Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 dogtrekař - samotář

Autor Téma: dogtrekař - samotář  (Přečteno 28661 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ywka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Re: dogtrekař - samotář
« Odpověď #30 kdy: Květen 29, 2011, 00:15:27 »
Dobrý večer, na žádném dogtrekkingu jsme zatím nebyly, ale zaujalo nás to. Jsme dva a máme jednoho psa, tak se chci zeptat jak je to s příhláškama na dogtrekking a s placením, jestli podává přihlášku a platí oba nebo pouze jeden? A pokud jeden, zda může psa vést ten, co půjde bez přihlášky? Doufám, že jste mě pochopili:)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: dogtrekař - samotář
« Odpověď #31 kdy: Květen 29, 2011, 08:39:15 »
Uz to tady parkrat bylo, presto - na dogtrekking posila a plati prihlasku pouze ten, kdo bude se psem zavodit. Stejne tak pri samotnem zavodu - muzes jit s doprovodem, ale veskerou povinnou vybavu si musis nest ty, stejne tak musis jit celou trasu se psem ty.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: dogtrekař - samotář
« Odpověď #32 kdy: Květen 30, 2011, 14:15:06 »
Ty a pes jste tým, když jeden z vás má problém, končíte oba. Když máš problém ty, ale tvůj doprovod je ok a chce jít dál, můžeš mu dát psa, pokud je taky ok, ale je to už déčko a jde se mimo soutěž.

kalinosa

  • Host
Re:dogtrekař - samotář
« Odpověď #33 kdy: Červen 27, 2016, 18:57:29 »
Dobrý den, je možné aby šli dvě osoby pouze s jedním psem, chceme se zúčastnit dva, ale máme jen jednoho psa :D

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re:dogtrekař - samotář
« Odpověď #34 kdy: Červen 28, 2016, 13:41:02 »
Zúčastnit se dva s jedním psem můžete, ale jeden bude jako závodník a druhý jako doprovod (ten bez psa). Pro doprovod to má nevýhodu v tom, že nebude uveden ve výsledkách. A pak výhodu - neplatí startovné. Povinnou výbavu si musí závodník nést sám.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re:dogtrekař - samotář
« Odpověď #35 kdy: Červen 29, 2016, 14:28:55 »
tohle není dobrá odpověď, už jsem na tohle jednou reagoval na FB - není solidní se bezplatně zúčastnit akce která je poměrně náročná na organizování, na trati mudrovat jestli něco můžu nebo ne - na způsobu doprovodu je vhodnější se vždy domluvit s konkrétním pořadatelem, případně se nahlásit do kategorie "plyšák" (plyšová hračka v batohu) s nárokem na vše jako každý jiný účastník. Startovné je pak stejné ale myslím že v relaci ostatních nákladů na celý prodloužený víkend to není rozhodující částka

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re:dogtrekař - samotář
« Odpověď #36 kdy: Červen 30, 2016, 08:40:34 »
Honzo, donutil jsi mě kouknout do pravidel dogtrekkingu, jak tedy řeší postavení doprovodu. Jediná zmínka v par.4 odst. 6 zní: Je přísně zakázáno v průběhu akce přijímat jakoukoli pomoc od třetích osob, zejména od doprovodu, s výjimkou místních obyvatel.
Takže tvůrci pravidel s doprovodem počítají a povinnost požehnání od pořadatele jsem tam opravdu nenašel. Nemyslím si, že bych tazatele mylně informoval. Předpokládám, že svůj názor opíráš o nějakou plánovanou změnu v pravidlech, která tam ale zatím není.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:dogtrekař - samotář
« Odpověď #37 kdy: Červen 30, 2016, 16:29:03 »
Vojto, ale taky nikde není napsáno, že pořadatel je povinnen doprovod povolit. Takže případný dotaz je základní slušnost.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re:dogtrekař - samotář
« Odpověď #38 kdy: Červen 30, 2016, 17:27:13 »
Vojto, nejde o pravidla ani jejich změny, jen o určitou formu slušnosti vůči pořadatelům


....bývalý Atosovi

  • Host
Re:dogtrekař - samotář
« Odpověď #39 kdy: Srpen 28, 2016, 17:15:43 »
  Jak níže Honza píše, kategorie "plyšák" je zářným případem jak zlegalizovat doprovod. Zaplatíš si startovné a pak si v pohodě na občerstvovačkách dáš to co ostatní. Začínaly jsme takhle před mnoha lety, žena chodila s
"rotíkem" a já jako doprovovod, jak šel čas tak pesan stárnul, panička ho začala šetřit a já vyrazil poprvé s plyšákem......někdy je docela sranda, jako při veterinární přejímce......udivený úsmev veterinářů stojí za to  :)
Výbava a pravidla  jsou tímpádem stejné i pro mě......Chodím to pro radost, pro zážitky,rád se potkávám z lidma stejného "ražení".......Snad mě letos vyjde jedna "plyšárna" na podzim .......novej "rotík" je ještě mladej....

Libor

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: