo ja tak zvládám sponzorovat jedny HOLKI a ještě další HOLKY tak to nevím. ::)
Ale kdyby vyběhli na Lysou a měřili mezičasy a fotili účastníky a předavali ceny pak pěkně vyšvihnuté....tak určitě se něco najde...od sponzorů. O:-)
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

andy h

  • Host
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #493 kdy: Květen 23, 2008, 18:32:30 »
no jsem čekala co z tebe vypadne  :D vždycky nahodíš na smeč a pak to stejně ještě přebiješ k obrazu svému :D
co by to nezvládly holky šikovné v rámci tréningu, ať to nemají tak monotóní, jen nevím jestli jsem se zmínila, že jich je 12 v té roztleskávací sestavě  ^-^ a v celém týmu 33  :D  ;)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #494 kdy: Květen 23, 2008, 18:55:13 »
Na jaký smeč nahodím???
No když jich je 12 tak rozdělím ráno před závodem práci:jedna bude zapisovat časy na Lysé dvě vynesou várnici s horkým čajem 50l :-X,jedna s lékarničkou,další pytel fáborků,a zbytek bude fotit.

Ne ,ale fakt kdyby pomohli něco málo tak bych mohl zařídít v Relax centru v našem hotelu bazén a vířivku a pární kabinu zdarma.A ještě si udělají před tím výlet na Lysou.

Ale loni jsem to vše zvládl v jedné osobě a to už moc nechci... tak se šponovat.Chci v klidu se připravit i na samotný závod a někde v pohodě vypít toho ferneta a tak... dva banány a bebe oplatky.....a nechytat neurozu a taky si zacvičit s HOLKAMA strečink :-X
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: