Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Voľná diskusia o ničom...

Autor Téma: Voľná diskusia o ničom...  (Přečteno 263261 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #105 kdy: Září 07, 2007, 07:46:08 »
Lidi jak je, neplavete? Včera jsem hlídala Odru ("mariaštajn" je nějaký 2 m nad normální hladinou), jestli vyleze ještě o kousek, tak bude stylový start na kajaku ;D

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #106 kdy: Září 07, 2007, 10:04:42 »
Lenka:A co tak vytýčit folii na te přilehlé louce nějakou canicrossovou trať pro kajaky a nebo možná by nebyla špatná soutěž kdo dál po ránu odplave v chatce směr Odry.
U nás hlásí 100 letou vodu v Beskydech napadlo 300 mm srážek za noc.
V Rakousku je to nejhorší tam v Alpách vytrvale sněží a místy už napadlo nad 1500 m.n.m. 50-150 cm sněhu.A zrovna se tam má jet v sobotu nejslavnější štafetový závod na světě Dolomitenmann(běh do vrchů,padák,kajak,kolo MTB tak to bude zajímavý protože se běží i jede na kole +padák vše kolem 2000 m.n.m. >:D
A jinak v Ostravě jsou v lese tak velké kaluže že HOLKI samo do nich při běhu nejdou,ale řeší to tak že přiběhnem k 2-3 m široké kaluži-Marika běží v levo po okraji Markíza zase vymete pravý okraj a ja jsem vtažen ani nevím jak(tedy jak na skřipci) do prostřed hluboké kaluže a musím probíhat prostředkem ;D a koupat se .
Kdo běhá se dvěma psama tak ví o čem to je když jeden pes ,,ho a druhý dži"
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #107 kdy: Září 07, 2007, 10:10:03 »
Zatím pořád fest prší, takže v povinné výbavě přibude kajak, raft nebo alespoň vor a záchranný kruh. ;)
Romane a co takhle dát holkám krčák? Už byl vynalezen >:D

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #108 kdy: Září 07, 2007, 10:11:15 »
Lenka: si rýchlejšia, práve som chcel o krčáku napísať  ;)
peppo

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #109 kdy: Září 07, 2007, 10:18:24 »
Ne ,ne  to je to co nechci.Ja je nechci omezovat v pohybu a ony si i rády prohazujou pozice a maji rády když si to sem tam zašňupou do boku,ale mě tím nerozhodí v běhu.Jinak jsou ale např. za celý trénink tak 90% tak blízko sebe jako by ten propojovák měli.
Ale když mě někdy naštvou tak jim tím hrozím že když budou zlobit  tak je připnu k sobě a bude klid. ;D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #110 kdy: Září 07, 2007, 10:24:40 »
Roman, tak prečo im nedáš ten krčák trochu dlhší? nemusíš im dať napr. 15 cm, ale napr. 30 cm dĺžku...
ak s nimi beháš, tak budú behať a čas na ňuchanie aj tak nemajú, no a nevtiahnu ťa do kaluže, ak ideš s nimi na vychádzku, tak im ho dávať predsa nemusíš...
peppo

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #111 kdy: Září 07, 2007, 10:50:01 »
Ja jsem to myslel jen jako úsměvně že sem tam vlezu do dé kaluže,jinak nemám problémy s něma pokud ,ale by mě to vadilo určitě bych zkoušel hned různé délky propojení.Ony se chovají jako opravdová dvojčata prostě vše stejně.Dokonce v Lázních-Lipová na D.T. společně žrali trávu a pak společně vedle sebe se čistily a tedy blily  :P a taky hned kadily  :P
Jinak u nás je taková situace že jsem si byl pro kávu v obchodě a nemohl jsem se tam dostat ,protože všude kolem jsou tak 20 m kaluže a kanály jsou jak ucpané.
Odře chybí pár cm k vylití a to už asi silně může ovlivnit chod města,protože je tam kousek jedna z hlavních křižovatek ve městě.
Stále hustě prší.
Běhat do lesa asi půjdu v nějakých starých botech nebo fakt v gumakách :P
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #112 kdy: Září 07, 2007, 13:00:23 »
Tak je to prča, ;D
Jsem byl běhat v lese a stojí to za to.Všechny cestičky pod vodou 10-20 cm všude potoky co nikde tama netekly.Je to pocit jako by člověk běhal v brouzdališti někde na koupališti.Dvě výhody jsou že je ta voda nějak moc čistá a HOLKI nejsou ani trochu špinavé.A také je velmi čistý vzduch a dobře se dýchá.Vřele doporučují,akorát fakt nemá cenu brát pláštěnku nic podobného,prostě vypálit z domů a zase rychle domů a jenom si vzít nějaké staré rozbité boty.Jo a rukavičky a pohoda.
Naše pilinová dráha asi dostane zabrat,protože ta voda ty piliny odplavuje.
No a už tu máme na řece Opavici 3. stupeň a Odra a okolní řeky 2.stupeň.
Jo a hustě prší. :D :D :D a je 12-13°C.
« Poslední změna: Září 07, 2007, 13:18:49 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #113 kdy: Září 07, 2007, 21:39:20 »
Na ON-LINE zpravodajství se pokusím zítra kdy startuji v 10,00 hod.na MČR V maratonu podávát tak 3-4 informace z tratě jak na tom sem při pokusu o osobní rekord.Tak trochu vděčím letošní sezoně dogtrekkingu že mě pomohla udržovat vytrvalost a tak kdo chcete držte palce a třeba se tam mrkněte.Budu to asi potřebovat a pokusím se neudělat,,naši obci dogtrekkingu "ostudu, ikdyž to může dopadnout opravdu i zle,protože půjdu nad hranicí svých možností a mám obrovský respekt z toho plánovaného tempa na 42,2 km a to je 3.47,5 min./km :o och...ach... :ouž teď jsem z toho trochu vyklepaný....
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #114 kdy: Září 08, 2007, 19:59:15 »
Tak jsem právě učinila závažný poznatek...pes když plave, tak blbě táhne... :o ;D ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #115 kdy: Září 08, 2007, 20:03:58 »
Ty teď trénuješ na kánoi?   :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #116 kdy: Září 08, 2007, 20:06:14 »
No skoro jo, bylo to něco jako plavecké závody, podzimní hluboká orba a místy zápasy v bahně ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #117 kdy: Září 08, 2007, 20:07:59 »
když zavedeš zápasy v bahně na závodech, tak možná ještě vybereš slušný peníz od přihlížejících musherů  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #118 kdy: Září 08, 2007, 20:08:18 »
Musíš mu taky přeci odlehčit a sem tak zakraulovat ;D a ne se jenom koupat :D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #119 kdy: Září 08, 2007, 20:14:52 »
Zapřáhla jsem celou šestičlenou plaveckou štafetu a přibrala Aničku jako kormidelníka, mamuti se krapet divili, když Yetti nasadil tempo, ale přežili >:D
« Poslední změna: Září 08, 2007, 20:24:41 od LenkaB »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: