Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SEX a TREK

Autor Téma: SEX a TREK  (Přečteno 71934 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
SEX a TREK
« kdy: Červen 12, 2007, 18:40:08 »
Je tu nějak mrtvo,tak nové téma.....Jsem nezkušený,potřebuji radu,jde to dohromady na treku????Třeba takový 90 km,těsně před před cílem.Poraďte zkušení :-[ :-[ :-[

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #1 kdy: Červen 12, 2007, 19:25:55 »
já osobně s tím zkušenost nemám ale znám někoho kdo si to vyzkoušel v cíly po devadesátce a asi neměli nejmenší problém protože se jim z chatky nechtělo.(samozřejmě nebudu jmenovat) 
za sebe- když se chce tak jde všecko         ale raději po sprše nebo v

lopy73

  • Host
Re: SEX a TREK
« Odpověď #2 kdy: Září 02, 2007, 22:20:09 »
Když už je řeč o sexu, lituji své neúčasti na Stezce vlka  :'( Prý byla pěkná divočina ve sprše  >:D Někteří říkají, že tento trek byl velmi náročný, ale jiní mají dost sil i v cíli  >:D >:D >:D >:D >:D
Dokáži si představit různé párečky dovádějící ve sprše, ale vás dva...  ;) ;) ;) ;) ;)

Offline Katka a Hírusa

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #3 kdy: Září 03, 2007, 13:35:20 »
Nevím tedy o kom je tu řeč, ale věřím čemukoli  ;)   ;D  dostala jsem totiž informaci, že sprchy jsou společné, tak jsem šla celkem s obavami, co se bude dít . . .  ::)  Naštěstí jsem se na poslední chvíli dozvěděla, že tomu tak není - jen chudák Mařena - těšil se, že mu omyju zádička  :-X ;D ;D ;D
Chtěla jsem tím tedy říct, že možná to byla záměrně rozšířená kachna a třeba se některá ubohá dogtrekařka nechala lapit . . . Mařena by byl možná rád  ;D ;D :-X
« Poslední změna: Září 03, 2007, 13:44:52 od Katka a Hírusa »

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #4 kdy: Září 11, 2007, 12:25:09 »
taky nevím o kom je řeč sem tam čekal ale žádná ubohá dogtrekařka nepřišla :'( :P

lopy73

  • Host
Re: SEX a TREK
« Odpověď #5 kdy: Září 11, 2007, 12:59:06 »
Všem je jasné, že o Tobě ani řeč být nemůže ;)Příště musíš být šíkovnější a jen nečekat, ale také se snažit a lépe pozorovat své okolí ;) ;) ;)a roztoužené a svádivé  pohledy sexuchtivých dog-trekkařek  >:D >:D

Offline bara

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #6 kdy: Září 11, 2007, 21:47:31 »
Ale z medicínského hlediska je to pře jen nejlepší regenerace a k tomu jstě sprcha?! Docela by mě zajímalo kdo takhle vyvádí, taky bych si to nechala líbit...

Offline přemnožená

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #7 kdy: Září 12, 2007, 08:18:49 »
Ty Loppy73 je mi divné, když tvrdíš, že jsi tam nebyl a při tom víš, které dogtrekařky měly roztoužené a svádivé pohledy?? A nedělej vlny a napiš, kdo umí tak úžasně relaxovat po tak tvrdém treku
Monča

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #8 kdy: Září 12, 2007, 08:48:54 »
a čo tak dať tým, ktorí relaxujú v sprche jedno tričko naviac? veď si to zaslúžia...
no a fixou na tričko dopísať: za extrémny výkon pri dosahovaní vrcholov v sprche po náročných XX km...  >:D ;D
zabije sa tým viacero múch naraz: my budeme vedieť, o koho ide, zároveň nezostanú voľné tričká po tých, ktorí sa neodhlásia a "sprchoví extrémisti" (alebo "vrcholoví sprchári"?) budú ocenení za svoj výkon...  ;) ;D

P.S. ale zároveň týmto v mene organizátorov apelujem na trekárov, aby sa nezabudli odhlásiť ak nemôžu prísť, ide o objednávanie cien a stojí to nemalé peniaze, no a ak je takto naviac pár desiatok cien, tak to musia organizátori zatiahnuť zo svojho  ??? :-\
peppo

Offline přemnožená

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #9 kdy: Září 12, 2007, 08:51:13 »
TY Peter to vypadá jako by si dělal na jedno to tričko i nárok :-):-)
Monča

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #10 kdy: Září 12, 2007, 08:53:10 »
no jasné, ja sa tu snažím pôsobiť na ľudí ohľadne seriózneho prístupu k odhlasovaniu a prihlasovaniu a zase sa to obráti proti mne...  ???
peppo

Offline přemnožená

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #11 kdy: Září 12, 2007, 08:55:28 »
Vždyť nás znáš, cokoliv tu řekneš ihned je použito proti tobě
Monča

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #12 kdy: Září 12, 2007, 08:57:57 »
jj, už som si zvykol... možno preto sa mnohí boja prispievať do fóra a radšej len v tichosti pozerajú, hm?  :-X ;)
peppo

Offline přemnožená

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #13 kdy: Září 12, 2007, 09:00:38 »
To máš pravdu, ale co bychom pro pobavení kamarádů neudělali
Monča

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: SEX a TREK
« Odpověď #14 kdy: Září 12, 2007, 09:03:45 »
pre pobavenie iných by som nešiel do sprchy...  ;D
peppo

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: