Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Stopou strejdy Šeráka 2012

Autor Téma: Stopou strejdy Šeráka 2012  (Přečteno 14501 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dan Navrátil

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 1
Stopou strejdy Šeráka 2012
« kdy: Duben 15, 2012, 12:44:27 »
MC Obří skály Ramzová pro Vás připravuje další ročník ŠERÁKA...
Info najdete http://www.mc-obriskaly.estranky.cz/clanky/akce/dogtrekking-2012.html.
Těšíme se na hojnou účast... ;D
Sekretář klubu MC Obří Skály Ramzová

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #1 kdy: Duben 17, 2012, 19:57:42 »
no když vidím ty km tak to já za sebe vidím na Mid s bivakem  :P


Offline Kotec

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #2 kdy: Duben 20, 2012, 21:51:11 »
O tomhle závodě mi řekla sestra, že prý je to nejhezčí závod v ČR. No, délka 101 km mne lehce vyděsila, ale ptám se spíš, jestli to má smysl zkoušet, jelikož s našimi psy sice běhám, ale tak 10-30 km (rekord 32 v horském terénu) a sám ujdu tak nějak nejvýš tu stovku v kuse. Tak nevím, jestli by to i ten "výkonnější" z našich dvou psů dal (já snad ano - koneckonců jestli jsem to správně pochopil, jsou na to 3 dny). Případně jestli jde nějak psa na takový výkon připravit. Jestli se ptám blbě, omlouvám se.

Offline Johule

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 55
  • Souhlasu: 1
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #3 kdy: Duben 20, 2012, 22:00:26 »
Můj pesan šel před první trekem maximálně 30km a dal ho bez problémů...narozdíl od paničky ;D Nebála bych se toho, pokud hodláš jít pohodovým tempem ;)
Jinak mě teda délka taky trochu děsí, ale když už jsem přihlášená na Kelty, tak Šerák je vlastně naprosto v pohodě ;D ...už se vidím, jak si budu na trati zas nadávat...ale letos si už Šeráčka nechat ujít nesmím :)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #4 kdy: Duben 21, 2012, 00:17:14 »
...už se vidím, jak si budu na trati zas nadávat...ale letos si už Šeráčka nechat ujít nesmím :)
A počkej, jak budeš nadávat, pokud se půjde zase stylem "po modré" = potokem  >:D

Ale vážně - Kotec, pokud oba dáváte 30km klusem, tak se toho rozhodně neboj; na cestě pozoruj hafana, nech ho napít kdekoliv to půjde a nech ho dost vyspat (a sebe taky, pozor na dost vody na bivak, můj hafan chlemtal jak velbloud). S dlouhým bivakem je to vlastně takový delší pohodový výlet - loni byl mému psovi rok a půl a chodili jsme takhle všechny a ani jeden z nás neměl problém, snad mlaďas že si chtěl cestou hrát a měl radost, pokud jsme potkali nějakou tu fenku  ;)

P&A

  • Host
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #5 kdy: Červenec 10, 2012, 10:34:13 »
Ahojky, tak jsem si letos říkala, že už by jsme toho šeráka na potřetí mohli dojít... Je tu někdo, kdo na něj pojede z Prahy, nebo po cestě z MB, budťo někoho nabereme, nebo se k někomu přidáme...

Pája a Ája

Offline tažní münstíci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Souhlasu: 5
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #6 kdy: Červenec 10, 2012, 12:20:54 »
Ahojky, tak jsem si letos říkala, že už by jsme toho šeráka na potřetí mohli dojít... Je tu někdo, kdo na něj pojede z Prahy, nebo po cestě z MB, budťo někoho nabereme, nebo se k někomu přidáme...

Pája a Ája

nabízíme jedno místo v autě + pes do kufru (lépe fenka) tam-čtvrtek dopol. + zpět-neděle, z Prahy.

P&A

  • Host
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #7 kdy: Červenec 11, 2012, 13:58:21 »
Mám fenu slovenského čuvače a myslíte, že by jsem si někde u vás mohla nechat auto? A odjezd ve čtvrtek máte v plánu už dopoledne?

Pája a Ája

Offline tažní münstíci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Souhlasu: 5
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #8 kdy: Červenec 11, 2012, 14:06:33 »
Mám fenu slovenského čuvače a myslíte, že by jsem si někde u vás mohla nechat auto? A odjezd ve čtvrtek máte v plánu už dopoledne?

Pája a Ája

Ahoj, napiš na sebe email, domluvíme se konkrétně, odjezd můžeme třeba přizpůsobit, ale je v plánu z Prahy odjezd kolem 11 hod ... auto může zůstat u nás, na veřejném parkovišti, není problém...


Offline filmz

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 1
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #9 kdy: Červenec 11, 2012, 14:54:25 »
Také hledám někoho, kdo by mě a nekonfliktní beauceronku přibral do auta na Šeráka... Jsme z okolí Klášterce n/O, takže hledáme dopravu z Prahy, Karlových Varů, Chomutova nebo tak něco...
MonikaZ a beauceronka Arka z Lesovny "Darra"

Jana + Deny

  • Host
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #10 kdy: Červenec 11, 2012, 16:00:44 »
Na Šeráka se chystáme, ale beauceronka se mi pod nohy spolujezdce nezdá....  :(

Offline filmz

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 1
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #11 kdy: Červenec 12, 2012, 01:21:44 »
Na Šeráka se chystáme, ale beauceronka se mi pod nohy spolujezdce nezdá....  :(


Mno takovou štreku by vsedě u nohou asi fakt nevydržela ;D
MonikaZ a beauceronka Arka z Lesovny "Darra"

Offline Pája and Ája

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 0
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #12 kdy: Červenec 13, 2012, 10:52:27 »
Nešlo by zase objednat mapu na Šeráka?  ;)

Dík Pavlína
Pavlína a Slovenská čuvačka Ayrin Orlický talisman "Ája"

Offline Tesone

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 2
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #13 kdy: Červenec 18, 2012, 18:56:23 »
Kliďo Tě vezmu. Jedu Z Plzně, tak by se šlo sejít v Praze. Místa mám fakt dost... :-)
Také hledám někoho, kdo by mě a nekonfliktní beauceronku přibral do auta na Šeráka... Jsme z okolí Klášterce n/O, takže hledáme dopravu z Prahy, Karlových Varů, Chomutova nebo tak něco...

Offline Johule

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 55
  • Souhlasu: 1
Re:Stopou strejdy Šeráka 2012
« Odpověď #14 kdy: Červenec 23, 2012, 21:11:09 »
Teď jsem si všimla v povinné výbavě informace "mapa nebo itinerář". Znamená to, že si nemusím pořizovat mapu, když u sebe budu mít itinerář, který dostaneme? Mám GPS a mapa se mi moc kupovat nechce...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: