Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nepohlidal by mi nekdo v tabore psa?

Autor Téma: Nepohlidal by mi nekdo v tabore psa?  (Přečteno 4221 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Nepohlidal by mi nekdo v tabore psa?
« kdy: Srpen 15, 2011, 20:09:53 »
Ahoj, i kdyz si od toho moc neslibuju, skusim to. Nebude mit nekdo v tabore "nudici se" doprovod, nebo nasel by se nejaky dobrak, ktery by mi mohl pohlidat psa, zatim co ja budu na trati? Mozna to nebude treba, ale ma poranenou nohu a zatim to moc dobre nevypada. Mam psy 2, tak ze bych sla jen s jednim.
Jde o to vzit ho treba chvili na prochazku, nakrmit, pohladit a tak...
Sla bych nejakou tu kratsi trasu, abych byla drive zpet. On je Benik takova uvrcena trubka, takze spise pro silnejsi povahy, ale urcite nikomu neublizi :) Doma mi ho nema kdo hlidat, pac budou zrovna vsichni odjeti...

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:Nepohlidal by mi nekdo v tabore psa?
« Odpověď #1 kdy: Srpen 15, 2011, 21:58:39 »
Já se přidám, sháním hlídání pro hodnou fenku, tento víkend si udělala puchýř a prokousla si ho, takže s ní nechci long riskovat, dokud se jí packa zcela nezahojí.
K hafanům spíš nevšímavá (kromě kastrátů), trochu bojinka u lidí. Stačil by pátek vzít v podvečer na procházku, nakrmit a na noc dát ke mně do auta; ráno už by byla k přebrání.

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Nepohlidal by mi nekdo v tabore psa?
« Odpověď #2 kdy: Srpen 16, 2011, 07:30:51 »
to noris:
čauky, jak na tom největší hrdina, nejstatečnější Beník je, resp. jeho noha? Byli jste nakonec u veta?

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:Nepohlidal by mi nekdo v tabore psa?
« Odpověď #3 kdy: Srpen 16, 2011, 14:29:27 »
Cau bonec, no ona se mu ta noha furt zvetsuje. Takze na veterine jsme byli. Je tam infekce, dostal ATB, ale ted jsem dojela z prace a co nevidim - noha je jeste vetsi. Takze ted vyrazime znova. Navic muj vet zrovna neordinuje, takze musime jinam, achjo... Ale to bude OK, diky za optani :-)

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Nepohlidal by mi nekdo v tabore psa?
« Odpověď #4 kdy: Srpen 16, 2011, 14:42:53 »
ty jo, to je smůla, že tam chytl infekci přes tak malý ranky... nebo tam má něco většího co nebylo vidět? Tak držim palce ať se mu to co nejdřív zahojí a je zas drsňák :)

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:Nepohlidal by mi nekdo v tabore psa?
« Odpověď #5 kdy: Srpen 16, 2011, 20:13:11 »
Diky :) On tam ma ty, ktere jsme videli, jedna je takova vetsi, ostatni male. Tak dostal inj. silnejsi ATB, neco proti otoku a zitra opet na kontrolu, jestli se to nezmensi, bude se to muset rozriznout a vycistit. Ja bych to teda fikla rovnou, nez takove s.ani s tim. Ale zas by musel do narkozy. Ted se tvari hrozne ublizene, typu "litujte me chudaka" :D
Jinak drsnakem zas brzy bude, to se nemusime bat :) Jestli mu ta rvacka stala za to...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: