Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vodítko s tlumičem - méně odpružené

Autor Téma: Vodítko s tlumičem - méně odpružené  (Přečteno 3267 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Denisa

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Vodítko s tlumičem - méně odpružené
« kdy: Únor 20, 2012, 21:32:45 »
Ahoj, s kamarádkou a jejím manželem jsem šla pochoďák se psy na opascích. Máme dva typy vodítek, jedno, které bylo kupování přímo k opaskům od K9 a druhé od Manmatu. Právě na velmi táhnoucího psa vyšlo vodítko od Manmatu, jenomže se jejímu manželovi zdá hodně odpružené, je prý daleko příjemnější to pevnější od K9 (http://www.julius-k9.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/2__jogg_2.jpg) a navíc je kratší, což by nebyl zase problém zkrátit, jde jen prostě o tu odpruženost.

Nevíte o nějakém vodítku, který má to odpružení silnější (nebo jak to formulovat, prostě tlustější, méně pružné). S opaskem je spokojený, jen to vodítko. U K9 jsem nenašla, že by ho prodávali samostatně. Může být i typově jinačí, není problém si ho přešít.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: