Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Softshellová bunda

Autor Téma: Softshellová bunda  (Přečteno 44288 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #45 kdy: Srpen 17, 2009, 20:01:37 »
Taky stále plánuju, že si objednám softshellku z Canisu, jak jsem to studovala, rozváží to asi PPL-kou. Nevíte, jak dlouhá je dodací lhůta? Potřebuju to neplánovat nějak tak, aby byl někdo doma, což u nás nejni jen tak  ;D

Lenka: já taky občas s hrůzou zjišťuju, že žádnej "civil" nevlastním  ;D , obzvlášť když máme omylem jít někam do divný (= slušný) společnosti  >:D

Pokud na ni nespěcháš a budeš na Otovi, tak ti ji můžu dopravit, kolem Canisu denně jezdím.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #46 kdy: Srpen 17, 2009, 20:04:20 »

Lenka: No jo, tak ty si asi vdaná, což? To víš, my mladý masíčka musíme ještě vypadat ve městě vábivě :D

Vdaná ani moc ne, spíš už stará vražda...tak stará, že už se ani úchyla bát nemusím  :P

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #47 kdy: Srpen 17, 2009, 22:49:53 »

Lenka: No jo, tak ty si asi vdaná, což? To víš, my mladý masíčka musíme ještě vypadat ve městě vábivě :D
Vdaná ani moc ne, spíš už stará vražda...tak stará, že už se ani úchyla bát nemusím  :P
A šetří na pistoly, aby mohla přepadat nevinné chlapce v houští :o


Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #48 kdy: Srpen 18, 2009, 17:59:50 »
Taky stále plánuju, že si objednám softshellku z Canisu, jak jsem to studovala, rozváží to asi PPL-kou. Nevíte, jak dlouhá je dodací lhůta? Potřebuju to neplánovat nějak tak, aby byl někdo doma, což u nás nejni jen tak  ;D

Lenka: já taky občas s hrůzou zjišťuju, že žádnej "civil" nevlastním  ;D , obzvlášť když máme omylem jít někam do divný (= slušný) společnosti  >:D

Pokud na ni nespěcháš a budeš na Otovi, tak ti ji můžu dopravit, kolem Canisu denně jezdím.

Hmm, díky za skvělou nabídku, ale na Otovi bohužel nebudu, byť jsme se tam po loňsku děsně těšili  :'( , termín se kryje s Mistrovstvím ČR mládeže v agility a tam s naším dítkem prostě musíme. Chjo...
Na Stezku vlka asi nejedeš, že?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #49 kdy: Srpen 18, 2009, 19:55:19 »
Letos už jedu jenom na Otíka.

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #50 kdy: Srpen 19, 2009, 07:54:35 »
Softshell nemá tu potřebnou prodyšnost :-( Je to spíš fakt na chůzi a ne na běh, běžky a takové na prodyšnost náročnější věci (Můj názor, i když u nás v krámě od jiných prodavačů než já uslyšíš, že to na běh, běžky je)

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #51 kdy: Srpen 19, 2009, 08:48:28 »
No já se v softshellce (a to i v tenké Altamiře  - "bez zateplení", s dobrým větráním, pod ní jen tenké termotričko) potím i při rychlé chůzi, pokud je teplota nad cca 10 stupňů...

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #52 kdy: Srpen 19, 2009, 09:32:00 »
No tak nebo i tak .... ono se totiž obecně u softshelových věcí neuvádí parametry jako vodní sloupec a prodyšnost, ale obecně se tvrdí že jsou nepromokavé a prodyšné (pak nechápu proč jsou nepromokavé bez kapuce)

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #53 kdy: Srpen 19, 2009, 09:32:37 »
LenkaB: prej stará vražda!!!! Tak to je neskutečnej výraz :D:D To budu řikat :D

Kristýna, Kryštof: super, díky, tak to zamítám, páč já se potim už sama o sobě dost, natož ještě v pootivym materiálu, díky za reference, kouknu teda po nějaký specielní na běh...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #54 kdy: Srpen 19, 2009, 17:40:07 »
Softshell nemá tu potřebnou prodyšnost :-( Je to spíš fakt na chůzi a ne na běh, běžky a takové na prodyšnost náročnější věci (Můj názor, i když u nás v krámě od jiných prodavačů než já uslyšíš, že to na běh, běžky je)

No jo, musí chválit aby prodali...ik ik el, to pani slusi, to natachne se >:D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #55 kdy: Srpen 19, 2009, 19:07:58 »
to ne dlahý

Michala

  • Host
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #56 kdy: Srpen 19, 2009, 19:50:52 »
Já mám softshell bundu od Nord Blancu, mám od nich i spoustu jiných věcí, se kterými jsem spokojená. Ale ta bunda je špatná, nevím jestli jenom ta co mám doma :), ale uvolnil se mi šev na několika místech z vnitřní strany kapes (vpravo i vlevo), už po pár dnech nošení. Bylo to málo zapravené a i ta síťovina, kterou jsou kapsy řešené, je taková na rozpadnutí. Tak ji teď budu reklamovat. Jinak ale jako materiál softshell je super.

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #57 kdy: Září 04, 2009, 07:51:36 »
Taky jsem si vyhlidla tu softshelku v Canisu, uz nekdy na jare, ze  ji koupim na podzim, pac na jare jsem kupovala spacak a v lete boty, tak at se to rozlozi :D A dobre, ze tak, maji tam ted nejakou novou a dve ruzne barvy ;) tak nebudem chodit vsichni ve stejne :D
Ale chtela jsem se zeptat, kdo tu z Canisu mate, jak u ni odpovidaji velikosti? Moje segra ma tez nejakou pracovni v XXL, ackoliv nosi S, a ja si zase zkousela levnou sportovni, kde mi XS bylo velke. Tak se trochu bojim :D

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #58 kdy: Září 04, 2009, 09:12:20 »
eSko tam odpovídá tak XSku, já mam normálně eMko a bunda eL z Canisu je mi tak akorát...

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Softshellová bunda
« Odpověď #59 kdy: Září 04, 2009, 09:34:09 »
Diky ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: