Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování a fotky Krušky 2013

Autor Téma: Poděkování a fotky Krušky 2013  (Přečteno 15439 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline JanaMaFík

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Poděkování a fotky Krušky 2013
« kdy: Duben 20, 2013, 22:02:55 »
Nejsem účastník treku, přesto chci poděkovat pořadatelům (spíš pořadatelkám) za vlídné přijetí v kempu i na občerstvovačce . Přidávám fotky z pátečního startu a z palačinkárny. Bohužel fotky nicmoc, foťák stávkuje :'( (nejspíš poletí do koše)  http://janamafik.rajce.idnes.cz/Krusky_2013-_Cerveny_hradek_patek/

Offline petra.pab

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 3
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #1 kdy: Duben 21, 2013, 17:58:07 »
Já jsem účastníkem midu - i když nedokončeného - vzdali jsme to skoro v jednu ráno na posledních sedmi kilometrech :-( a chtěla bych organizátorům a všem, kteří se na akci podíleli poděkovat, protože i přes peripetie, které jsme vlastní blbostí na trati museli řešit jsme si trek ohromě užili - opravdu povedené trasování. A příště už to dáme! :-) (náš první trek)
Péťa a Samuel de Piškot

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #2 kdy: Duben 21, 2013, 19:07:57 »
Děkuju moc za krásnej trek, za palačinky, natrasování bez jedinýho kufrování, nádherný místa, hospůdky na těch správnejch kilometrech a ani ten asfalt nakonec nebyl tak zlej jako na mapě vypadal. Krušky se dokonce překonaly s počasím, takhle vlídné jsou málokdy, počasí nám vyšlo úplně akorát, prostě nádherná procházka srdcovým krajem..

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #3 kdy: Duben 21, 2013, 19:22:35 »
Fotoreport od nás http://www.zufrikteam.cz/foto/index.php?/category/94&display=2small

Na trase Busty ztratil psí známku, sice ji a Luboš B. našel, ale zase se ztratila u pořadatelů ... tak kdyby se k někomu omylem zatoulala, je naše  ;)  dejte síím vědět, díky.
   *   www.probarf.cz

Zuza

  • Host
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #4 kdy: Duben 21, 2013, 21:30:47 »
Známku jsme našli, pošleme :-)
Dodejte adresu.

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #5 kdy: Duben 22, 2013, 08:35:35 »
Zdravím všechny dlouhé i krátké trekaře a smekám klobouk před vašim výkonem (ať zakončený protnutím cílové pásky a nebo ne)!
JSTE PROSTĚ NEJLEPŠÍ!
Speciálně musím poděkovat všem dvounožcům, kteří mě nechali rozmazlovat své čtyřnožce hrstičkou piškotů a drbáním a mazlením. Móóc jsem si to užil. Kdy se mi zase poštěstí podrbat a pomazlit 70 pejsků.  :)
Dále bych chtěl poděkovat všem čtyřnožcům, že jsem směl jejich dvounožce rozmazlovat palačinkou s marmeládou, povidly, čokoládou, kompotem a šlehačkou, jablka, banány, vodou, míchanými vajíčky, polévkou a drbáním a ... tak podobně.  ;)
Těším se na vás všechny zase příští rok!
Honza (bez Grini)

Offline LiENKA

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 2
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #6 kdy: Duben 22, 2013, 18:37:01 »
Honza - palacinkar :) kedy prides do BA? :P
Mne sa velmi pacilo, hlavne obcerstvovacka a ranajky (v trave) :D ... trat sice trosku dlhsia nez som predpokladala.. a hlavne na zaciatok sezony :D 
aaale jedno obrovske minus musim dat hospode.. ja prezijem aj na suchych rozkoch, ale polievka by k nim bodla.. a ze ani rano nebola otvorena a co som pocula tak v piatok tiez zrovna najdlhsie nebola.. :/
to je velka skoda.. minuly rok bol kemp s hospodou omnoho lepsie zvoleny.. (ale rada pridem aj nabuduce.. len sa viac zasobim :D) a prinesiem si aj sackovu polievku :D

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #7 kdy: Duben 22, 2013, 21:01:52 »
Honza - palacinkar :) kedy prides do BA? :P
Naplánuju nějaký výlet do Roháčů ... a to už je do BA co by kamenem dohodil. :) ... ale vařič, mouku a mléko nechávám doma! :P
Těším se na příští rok na hladové a vyčerpané strávníky.

Offline Maya

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 62
  • Souhlasu: 2
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #8 kdy: Duben 22, 2013, 22:15:55 »
Taky se přidáváme - moc děkujeme pořadatelům za parádní trek krásnou krajinou a Honzovi za zásobování palačinkami na občerstvovačce i v kempu. A tady je pár našich fotek: http://mayapaya.rajce.idnes.cz/Krusnohorsky_dogtrekking_2013/#

Offline JanaMaFík

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #9 kdy: Duben 22, 2013, 23:17:13 »
Přidávám fotky z nedělního vyhlášení : http://janamafik.rajce.idnes.cz/Krusky_2013_-_nedele,_vyhlaseni

Offline Nessie

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #10 kdy: Duben 23, 2013, 20:37:51 »
Hoj, mohla bych by jsme mi dát někdo info kdo zvítězil: Long i mid?

Jinak já taky děkuji za super akci, šly jsme mid, ale nedokončily, končily jsme bohužel o Horního Jiřetína a šly to potom nazpátek :)..
Domča  a Mai
http://dkmajjia.wbs.cz/
Každé zvíře je fotogenické, jenom se musí přijít jak.

Offline Jitka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #11 kdy: Duben 23, 2013, 21:36:29 »
DTM1 Krutiš Adam & Asher Agamysh
DTM 2 Šlajer Karel & Fantazie z Vlčí chaloupky
DTW1 Matrková Lucie & Teryk
DTW2 Wáwrová Eva & Attiba
MM Stolárik Peter & Letynka
MW Handrychová Gabriela & Gandalf

Výsledky se chystají na web, ovšem ještě to brzdí (ať to není na mě) Honza od či bez Grini, páč chvíli mu člověk něco svěří a už to po něm nemůže přečíst... halt je vidět, že s těma palačinkama si rozumí víc, než s administrativou, tak prosím ještě chvíli strpení... jakmile podá info, hodíme to na web  >:D





Offline Nessie

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #12 kdy: Duben 23, 2013, 21:39:17 »
DTM1 Krutiš Adam & Asher Agamysh
DTM 2 Šlajer Karel & Fantazie z Vlčí chaloupky
DTW1 Matrková Lucie & Teryk
DTW2 Wáwrová Eva & Attiba
MM Stolárik Peter & Letynka
MW Handrychová Gabriela & Gandalf

Výsledky se chystají na web, ovšem ještě to brzdí (ať to není na mě) Honza od či bez Grini, páč chvíli mu člověk něco svěří a už to po něm nemůže přečíst... halt je vidět, že s těma palačinkama si rozumí víc, než s administrativou, tak prosím ještě chvíli strpení... jakmile podá info, hodíme to na web  >:D

Děkuji, budu to posílat do redakce PPČ, do rubriky stalo se :)..



http://dkmajjia.wbs.cz/
Každé zvíře je fotogenické, jenom se musí přijít jak.

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #13 kdy: Duben 23, 2013, 22:24:20 »
Výsledky se chystají na web, ovšem ještě to brzdí (ať to není na mě) Honza od či bez Grini, páč chvíli mu člověk něco svěří a už to po něm nemůže přečíst... halt je vidět, že s těma palačinkama si rozumí víc, než s administrativou, tak prosím ještě chvíli strpení... jakmile podá info, hodíme to na web  >:D
Pamatujte asi ve tři v noci čas, když vás někdo vzbudí v 03 hodin a 03 minut. To by těžko zvládal i daleko bystřejší mužský. :)
Takže poslední čas, který jsem zaznamenával do cílové listiny drápem je 03 hod a 03 minut! ... a teď už je to kompletní. :-)

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re:Poděkování a fotky Krušky 2013
« Odpověď #14 kdy: Duben 23, 2013, 23:07:11 »
Já taky moc děkuju za krásnou akci!!!

Trasa vedla samými zajímavými místy, palačinky s Honzou byly dokonale umístěné, byla to skvělá psychická podpora, někdo tam na nás prostě čekal a dokonce ne s prázdnýma rukama. V Jirkově jsou Krušnohoráky prostě kultovní, díky blízkosti hor, díky tomu, že tam to bylo prvně... Moc jsme si to se Šedivákem užili a nejradši bychom počkali až do vyhlášení, ale rodina měla jiný názor :-/

Těšíme se napřesrok!
Juliána a Shadow

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: