Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Karma

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

Karma

<< < (2/4) > >>

tombru:
No co bych pro vás neudělal  O:-)  O:-)  O:-) i mínusy samozřejmě budou  >:D
Jen aby jste mi to teď při současném "flamewaru" nezavařili  :o

ježura:
Jak jsi starej, tak jsi naivní...kolik je tady lidí, co má koule na to, kliknout na mínus neanonymně ;D
Kolapsu systému bych se neobávala ;)

Petrs01:
ježuro, ač jsou mi jinak podobná hodnocení těžce někde, tobě virtuálně klikám první plus  ;D

tombru:
Tak dnešní pokus o zavedení nových funkci se bohužel nevyvedl, asi vlivem těch bouřek či co se nedařilo nahrát nové úpravy a jsem vůbec rád že se to podařilo vrátit do původního stavu. Zkusím to jindy...  :(

P. & G. N. R. J.:

--- Citace: ježura  Červen 06, 2011, 17:38:36 ---Jak jsi starej, tak jsi naivní...kolik je tady lidí, co má koule na to, kliknout na mínus neanonymně ;D
Kolapsu systému bych se neobávala ;)

--- Konce citace ---
Ježuro, já se klidně odanonymním, těch mínusů jsem ti do karmy naklikal požehnaně  :-P :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi