Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování 2012

Autor Téma: Poděkování 2012  (Přečteno 10800 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Poděkování 2012
« kdy: Duben 08, 2012, 12:13:09 »
Díky pořadatelům za skvělý úvod do další sezóny! Nová trasa byla skvělá - naprosté minimum asfaltu a skvělé značení! A i pár knihoven se po cestě našlo :) K tomu ideální počasí pro psy :) Co víc si přát :)

Offline Johule

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 55
  • Souhlasu: 1
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #1 kdy: Duben 08, 2012, 13:22:50 »
I já moc děkuju za supr trek. Ač jsem na něj vyrážela s optimistickou představou, že tohle je přece celkem krátký a pohodový úvod do sezóny, dal mi nečekaně zabrat. Navíc jsem nějak nebyla vybavena na takovou zimu, jaká byla v noci a tak jsem si poprvé zkusila cestu téměř nonstop - nezapomenutelný zážitek, i když jinak asi zůstanu věrná svému pomalému kochacímu tempu. Velké díky za organizaci (minimum asfaltu a krásné značení chválím taky) a těším se za rok:)

Offline Majka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 1
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #2 kdy: Duben 08, 2012, 15:48:44 »
Také se přidávám s poděkováním.
Byla to moje vůbec první akce - šla jsem MIDa a to vycházkovým tempem :-) Krásně značená trasa, úžasná kantýna, pohodová zábava večer.
Opravdu děkuji.

Offline pe3ce

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #3 kdy: Duben 08, 2012, 16:21:19 »
Taky děkujeme za krásnou MIDovou trať s potůčky a studánkami, za bezvadné značení a velice příjemné zázemí s výbornou kantýnou  :)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #4 kdy: Duben 08, 2012, 17:20:32 »
Díky za super zázemí a prima trať, i když jsme z ní nakonec viděly jen půlku :-)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #5 kdy: Duben 08, 2012, 17:56:02 »
Taky se přidáváme s poděkováním. Trať byla bombasticky značená, dokonce ani Blondýny se neztratily :D

Offline kiwi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #6 kdy: Duben 08, 2012, 18:04:34 »
Taky se přidáváme s velkým díky, značení bylo tedy luxusní - to už snad ani není orientační závod  ^-^

Offline ivan

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #7 kdy: Duben 08, 2012, 18:22:33 »
Dekuji za skvelou akci

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #8 kdy: Duben 08, 2012, 18:31:53 »
taky se přidávám k poděkování, perfektní akce, ideální start nové sezony, kdyby to tak šlo celej rok bylo by to ideální ;-p
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #9 kdy: Duben 08, 2012, 20:50:08 »
Velký dík za pěkný úvod do letošního trekařského roku. Kantýna bezkonkurenční, trasa příjemná, za rok se budu těšit!

Radka a Brzánecká smečka

  • Host
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #10 kdy: Duben 08, 2012, 22:58:47 »
Také celá Brzánecká smečka moc děkuje za pohodový závod na začátku sezony.Značení suprové,kantýna úžasná jako vždy!!! :-) Rádi zase příští rok přijedeme.

Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #11 kdy: Duben 09, 2012, 00:20:17 »
Super zorganizovaná akce, nemělo chybu, snad jen to počasí, ale s tím nikdo nic neuděláme, pro naše gaučáky byla dost zima  >:D Přidávám se k Johuli, i nám to dalo neplánovaně dosti zabrat, taky jsme si říkali, že 82km v pohodovém terénu bude brnkačka, no nebyla  :) Jo a už NIKDY nikde neřeknu, že se mi nedělají puchýře!!!  >:D

Offline Cvachtoun

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #12 kdy: Duben 09, 2012, 09:42:18 »
Šlapanice, stejně jako loni jsou velmi precizně organizovány a značeny. Děkuji za parádní zázemí a vychytanou trať, která je na úvod seriálu naprosto ideální svou náročností. Jedinou kaňkou, co mě mrzí, že jsem musel odjet již v sobotu ráno a vynechat sobotní šlapanický večer. Velké díky, bylo to super!

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #13 kdy: Duben 09, 2012, 19:19:39 »
Díky moc za krásný úvod do sezóny, pohodové rozhýbání rovinkou. A prase bylo bezkonkurenční!

Offline Molískovic

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 56
  • Souhlasu: 0
Re:Poděkování 2012
« Odpověď #14 kdy: Duben 09, 2012, 19:58:17 »
My taky děkujeme! Šlapky předčily naše očekávání, trať perfektní, kantýna super, vyjímečně jsme stihli i večerní prase, to se nám ještě nestalo :D počasí dokonale aprílové, co víc si přát... a tolik dlouho neviděných tváří, moc rádi jsme vás všechny zase viděli!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: