Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Chatka na Otovi

Autor Téma: Chatka na Otovi  (Přečteno 9303 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re:Chatka na Otovi
« Odpověď #15 kdy: Září 15, 2011, 13:08:19 »
V pohodě- já stejně počítala se stanem.... jen jsem neodolala, když se tady objevily volné chatky :-)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:Chatka na Otovi
« Odpověď #16 kdy: Září 15, 2011, 13:10:27 »
Hyeno, kdyby jela Bíluška, tak by nás bylo na další chatku 5, to by už šlo, ne?
Bíbu nechám raději doma (stejně nemůže jít) a Dráče holky a kastráty nežere ani o samotě.
Co ty na to?

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Chatka na Otovi
« Odpověď #17 kdy: Září 15, 2011, 19:04:22 »
Martino, jak necháš Bíbu doma? Si mi ji slíbila, že mě potáhne celou cestu :-( . Jsem zoufalá, abys věděla, pověsím se na tebe a potáhneš mě ty místo Bíby :D

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:Chatka na Otovi
« Odpověď #18 kdy: Září 15, 2011, 20:54:01 »
Martino, jak necháš Bíbu doma? Si mi ji slíbila, že mě potáhne celou cestu :-( . Jsem zoufalá, abys věděla, pověsím se na tebe a potáhneš mě ty místo Bíby :D
Bíba má problém se zadníma packama, vypadá to na podzim na plastiku v záprstí, do té doby má výlety max 2h / 10km a i to je na hraně, ale zas jen na zahradě ji držet bez vylítání taky nejde.
Já tě potáhnu, ale musíš si mě odchytnout včas  :P
A že tě Bíba nepotahne z kopce dolů nakonec velmi oceníš  ;)
Mimochodem, bereš mi ztráty a nálezy ze lvů? Kdyžtak do SZ prosím.
Děkuju.

Offline katule a arga

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Souhlasu: 0
Re:Chatka na Otovi
« Odpověď #19 kdy: Září 15, 2011, 21:38:53 »
Jejej..a kdo by vzal nás s Koudíkem do chatky? Mam výmaráka, bere pouze fenky, ale dá se aj ukočírovat i na psa pána. Pokud by nebylo místo nikde, mam hold auto, ale jak bylo řečeno..chatka je chatka :)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:Chatka na Otovi
« Odpověď #20 kdy: Září 16, 2011, 06:54:26 »
Marti, ještě že ses připoměla, hodila jsem to někam na půdu a už jsem na to úplně zapoměla. Najdu to a vezmu s sebou :-) . Bíby je mi teda líto, to jsou fujbekové nemoci tohleto :-(

Jarča

  • Host
Re:Chatka na Otovi
« Odpověď #21 kdy: Září 17, 2011, 20:39:16 »
Ahoj..máme stále volný dvě postýlky ve čtyřlůžkový chatce..je to zamluvený od pátku ale myslím že by nebyl problém to protáhnout od čtvrtka..pokud by někdo měl zájem tak můj tel. je.605973600..nebývám tu moc často tak proto raději přes tel. :-D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: