Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SEDÁK NA DOGTREK....

Autor Téma: SEDÁK NA DOGTREK....  (Přečteno 30749 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Blenka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
SEDÁK NA DOGTREK....
« kdy: Únor 03, 2008, 22:57:07 »
 ::)AHOJ všichni, chystáme se s mojím čtyřnohým ,,usurpátorem,, vyzkoušet nějakou tu zkrácenou trasu dogtreku....prozatím spíše řádně trénovat.... :-[, nemůžu se , ale stále rozhodnout jaký typ sedáku koupit....jestli ten z Manmatu nebo ten novější typ s lankem od Zera.....můžete mi někdo zkušenější poradit?Když už tak chci nějaký pořádný.....díky moc všem B.
...čím více poznávám lidi...tím raději mám psy...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #1 kdy: Únor 03, 2008, 23:02:40 »
Sedák dělá ještě Polar a ten je úplně jiný...a teď babo raď. Nejlíp si od někoho vypůjčit a vyzkoušet. Každá pr...je jiná :-X Já mám takovou domácí napodobeninu Manmatu jenom z popruhu a vyhovuje mi (polstrování mám vlastní :) )

Offline Blenka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #2 kdy: Únor 03, 2008, 23:12:59 »
....jo,jo ...to je fakt, smůla, že tady nemám moc od koho vyzkoušet....ale mě jde spíše o to lanko....sedáky od Zera-výhodné je určitě , že do zatáček nebo při takovým tom přebíhání ze strany na stranu /v této fázi je nyní moje čubina.. O:-) se netočí celý pás...to se mi zdá super a ta novinka s tou kapsičkou a pamlskovníkem navíc se mi asi líbí nejvíc.....jen dumám , jestli to lanko vydrží případné ,,festní,,trhnutí mého 46kg drobka...tož tak... ???
...čím více poznávám lidi...tím raději mám psy...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #3 kdy: Únor 03, 2008, 23:20:09 »
Tak o pevnost výrobků všech tří zmíněných firem bych se nebála, je to šitý na seveřany, tím pádem musí udržet i slona ;)

Offline Blenka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #4 kdy: Únor 03, 2008, 23:26:13 »
...tak jo...dám na radu zkušenějších a asi vezmu ten od Zera.... ::)...uvidíme jak nám to půjde...i když pro hafušu to bude určitě procházka... ;D...zato paničku asi odvezou....... :'(..tak díky.B.
...čím více poznávám lidi...tím raději mám psy...

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #5 kdy: Únor 04, 2008, 08:21:36 »
No, nevim jak slona, ale žirafku v pohodě  8)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #6 kdy: Únor 04, 2008, 08:35:21 »
Citace
to je fakt, smůla, že tady nemám moc od koho vyzkoušet
A odkud jsi? By ses divila do jakých zapadákovů jsou dogtrekaři rozlezlí ;D


Citace
No, nevim jak slona, ale žirafku v pohodě 

No jo, jenomže žirafka nedělá kraviny, neškube a pouze důstojně kráčí ;D
« Poslední změna: Únor 04, 2008, 08:39:26 od LenkaB »

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #7 kdy: Únor 04, 2008, 09:12:31 »
Tak to jsi asi viděla tu lepší chvilku  ;D 

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #8 kdy: Únor 04, 2008, 10:30:59 »
Já mám vlastní výrobu z bederáku starýho batohu a zatím spokojenost.
Jinak zkoušela jsem jen manmat a nesedlo mi to.
Ráda bych zkusila ještě ten Polarovej  O:-)

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #9 kdy: Únor 04, 2008, 12:38:37 »
Na psa co extra netahá je sedák zbytečnej, zapřahuju při DT za bederní pás báglu. Ten batoh je nutno vybírat s ohledem na bytelný bederní pás. Jinak sedák vlastní výroby používám na běhání se psem.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #10 kdy: Únor 04, 2008, 16:21:52 »
Já ke vší spokojenosti používám bederák se spodním tahem od Manmatu, jak na běhání, tak na trek. Chce to trochu si s ním pohrát a pořádně ho seřídit.   ;) Zero, co jsem viděla, je v podstatě velice podobný.  :) Sedák od Polaru jsem nezkoušela a ani se k tomu nechystám, nápadně připomíná horolezecký sedák, se kterým jsem odchodila 2 sezóny a nebudu tu líčit, kde všude jsem byla odřená.... :-X
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Blenka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #11 kdy: Únor 04, 2008, 16:34:51 »
......no jsme sice z Lipové/ Jeseníky/....tak máme přímo u ,,čumáčku,,....,,strejdu ŠERÁKA,,....., ale věnuju se v podstatě sport. kynologii a tak nikoho kolem treku neznám.... :-[...s kámoškou jsme , ale věčně někde na výšlapech a tak jsme se rozhodly , že zkusíme něco natrénovat a pak nějakou tu ,,čtyřicítku,, jen tak užít si více toho pocitu být s pesanama někde v přírodě /protože co je lepšího/a pustit všechny nedůležitý věci z hlavy......tož tak......a fenula táhne docela fest....tak raději spolehnu na sedák než jen zapnout za bedér.báglu...... někdy je to fakt na mašli.... ;D
...čím více poznávám lidi...tím raději mám psy...

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #12 kdy: Únor 04, 2008, 20:03:31 »
ahoj, z tý foto nepoznám  :-X zda jde o "emerickýho " buldoka  ;)či "nepovedenýho" boxera (nic ve zlým)  :D , či něco ouplně jinýho ... podobnýho... :( ??? :P ;)

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #13 kdy: Únor 04, 2008, 20:48:54 »
Venco, tak na sto procent bych rek, ze je to emerickej buldog, teda soude podle stranek v odkazu... ;)

Offline Blenka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: SEDÁK NA DOGTREK....
« Odpověď #14 kdy: Únor 04, 2008, 21:27:48 »
..teda tak nepovedenej boxer jo.... :'(...no slyšeli jsme už i jiný přirovnání ...jako třeba ,,vyžranej dalmatin,,aj......ale největší bomba byla když mě míjel kdesi pod ŠERÁKEM jeden mladý pár a mladík pronesl nezapomenutelné /pro mě... ;D/-vidíš, že to není koza..... :'(.....teda je fakt, že dodnes nevím patřilo-li to mě nebo mojí pesaně... :o...každopádně ano, můj čtyřnohý tyran je opravdu fenka amerického bulldoga, ale nedivím se pochybování , málokdo ví , že amíci jsou dva typy-standard- to je moje děvče-vyšší, sportovnější typ s delším čumákem a bully typ-silnější,menší s typicky placatým čumákem...tak asi tak...ono s bully typem bych asi ani dogtrek nezkoušela........tož tak je to s námi...  :D
...čím více poznávám lidi...tím raději mám psy...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: