Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Doprava

Autor Téma: Doprava  (Přečteno 7758 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tesone

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 2
Doprava
« kdy: Květen 28, 2012, 21:00:09 »
Ahoj, neměl by někdo zájem se podělit o dopravu? Chystám se na Osoblahu z Plzně. Můžu vzít své auto, ale klidně se i k někomu můžu přidat jako spolucestující. Je mi to jedno. Pokud pojedu svým autem, tak trasa bude Plzeň-Praha- Hradec Králové a pak někudy dál :-) Zatím Lukáš

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Doprava
« Odpověď #1 kdy: Květen 29, 2012, 00:18:16 »
Ahoj, taky nabízím odvoz pro 2-3 psy a 2-3 lidi. trasa je Žatec-Prágl-konec světa.Start bude ve čtvrtek ze Žtc snad někdy těsně po poledni. jídlo na cestu vítáno ;D (v autě se může drobit) ;D rezervace na 606377994.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Doprava
« Odpověď #2 kdy: Květen 29, 2012, 06:40:33 »
tsss, jaký konec světa? Jsme sice v Oryjentu, ale konec světa to ještě není. Za náma je ještě Rusko, Bajkal a Ural :D

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Doprava
« Odpověď #3 kdy: Květen 29, 2012, 07:14:36 »
Lidičky, kdo jedete v PÁTEK odpoledne, nemáte někdo kousek volného místa pro člověka bez psa? Nebo můžu naopak přibrat já kohokoliv do prázdného auta, trasa Vary - Praha - Orient. Ale jsem schopná být až tak před čtvrtou v Praze... :(

Pája & Ája

  • Host
Re:Doprava
« Odpověď #4 kdy: Květen 29, 2012, 09:06:11 »
Ahoj, někdo kdo by chtěl vzít autem, nebo kdo by vzal nás? Odjezd čtvrtek z Mladé Boleslavi... fena slovenského čuvače :-)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Doprava
« Odpověď #5 kdy: Květen 29, 2012, 09:34:04 »
Pájo a Ájo - nemám žádnou čuvačku na startovce :o  Pošlete když tak přihlášku ještě jednou, prosím.

Offline Romi2BB

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re:Doprava
« Odpověď #6 kdy: Květen 29, 2012, 12:14:57 »
já jedu ve čtvrtek odpoledne trochu složitěji Praha - Liberec (2 psi, tam asi 30 min. zastávka) - pak směr Osoblaha s 1 psem. Možná by to šlo s tou Boleslaví zkombinovat. Anebo kdyby se hodilo komukoli po trase.

Jana + Deny

  • Host
Re:Doprava
« Odpověď #7 kdy: Květen 29, 2012, 15:03:05 »
Ahoj, neměl by někdo zájem se podělit o dopravu? Chystám se na Osoblahu z Plzně. Můžu vzít své auto, ale klidně se i k někomu můžu přidat jako spolucestující. Je mi to jedno. Pokud pojedu svým autem, tak trasa bude Plzeň-Praha- Hradec Králové a pak někudy dál :-) Zatím Lukáš
Lukaši, jedu z Plzně.  O:-) ...733 1O4 294...Jana

Pája & Ája

  • Host
Re:Doprava
« Odpověď #8 kdy: Květen 29, 2012, 16:01:34 »
Romi2BB: Na kolikátou budeš vyrážet z Prahy? A pak jak dál? Kdyžtak prosím napiš na e-mail: Pavlina.Janatova@skoda-auto.cz a dohodneme se :-)

Offline Romi2BB

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re:Doprava
« Odpověď #9 kdy: Květen 30, 2012, 00:05:11 »
Kdyžtak prosím napiš na e-mail
máš tam zprávu :-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: