Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Karma

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

Karma

(1/4) > >>

tombru:
Funkce "karma" byla vypnuta protože nefungovala tak jak měla. Daly se na ní za jistých okolností "naklikat" nesmyslné hodnoty a tak nesloužila svému účelu, tedy jako ukazatel jak vnímají příspěvky určitého uživatele ostatní uživatelé.
Pokud se problém této funkce podaří opravit, tak ji možná opět povolím. Ale nevím jestli to vůbec stojí za námahu...  ??? 

Blanka + štěklouni:
Tedá, jen co jsem se nedávno dozvěděla, cože karma je, tak je zrušená  >:D Né, dělám si srandu, ani se nedivím po přečtení posledních diskuzí  >:D

Gwen a Dinulka:
No spíš by se hodilo něco jako na FB tlačítko "to se mi líbí", nebo jak se to přesně jmenuje. Tedy neanonymní reakce konkrétního uživatele na konkrétní příspěvek. Ale nevím, jestli to tato diskuse umožňuje...

tombru:

--- Citace: Gwen a Dinulka  Červen 06, 2011, 15:59:33 ---No spíš by se hodilo něco jako na FB tlačítko "to se mi líbí", nebo jak se to přesně jmenuje. Tedy neanonymní reakce konkrétního uživatele na konkrétní příspěvek. Ale nevím, jestli to tato diskuse umožňuje...

--- Konce citace ---

No to by asi šlo zařídit...

ježura:

--- Citace: Gwen a Dinulka  Červen 06, 2011, 15:59:33 ---No spíš by se hodilo něco jako na FB tlačítko "to se mi líbí", nebo jak se to přesně jmenuje. Tedy neanonymní reakce konkrétního uživatele na konkrétní příspěvek. Ale nevím, jestli to tato diskuse umožňuje...

--- Konce citace ---
Ještě bych přidala tlačítko "to se mi nelíbí", Tombru bude světovější než FB ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi