Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odpověď

Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Denisa
« kdy: Únor 20, 2012, 21:32:45 »

Ahoj, s kamarádkou a jejím manželem jsem šla pochoďák se psy na opascích. Máme dva typy vodítek, jedno, které bylo kupování přímo k opaskům od K9 a druhé od Manmatu. Právě na velmi táhnoucího psa vyšlo vodítko od Manmatu, jenomže se jejímu manželovi zdá hodně odpružené, je prý daleko příjemnější to pevnější od K9 (http://www.julius-k9.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/2__jogg_2.jpg) a navíc je kratší, což by nebyl zase problém zkrátit, jde jen prostě o tu odpruženost.

Nevíte o nějakém vodítku, který má to odpružení silnější (nebo jak to formulovat, prostě tlustější, méně pružné). S opaskem je spokojený, jen to vodítko. U K9 jsem nenašla, že by ho prodávali samostatně. Může být i typově jinačí, není problém si ho přešít.