Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Lidé horší jak zvířata...

Autor Téma: Lidé horší jak zvířata...  (Přečteno 13731 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #15 kdy: Únor 28, 2008, 11:09:28 »
Leni, já věřím, že na každou svini se někde vaří voda a řezník si brousí nože  >:D
svine za to nemozu. toto je "dielo" ludi   :o >:(

to je takový přirovnání víš, není třeba brát vše doslova  ;)

Offline Amaguk Bela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Souhlasu: 0
Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #16 kdy: Únor 28, 2008, 11:11:30 »
ja vim,bohumile, ale od isteho casu sa -programovo a zamerne- snazim takymto prirovnaniam zo zvieracej rise vyhybat.  ;)

andy h

  • Host
Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #17 kdy: Únor 28, 2008, 11:20:12 »
jj  ;) jsou typy, které nepředěláš, ale je pár, co řeknou aha tak to by mě nenapalo, díky pes je spokojenej, pán taky a proto to má smysl  :D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #18 kdy: Únor 28, 2008, 11:32:10 »
tohle  http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7040 by možná někoho mohlo zajímat. slabé, slabší ani nejslabší povahy na to nekoukejte, nejezte u toho a tak, nechtěla bych tady pak číst nějaké výlevy. Kryštofe, jestli to va tak to smázni. dík

to Amaguk Bela: já to chápu, ale právě nemám ráda, když se někdo vyhýbá takovýmto přirovnáním a k obědu si dá řízeček  ::) jestli jsi ovšem vegetarián, vegan a já nevím co ještě tak se ti HLUBOCE omlouvám  :)

Offline Amaguk Bela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Souhlasu: 0
Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #19 kdy: Únor 28, 2008, 12:02:29 »
eli
ale prirovnavat ludske "zverstva" k spravaniu sa zvierat, nema predsa s pojedanim masa nic spolocne. ;) :P

nazyvat svinou, alebo akymkolvek inym zvieratom cloveka, ktory tyra zvierata, je nepresne, a krivdi sviniam  ;)
odvtedy co nam nejaky takyto "clovek" so sadistickym potesenim zastrelili psa takmer pred ocami mojho syna uz nehovorim o sviniach. bol by som si zelala, keby na jeho miesta ta svina bola, ta by to totiz nespravila

isteze, je to vec nazoru a nas jazyk, ako vyjadrovaci prostriedok, ma svoje limity, ale vravim, snazim sa necharakterizovat ciny ludi metaforami zo zvieracej rise a tym ich "neodludstovat".
suhlasim totiz s tym, ze skor by sme sa od tych zverov mali ucit, nez sa na ne vyhovarat  :)
« Poslední změna: Únor 28, 2008, 12:45:06 od Amaguk Bela »

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #20 kdy: Únor 28, 2008, 12:59:34 »
napíšu sz ať to tady nezaplácávám  ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #21 kdy: Únor 28, 2008, 14:00:49 »
Chlap nebo baba nebo svině... se tady nesmyslně chytáme za slova....blíží se studená fronta a jsou erekce na slunci?  :o

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #22 kdy: Únor 28, 2008, 14:06:45 »
je to hnus...to samé nedávný případ s kočkou...nechápu, proč se ještě nezpřísnily tresty za týrání zvířat...a pěkně zveřejnit jména těch haj**, nic jinýho si nezaslouží...

Offline Amaguk Bela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Souhlasu: 0
Re: Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #23 kdy: Únor 28, 2008, 14:08:56 »
Chlap nebo baba nebo svině... se tady nesmyslně chytáme za slova....blíží se studená fronta a jsou erekce na slunci?  :o
erekce uz aj na slunci?  ;) ;D ;D

nechcem to tu zaplacavat lingvisticko-semantickou debatou, ale musim predas len este dodat, ze s chlap alebo baba suhlasim, so svinou nie, este som nevidela svinu nikoho tyrat  ;)
aj ked pripustam, ze som toho asi este hodne nevidela  ::) :D
« Poslední změna: Únor 28, 2008, 14:20:33 od Amaguk Bela »

andy h

  • Host
Re: Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #24 kdy: Únor 28, 2008, 16:11:33 »
tak nám tu sviňi nech jako nadávku  :P prasátko máme stejnak jako vepře  ;) :D >:D

Offline Amaguk Bela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Souhlasu: 0
Re: Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #25 kdy: Únor 28, 2008, 17:17:47 »
no dobre teda, ked tak pekne prosis  :D :D :D
vy si ju nechajte a ja si vymyslim miesto nej nieco ine.   >:D

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #26 kdy: Únor 28, 2008, 18:48:42 »
super, dík  ;D
až vymyslíš, dej vědět  >:D
to vladussa: jestli jedeš přes Frýdek, bych se s fenkou přidala, tedy pokud klapne hlídání dětí, zatím vypadá, že bude  ;D
to lenka: nestraš počasím, když už jsem překecala naše, aby hlídali  :D
A+G+J

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #27 kdy: Únor 28, 2008, 20:50:32 »
Ahoj zlý admine, já osobně si myslím, že pojmenování této rubriky  by mělo být NELIDÉ páč zvířata nejsou ZLÝ nebo HODNÝ , tím pádem žádný není horší ani lepší :-X ( zvířata takhle nikdy nejednaj....buď ho sežerou, nebo nechaj bejt  ;) )navrhuju např.
" jěště homo sapiens nonsenzibilis, nebo (přitvrdíme) člověčí kryplové...či lidští zmetci." ..napadá mě toho daleko víc....,ale lidi, když se jen trochu zamyslíš, v čem jsou LEPŠÍ.?...(myslím tím elementární činnosti....) :'( a páč si šikovnej a chytrej kluk, tak to určitě vymyslíš a přemenuješ tak, aby žádný zvířátko  ;) na tom nebylo škodný  :D >:D O0 ;) ((mě jde hlavně o nejmenšího kulíška nejmenšího a výrečka malého   ;)  ))
PS. napadlo mě mimo jiné např. i zkurvysyni(a dcery) , ale to je taky blbost, páč jsem poznal pár výbornejch kluků , který za svý mamky taky nemohli... :D ;) :-X ;)
« Poslední změna: Únor 28, 2008, 21:03:49 od vencan+2 »

Offline Amaguk Bela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Souhlasu: 0
Re: Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #28 kdy: Únor 28, 2008, 21:04:20 »
je to hnus...to samé nedávný případ s kočkou...nechápu, proč se ještě nezpřísnily tresty za týrání zvířat...a pěkně zveřejnit jména těch haj**, nic jinýho si nezaslouží...

u nas su rovnako na h. zakony, ten hajzel, co umlatil mladeho NO zeleznou tycou dostal 3 mesiace podmiencne, pubertalni sociopati,co upalili macku a cele si to filmovali, vyviazli tiez s nicim... a nam prave prislo rozhodnutie, ze prokuratorka zastavuje stihanie vo veci zastrelenia nasho psa. zurim a pisem odvolanie... >:( >:( >:(

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Lidé horší jak zvířata...
« Odpověď #29 kdy: Únor 28, 2008, 21:45:15 »
Myslím že to pojmenování tohohoto tématu je výstižné. Člověk se totiž většinou pasuje na něco "lepšího" ač sám je také zvíře a zvíře bere jako něco podřadného.

Takže v těchto souvislostech je přirovnání "Lidé horší jak zvířata" přímou analogii výrazů, které mě napadají a které nemůžu jako Zlý admin použít  O:-)  >:(

tombru

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: