Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 už se to blíží

Autor Téma: už se to blíží  (Přečteno 32729 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Hrobnice

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: už se to blíží
« Odpověď #15 kdy: Duben 02, 2008, 21:11:45 »
30.března to v Krušných horách nad Ostrovem vypadá jako na Aljašce-0,5 m sněhu.
http://hrobnice.rajce.idnes.cz/Hrebecna_3-2008-RomanH_Sindelar/#Hrebecna_075.jpg

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: už se to blíží
« Odpověď #16 kdy: Duben 02, 2008, 21:15:18 »
Hrobnice neštvi mě!!! Já tu okopávám zahrádku a vy na sněhu! :'( :'( :'(

Dáša1

  • Host
Re: už se to blíží
« Odpověď #17 kdy: Duben 02, 2008, 21:40:44 »
LebaHU jen okopávej a ty mozole zasviď do krušných kopečků, ne že bych to musherům přála, ale přeji to mým nožičkám, ale zase místo asfaltu by bylo měkkoučko, hm nevím co vlastně chci , pro změnu   :'(

Začátečník

  • Host
Re: už se to blíží
« Odpověď #18 kdy: Duben 11, 2008, 13:25:20 »
Citace z Kuršnohorského dogtrekkingu - www: Mimochodem, nevadilo by Vám, kdybyste museli dvakrát brodit Ohři?? :-)

Pokud to nebude s plaváním  O:-)

Offline Pavca

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Souhlasu: 0
Re: už se to blíží
« Odpověď #19 kdy: Duben 11, 2008, 15:41:21 »
No, tipla bych, ze min. pul startovniho pole bude nadseno, ale bude pak problem dostat je odtamtud.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: už se to blíží
« Odpověď #20 kdy: Duben 11, 2008, 16:24:14 »
Připisuji si k povinné výbavě ještě dva igelitové pytle na nohy:-)) spíš co mě více raní bude avizované zvýšené množství asfaltových cest, ale co naplat, hajný je lesa pán >:D

jirkalbraus

  • Host
Re: už se to blíží
« Odpověď #21 kdy: Duben 14, 2008, 13:31:08 »
No na to že se to blíží je tu nějak mrtvo!!!!! Jak se těšíte? A HLAVNĚ JAK TO JE S TOU TRASOU??? Brodit budu klidně desetkrát, jen kolik bude toho asfaltu. Ještě že jdu jen dětskou trasu, ale pořád přemejšlím jestli budu brát to naše roční štěně, jestli bude moc toho asfaltu. A co sníh ten by nebyl???

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: už se to blíží
« Odpověď #22 kdy: Duben 14, 2008, 14:05:25 »
hmm... podle vcerejsi predpovedi ma bejt v nizsich polohach ze stredy na ctvrtek i minus... jakpak asi bude v patek? (btw. kolik metru hloubky je v 'brodisti' Ohre ? )

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: už se to blíží
« Odpověď #23 kdy: Duben 14, 2008, 21:16:48 »
Zdravím odvážlivce a mlsouny!
Mrtvo je tu proto, že všichni pilně trénují brodění v ledové tříšti jarních vod horských potoků. :) Ti, kteří netrénují, leží doma s rýmou! :D Už mají natrénováno. :D
A ti, kteří leží doma, tak už se těší na sladkou odměnu na kontrole. (Dáša se těší na slanou odměnu.)
Zuzka pilně komunikuje s úředníky a dolaďuje poslední "objížďky" na trati. Polomy jí trošku "upravily" trať. Asfaltu se vyhýbá jak jen to jde! Vždyť má doma taky pejsky!
Ahoj v Kruškách!
Honza a Grini

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: už se to blíží
« Odpověď #24 kdy: Duben 14, 2008, 22:19:02 »
Hele SBL (v zimě,  Svačinář na jaře) , loni jsem nedostal ani sladkou ani slanou...a měl jsem takovou chuť na kakao  ;) .... :D :-X

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: už se to blíží
« Odpověď #25 kdy: Duben 14, 2008, 23:18:10 »
No já se připravuji hlavně psychicky ;), nestrašte s mrazíky, ani s deštíky, snažím se tam nahoře objednat krásné jarní počasí, ale jak jsem se už jednou zmínila, kam jedu, tam prší takže jsem si raději objednala pončo  :D Honzíku, jsme domluveni, sýr,špenát, nebo kuřecí  ;D :D ;), když budeš za polovinou, tak myslím že nepohrnu ani jahodovou marmeládou Lidi už se těším pa ve čtvrtek :-*

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: už se to blíží
« Odpověď #26 kdy: Duben 14, 2008, 23:23:16 »
Hele SBL (v zimě,  Svačinář na jaře) , loni jsem nedostal ani sladkou ani slanou...a měl jsem takovou chuť na kakao  ;) .... :D :-X

NO jo Venco, jenže než ty jsi obrazil všechny Huspůdky po trati tak Honza už určitě neměl nic v kotlíku. Co zkusit sehnat nějakou hodnou ženskou, která ti po ránu ohřeje mlíčko  ;) a udělá kakaíčko ;) O:-) ;D >:D, do tvého pytle se jistě litrovka mléka vejde  :-X :-*

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: už se to blíží
« Odpověď #27 kdy: Duben 16, 2008, 00:06:12 »
Hele SBL (v zimě,  Svačinář na jaře) , loni jsem nedostal ani sladkou ani slanou...a měl jsem takovou chuť na kakao  ;) .... :D :-X
I ty jeden lumpíku!
Letos jsem Ti koupil o jeden litřík mlíčka víc, abys měl co bumbat. Ňuňu ťuťu ...
ALE BĚDA TI, JESTLI TO NEBUDEŠ CHLASTAT! :-X :-X :-X  :D :D :D
Jo, koupil jsem i malou destičku špenátu pro Dášu ... S kuřecím to bude špatný, jestli bude hezký počasí, ale budu se snažit.
Mějte se krásně!
Těší se na vás!
Váš SBL/svačinář! ;-)

PS: Václave, prosím Tě, neožer zase tak L'BaHu, ať je schopná pozřít alespoň malý kousek se šlehačkou a nevymlouvá se, že nemůže při treku nic pozřít! :-X :-X :-X 8) 8) 8)

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: už se to blíží
« Odpověď #28 kdy: Duben 16, 2008, 00:12:36 »
Kamarádi, přátelé,
za 48 hodin už budete (někteří) v základním táboře prohánět servírku od pípy ke stolu, až se jí bude za půllitrama jiskřit!  ;)
Už jen pár hodin do startu!
HaG

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: už se to blíží
« Odpověď #29 kdy: Duben 16, 2008, 07:35:02 »
Jo, koupil jsem i malou destičku špenátu pro Dášu ... S kuřecím to bude špatný, jestli bude hezký počasí, ale budu se snažit.
Ty Honzo, víš že jsi někdy kluk k sežrání  :D ;).Ivanko, to jen obrazně  :D ;D O:-)

Předpověď počasí na víkend vypadá slušně, že by mě tam nahoře poslechl?  :-*
« Poslední změna: Duben 16, 2008, 07:36:45 od Dáša »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: