Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Změny v pravidlech

Autor Téma: Změny v pravidlech  (Přečteno 4928 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Změny v pravidlech
« kdy: Leden 26, 2015, 01:01:10 »
Tak jsem si přečetla zmeny v pravidlech.. A je mi z toho nejak smutno.. Jde mi o tu vodu.. o to ze tam je napsano plastikove lahve.. No a já blb aktivni jsem si koupila 10 l camelbag.. Jelikož jsem jediná kdo mívá sebou 6-7 psu, mohla bych teda misto tech pet flasek mit camelbag pro psy a flasku pro sebe? Ja vim ze nelze pravidla upravovat na miru kazdymu, ale mam dojem ze jsem si spokojene chodila obcas treky, jsem presvedcena o tom ze jsem moje psy nikdy zizni netyrala, a najednou mám kvuli blbosti nekoho jineho(tim nemyslim poradatele, ae ty kdo meli piti jen pro sebe)  ponekud nabourany system, kterej celkem fungoval...

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re:Změny v pravidlech
« Odpověď #1 kdy: Leden 26, 2015, 13:09:27 »
já čtu "... plastikové láhve naplněné pitnou vodou pro psa ..."
Což doslova vylučuje skleněné demižóóny, dřevěné bečky, kovové kanystry a podobně.
Plast ze kterého má být láhev vyrobená není stiktně předepsán jako PET - jak se mylně domníváš.

Podle definice láhve na Wikipedii bych si tvůj velký velbloudí hrb dovolil zařadit mezi moderní pojetí láhve.

--------
PS: o balení pití pro psí doprovod se v pravidlech nepíše,
proto bych chtěl pro příští ročníky do pravidel prosadit:
Pivo může být pouze v plechovce (např. hliníková, nerezový sud, apod.) nebo skleněné láhvi. Zakazuje se na DT nosit pivo v plastové "láhvi" (PET, camelbag apod...)
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: