Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SEX a TREK

Autor Téma: SEX a TREK  (Přečteno 71895 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #30 kdy: Září 14, 2007, 12:07:52 »
:o :o :o :o :o
keďže sa ma predchádzajúci príspevok týka, tak si dovolím na neho zareagovať.

Monika: mne sa ospravedlňovať nemusíš, táto debata bola, nielen nami dvoma, vedená a braná ako zábava a verím, že to tak vzali viacerí a zabavili sa na nej, o to nám totiž šlo, no a je mi ľúto, ak to niekto nepochopil a berie príliš vážne takéto drísty, ktoré sa tu píšu - fakt pre pobavenie druhých

Lopy73: prepáč, ale ja fakt ani len netuším, kto sa skrýva pod touto prezývkou, teda polopatisticky, ak by si to nepochopil, kto si ty! no a fakt neviem ani to, o kom sa to tu písalo v súvislosti s tou sprchou... žiaľ (alebo našťastie?), asi som bol ešte na trati, príp. som nebol v pravý čas na pravom mieste. pravdou je, že som len človek, len chlap, len nejaký živý tvor, tvor od prírody zvedavý, takže netvrdím, že by ma táto informácia nepotešila. ale v prvom rade si myslím, že ak to aj nie je dezinformácia a ide o skutočnosť, tak by malo byť každému jasné, že sú to veci týkajúce sa súkromia dvoch ľudí, ktoré by nemali byť pretriasané takto verejne na nete. ak už cítiš potrebu byť niečím zaujímavý a upozorniť niekoho, že máš takú informáciu a chceš ju posunúť ďalej, tak to sprav, mne je to jedno, ale sprav to medzi štyroma očami a nerob tu vetry takto verejne, možno to fakt pre konkrétne osoby nemusí byť príjemné a môžeš narobiť len zbytočné problémy. a prosím, neber to odo mňa ako útok na tvoju osobu, mne je to fakt úplne jedno. okrem toho, myslíš, že má Monča potrebu zvádzať ma takto po nete? skús trochu zapojiť i rozum, občas to robím aj ja!  :D a odpovedať nemusíš, bola to len básnická otázka...
takže aby som to už uzavrel, verím, že ak aj niekto v budúcnosti niečo uvidí, a nech ide o kohokoľvek, tak bude natoľko rozumný a seriózny, že si to nechá pre seba a nebude to pretriasať takto na verejnosti. nie je to jeho vec!!! rovnako ako domýšľať si nejaké hlúpe rozprávky, ktoré, pre niekoho, na základe jeho "skvelej dedukcie" akože vyplývajú z voľne a nadnesene vedenej diskusie...
fakt neviem, čo by som k tomu dodal viac. snáď len malé zistenie, asi raz umriem v nevedomosti...  ??? ;D
peppo

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: SEX a TREK
« Odpověď #31 kdy: Září 14, 2007, 12:38:00 »
Peppo: Klíííd, to je nějakej zoufalec, co na něho na Stezce nevyšel partner do sprchy ;)
Lopy73: Já se taky sprchovala sama :'(, příště se přihlas >:D
(teda pouze za předpokladu, že jsi opačného pohlaví! :-X )
« Poslední změna: Září 14, 2007, 12:42:14 od LenkaB »

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #32 kdy: Září 14, 2007, 12:49:05 »
Leni, ja som absolútne kľudný, to mi môžeš veriť  ;)

ale predsa len, nenájde sa tu ešte nejaká dáma s dychtivými pohľadmi a chuťou na  zvádzanie?  >:D ;) ;D ;D ;D
peppo

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #33 kdy: Září 14, 2007, 12:51:10 »
a potom možno aj na tú premeškanú sprchu...  ;) >:D ;D
peppo

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: SEX a TREK
« Odpověď #34 kdy: Září 14, 2007, 12:52:06 »
peppo: no já bych tě klidně sváděla, ale bojím se, že by to lopy73 pobouřilo! :-X Tak tě budu svádět tajně, chceš? >:D I dychtivý pohled na tebe vrhnu... ;D

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #35 kdy: Září 14, 2007, 12:53:59 »
Lenka, to si píš, že chcem, ale asi sa mi to začalo viac páčiť takto verejne...  ;D
akurát som fakt zvedavý na ten dychitivý pohľad...  ??? ;) ;D
peppo

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: SEX a TREK
« Odpověď #36 kdy: Září 14, 2007, 13:01:52 »
já jsem žila v domnění, že sex je zdraví prospěšný a naprosto neškodný ... v jakémkoliv věku. tady asi někdo závidí  :o

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: SEX a TREK
« Odpověď #37 kdy: Září 14, 2007, 13:03:31 »
peppo: Dychtivý pohled taky nevím jak vypadá, ale třeba mi lopy73 poradí...nacvičím to doma před zrcadlem.

elina: v jakémkoliv věku??? Nekecej! :-X ;D ;D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: SEX a TREK
« Odpověď #38 kdy: Září 14, 2007, 13:06:19 »
lenkaB: ty woe teď jsem si poprskla monitor ... dyk víš jak jsem to myslela  :-[ od 14 až do smrti, někdo končí i dřív  ;D a někdo evidentně ani nezačne

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #39 kdy: Září 14, 2007, 13:14:20 »
Lenka: tak ak ho už budeš mať nacvičený, pošli mi foto... alebo nie, radšej potom naživo, ok?  :-[ ;D

elina: a možno s tým už aj začal, ale asi sám...  ??? >:D
peppo

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: SEX a TREK
« Odpověď #40 kdy: Září 14, 2007, 13:16:10 »
tak pro případné šmíráky, aby se nemuseli namáhat. na oderáku na nás nezbyla chatka, takže spíme s Rumanem. a máte to bez práce  >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: SEX a TREK
« Odpověď #41 kdy: Září 14, 2007, 13:22:13 »
Jo s Rumanem???  Ale pozor, někde jsem četla, že vrcholoví sportovci nesmí před výkonem to...se sprchovat... :-X, tak to nechte až po treku, něco mluvil o rekordu trati, tak ať mu to nezkazíte!

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: SEX a TREK
« Odpověď #42 kdy: Září 14, 2007, 13:24:52 »
Rumanovi TO prospívá, se ukázalo už na midu v Radíkově  :P a že neuhádnete co ??  >:D  >:D  >:D

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #43 kdy: Září 14, 2007, 13:27:00 »
Lenka: to platilo ešte za čias NDR, teraz to už asi neplatí...
elina: my nie, ale lopy73 to určite vie...  ;) a možno aj povie...  ;D
peppo

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: SEX a TREK
« Odpověď #44 kdy: Září 14, 2007, 13:31:29 »
peppo: tak se nechte překvapit, když budete hodní, tak vám možná s romanem naše předzávodní dopingové metódy předvedeme na odrách  8) za mírný úplatek
leni potom ale pro mě připrav odvoz rovnou na 33km  >:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: