Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MAST na puchýře

Autor Téma: MAST na puchýře  (Přečteno 8627 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline kvitko_2009

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
MAST na puchýře
« kdy: Srpen 13, 2012, 19:29:54 »
Prosím, mohl by mi někdo poradit jakou mast na puchýře pro psa používáte? Minulý trekk jsme díky puchýřům skončili předčasně  :'(. Ráda bych si ji pořídila do výbavy na další trekk.

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:MAST na puchýře
« Odpověď #1 kdy: Srpen 14, 2012, 09:45:57 »
Boty na packy! A maximálně tak Balzám na tlapky nebo Vrchlabskou mast od Jindráků. Ale to už pro případ puchýřů. Holt se něškdy udělají, ale nejsem moc fanda preventivního mazání, psu se dělaly pak spíš.

Offline Artycsok

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re:MAST na puchýře
« Odpověď #2 kdy: Srpen 14, 2012, 12:31:13 »
Ke mě se ještě dostalo tohhle: http://www.psihratky.cz/hracky-pro-psy/eshop/7-1-PECE-O-PSA/30-2-PECE-O-TLAPKY/5/233-Tuf-Foot-ochrana-tlapek
před jedním trekem jsem to mazala (teda spíš nanášela, páč to není mast), před druhým ne a pes neměl puchýře ani jednou, takže těžko říct jestli ten produkt má nebo nemá nějaký efekt :-D

kveta a tamca

  • Host
Re:MAST na puchýře
« Odpověď #3 kdy: Srpen 14, 2012, 19:26:16 »
Dekuji za rady. Prave na šeračkovi kolem nas bežel jeden mooc hodny trekkař a namazal ty puchyře nějakou masti a pejskovi to hodně pomohlo do dalšich kilometru. Bohužel jsem si nezapamatovala co to bylo za zazračnou mastičku :-( tu masticku z Vrchlabi sezenu kde?

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:MAST na puchýře
« Odpověď #4 kdy: Srpen 15, 2012, 09:45:53 »
Kam jedeš na trek? napsala bych Jindrákům, ať jednu navíc pošlou - mě jí budou posílat k nám na Tlapku.

Mija

  • Host
Re:MAST na puchýře
« Odpověď #5 kdy: Říjen 18, 2012, 15:46:48 »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: