Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Lefí tábor

Autor Téma: Lefí tábor  (Přečteno 5122 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Lefí tábor
« kdy: Červen 08, 2011, 13:54:44 »
Mám genižální nápad (ostatně jiné ani nemívám  ;D ) . Co byste řekli na dogtrekový tábor, cca týdenní? Možná i delší. Na Stonožce, vařit se tam dá,nebo vám zase nadělám děsně moc rizota. Rybník cca půl kiláku, řeka hned vedle. Spousta asfaltu a kopřiv k dispozici ihned, lesní cesty v Jeseníkách cca deset-patnáct kiláků. Kdo by chtěl tak by chodil (trasy po těch nejlepších kopřivách bych samo nachystala), kdo by byl unavený tak by vegetil u piva a u rybníka... A kdo by chtěl tak by nováčky učil pracovat s itinerářem a s mapou, aby rozeznali doprava a doleva  ;) .
Realizovala bych to asi až příští léto, myslím, že na tohle už má každý plány hotové. Ale kdyby byl zájem už o tyhle prázdniny tak koncem srpna je Stonožka volná.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Lefí tábor
« Odpověď #1 kdy: Červen 08, 2011, 14:04:02 »
No to je slovo do pranice, na tyden by se mi vyplatilo tam hnat skodovku. Chodila bych teda ty Midy, proty matky a idvalidy. Konecne bych sla trek komplet,  tj >:D i s detma.

Jo a malem bych zapomela, doufam že když mas Bilusko sama psu jako psu, nebude vadit, že bych sebou mela  svou 7
« Poslední změna: Červen 08, 2011, 14:06:09 od Šárka »

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Lefí tábor
« Odpověď #2 kdy: Červen 08, 2011, 14:28:29 »
Šári, sedm nevadí, mých asi třicet pět zabere většinu kempu, všechen zbytek už se ztratí :D :D Pokud se mi budeš zdát nevytížená (to se mi zdá každý kdo má míň jak deset psů) tak ti vnutím nějakého útulkáče a budeš odjíždět s osmi :D :D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Lefí tábor
« Odpověď #3 kdy: Červen 08, 2011, 14:41:37 »
To asi nepujde, jelikoz Mikolas  umi pocitat i vice jak do 7.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Lefí tábor
« Odpověď #4 kdy: Červen 08, 2011, 14:44:03 »
Mikoláše vem taky, opijem ho a namluvíme mu, že vidí každého dvakrát

Jana Deny

  • Host
Re: Lefí tábor
« Odpověď #5 kdy: Červen 08, 2011, 15:44:07 »
Tak tenhle nápad se nám moc líbí.  :) .... nádherná krajina, skvěle místo a pohodové zázemí....  O:-)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Lefí tábor
« Odpověď #6 kdy: Červen 08, 2011, 16:28:49 »
Když je tam ten afsalt, jak moc tam jezdi auta? Že bych vzala detem kola a sobe ctykolku.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Lefí tábor
« Odpověď #7 kdy: Červen 08, 2011, 16:40:27 »
 :D woe Šari, vzpamatuj se... to jako ,že by jsi je honila v srpnu v kopcích se čtyřkolou po asfaltu ?
Óm mani padme húm  ;)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Lefí tábor
« Odpověď #8 kdy: Červen 08, 2011, 16:55:38 »
Hned jak jsem si to po sobe precetla, bylo mi jasny, že se nekdo ozve. Znas prece muj styl jizdy. Notabene s klukem na kole jeste pomalejsi. Skoro neni rozdil mezi moji ,,jizdou,, a behem rychleho trekare. Umis si predstavit, jak  po 200 m od startu zastavujes, protože musis dojit klukovi upravit helmu  či co to furt chce? Za dalsi 200 m je to zas moc skopce, kluk chce jistit na navijecim voditku. atd.. Pak se se zas psi koupou ve vode...


Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Lefí tábor
« Odpověď #9 kdy: Červen 08, 2011, 17:30:12 »
no ja nevim co bude za rok, ale nezni to blbe, na zacatku by jsi vsechny poslala na trat a pak podle vysledku rozdelila´do druzstev, a zbytek taboru by tato vytvorena druzstva (longari bezci, longari pomali, remcalove a nadsenci, vencici(midari) bezci a vencici pomali, apod.) proti sobe mohli zavodit v tematickych hrach a bojovkach, v diskuzich na zivo....vztahy by se mezi jednotlivymi skupinami mohli pekne vyresit na miste :-) nezapomen prichystat ring ;-)

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Lefí tábor
« Odpověď #10 kdy: Červen 08, 2011, 17:37:59 »
Hned jak jsem si to po sobe precetla, bylo mi jasny, že se nekdo ozve. Znas prece muj styl jizdy. Notabene s klukem na kole jeste pomalejsi. Skoro neni rozdil mezi moji ,,jizdou,, a behem rychleho trekare. Umis si predstavit, jak  po 200 m od startu zastavujes, protože musis dojit klukovi upravit helmu  či co to furt chce? Za dalsi 200 m je to zas moc skopce, kluk chce jistit na navijecim voditku. atd.. Pak se se zas psi koupou ve vode...


no styl nestyl, pořád je to VEDRO + ASFALT + KÁRA + TY  (140 kg dohromady  ::) ) tudíž pořád musí vyvinout jisté úsilí, aby s TIMHLE aspoň CUKLI  :'(
což pro ně NENÍ to pravé ořechové

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Lefí tábor
« Odpověď #11 kdy: Červen 08, 2011, 18:05:01 »
Šárko auta tu nejezdí skoro vůbec. Je to tu samý důchodce a nezaměstnaný takže provoz fakt minimální. Krom toho je tu vyasfaltovaná kdejaká polňačka, tam auta nejezdí vůbec, jenom v sezoně kombajny.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: