Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Softshellová bunda

Autor Téma: Softshellová bunda  (Přečteno 44279 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #15 kdy: Březen 26, 2008, 12:50:35 »
Mě s eufemisticky řečeno americkou postavou sedí nejlíp north face, ale zas ty softshelky asi nemaj zmíněné vychytávky.

Nejlepší je přece ta softshellka, co jsem ti přivezla z Číny za 300,- Kč  >:D  >:D  ;D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #16 kdy: Březen 26, 2008, 12:51:31 »
Mno ja bych osobne doporucil bundu s kapuci, nejlepe odepinaci, jsou totiz chvilky kdy takova kapuca prijde vhod. Co se tyce rozepinani v bocich, tak ja osobne nez tim protahovat bederak, vyuzivam obousmerneho zipu, takze si to od spoda rozepnu tak, aby mi karabina snury budnu netahala nahoru.
No právě chci taky s kapucí. Lukáši já myslela bederák od batohu, vedeš ho zevnitř a  bundu nemáš  přilepenou bederákem na těle, takže ti lépe větrá

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #17 kdy: Březen 26, 2008, 13:01:38 »
Jojo, tenhle bederak, tak to me cece ani nenapadlo, to budu muset vyzkouset...

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #18 kdy: Březen 26, 2008, 13:07:36 »
Jojo, tenhle bederak, tak to me cece ani nenapadlo, to budu muset vyzkouset...
cece to mě napadlo jako první, že je to super vychytávka  :D :P

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #19 kdy: Březen 26, 2008, 13:20:17 »
Citace
cece to mě napadlo jako první, že je to super vychytávka

No, co na to rict... diky za tip  :)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #20 kdy: Březen 26, 2008, 13:29:55 »
No, co na to rict... diky za tip  :)
Není zač  ;)
právě proto mě ta bunda tak láká..... :o

Dej vědět jak to funguje, a´t si tady nelámu hlavu nad něčím, co třeba není zas tak dokonalý :-X ;D

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #21 kdy: Březen 26, 2008, 13:40:22 »
Jasan, zkusim a dam vedet...

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #22 kdy: Březen 26, 2008, 15:29:08 »
to Elina: původně jsem Dášu chtěla na tebe odkázat, ale bojím se, že se pak staneš  pašerákem softshellek pro celé dogtrekařstvo  O:-)

Taky prostě rozepínám zip odspoda, ještě lepší je, když pak zas můžeš zapnout spodní cvoček - to netáhne zima a může táhnou pes (pokud táhne).

to Lukáš: k botám - mám Asolo, Meindly mi neseděly, ale teď si je koupila kamarádka a nemůže si je vynachválit. Takže asi neuděláš chybu ani s jedním. Reichle jsem měla taky, byly pohodlný, ale úplně se mi rozpadla ta prostřední pěnová část podrážky.




Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #23 kdy: Březen 26, 2008, 15:42:48 »
k botam: No ja nejdriv musim z Hudace vytahnout prachy, ale jestli se neco nezmenilo, tak verim, ze jestlize se vyskytne trikrat stejna zavada automaticky se vracej prachy, pak vyrazim po kramech a zkusim jak jedny tak druhy a uvidime.  Jeste mi pls. rekni co to mas za model? Jinak me ty Raichle fakt bavej, poprve se rozpadla a rozlepila podrazka, podruhe jen rozlepila, ted, dva mesice po prevzeti novejch bot a ujisteni, ze ted uz se to nestane, pac Raichle uz tu podrazku dela z jednoho kusu pro delsi zivotnost, se opet rozlepuje podrazka. Tak nevim, mozna je to nohama... O0

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #24 kdy: Březen 26, 2008, 16:00:18 »
Mám celokožený Power Matic 500 GV (tedy vypadají stejně, ale jsou 5 let starý) a nízký Transity XCR (k vidění na jejich stránkách v sekci Akce).

Jinak můj ex si taky hodně chválil Garmonty.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #25 kdy: Březen 26, 2008, 20:44:52 »
Tak holky jakou máte pro mně super čínskou nabídku???????!!! Miluji čínské nudle, tak treba čínská  softshellka by mi taky vyhovovala, ikdyž ono je vlatně všecko čínský ::)

Já mám tyto botky od Garmontu http://www.svethor.cz/inshop/shop.asp?kat=201103, jsou moc pohodlné, ikdyž na posledním výšlapu jsem myslela že je zahodím, ale to nebylo botama, ale nohama >:(
Dnes jsem byla v rockpoitu na Bělehradské, mají tam výprodej Garmontů, Asola, Lafumy,a Keen, ceny dost dobré, velikosti móóc velké nebo malé, ale dají se sehnat při velkém přehrabování i normální čísla. Zítra tam jdu dopo, protože jsem na to neměla nerva,lidí hafo...... a hned si skočím do Sokolské do Bartsportu vyzkoušet Tilak Latok nebo Senzor Taktic, volala jsem totiž do toho Hidth pointu a tam mi řekli, že bych si rukávy musela nechat  zkrátit u švadleny.... už vidém jak reklamuji jakoukoliv závadu, když by byl na bundě zásah jiné osoby  O:-). Dost mě překvapilo , že na outdoorovej diskuzích to lidi píšou že bundy nesedí, hlavně rukávy a oni o ničem nemají ani páru.. ???
« Poslední změna: Březen 26, 2008, 20:50:47 od Dáša »

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #26 kdy: Březen 26, 2008, 21:49:15 »
to Elina : já teda nevím, co je "softshellek"  :D, ale mě by úplně stačila neprofukovací, nepromokavá a prodyšná bundička...dám ti i 400,-  ;) a jedeš na Merán?....

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #27 kdy: Březen 27, 2008, 08:51:57 »
to Elina : já teda nevím, co je "softshellek"  :D, ale mě by úplně stačila neprofukovací, nepromokavá a prodyšná bundička...dám ti i 400,-  ;) a jedeš na Merán?....

Kam jestli jedu???  :o
Pro Tebe všechno  O:-)  přivezla jsem si super větrovku za 100RMB, neprofoukne, nepromokne. Značku tady psát radši nebudu  :P Napiš číslo nebo písmeno velikosti (hledej cedulku za krkem)  >:D

to Dáša: ono je hrozný, že ty softshellky za pár tisíc pocházejí ve finále ze stejné továrny jako ty naše za třista  >:D
« Poslední změna: Březen 27, 2008, 12:12:04 od elina »

jirkalabraus

  • Host
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #28 kdy: Březen 27, 2008, 09:54:19 »
No já jsem si svou elegantní lehoučkou větrovku vietnamku nechal u našeho šTĚŇÁTKA NA PODZIM i s odměnama v kapse. A ono mi to štěňátko tu kapsu sežralo i s kusem bundy, tak teď sháním stejně elegantní větrovku lehoučkou a pokud možno natahovací přes hlavu - takovou jsem pro změnu tratil. A  u vietnamci neni neni, tak nevíte kde ji sehnat. Hlavně aby byla lehká a levná stejně mi ji sežerou psi nebo ji potratím.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #29 kdy: Březen 27, 2008, 14:40:40 »
to Elina no právě čína nás za chvíli zahltí a  když vidím tu cenu, která je vyšplhaná kvůli určitému nápisu na bundě,  tak si říkám jestli není lepší vzít si svetr od babičky ,taky hřeje, a při dešti pláštěnku ;D ;)
Taky jsi přemýšlela jestli Merán není nějaká záludná nemoc?  :D ;D

Když dostanu propustku od štěňátek tak určitě dorazím, každou chvíli porodíme, jen jsem si odskočila od hekající Airin, držte palečky  :-*

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: