Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nové stránky dogtrekking.info

Anketa

Je potřeba změna www stránek dogtrekking.info?

ano a to zásadní
6 (19.4%)
ano, ale jen dílčí změny
9 (29%)
ne, není potřeba
16 (51.6%)
je mi to jedno
0 (0%)

Celkem hlasů: 30

Autor Téma: nové stránky dogtrekking.info  (Přečteno 20540 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
nové stránky dogtrekking.info
« kdy: Březen 29, 2011, 20:23:01 »
V květnu to bude šest let od spuštění webových stránek dogtrekking.info
Doba pokročila a asi by si i stránky dogtrekkingu zasloužily obměnu jak grafickou, tak a možná i obsahovou. Hlavním aktivním prvkem je v současné době diskuzní fórum a vlastní stránky plní spíše základní statickou informační funkci. Je otázkou jestli je potřeba něco měnit a případně jak a co vám jako uživatelům stránek a diskuzního fóra vadí, nebo chybí.

Budu rád za jakékoli názory, náměty a postřehy na základě kterých by pak mohla proběhnout úprava www stránek před další sezónou.

Zatím se plánuje toto:
- grafická úprava hlavních stránek
- nové formuláře a systém elektronických přihlášek
- nový termínový kalendář s upozorněním na zbývající dny do posledního termínu přihlášek
- lépe zpracovaná historie MČR

Tomáš - tombru, dogtrekking.info   
tombru

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #1 kdy: Březen 29, 2011, 20:49:57 »
teď jsou stránky skvělé, pokud se popsané úpravy podaří, bude to vynikající
jak je to vlastně s placením webu, je to nějak vyřešeno? vím že jsme se kdysi sbírali, není zase něco potřeba?

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #2 kdy: Březen 29, 2011, 20:55:06 »
Na stránky přispívají pořadatelé MČR ze startovného (tedy vlastně vy jako účastníci  O:-) )  tak, aby to pokrylo náklady na technický provoz, tedy na domény a hosting. Víc není potřeba, dík moc.
tombru

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #3 kdy: Březen 29, 2011, 22:04:39 »
mně se nelíbí válející se hurych nějakou hezčí ženskou tam dej ;D O:-) a když je řeč o fotkách kdo to je v levo nahoře na diskuzi??? jenom tak čistě ze zajímavosti.........

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #4 kdy: Březen 30, 2011, 09:35:42 »
jo,
rek bych, ze uprava dyzajnu by nebyla na skodu
technologie pokrocily; frejmy uz se moc nepouzivaji, obrazky na tlacitka taky ne, ...
nemenil bych barevnost, jen trochu nastylovat, preskladat menu...

chces pomoct?
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #5 kdy: Březen 30, 2011, 11:47:29 »
Héj kašlete na to, vy si budete hrát a my chudáci to odskáčeme, než se v tom zorientujeme. Radši si vezměte bábovičky a jděte na píseček  >:D

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #6 kdy: Březen 30, 2011, 13:48:17 »
uprava dyzajnu by nebyla na skodu
technologie pokrocily; frejmy uz se moc nepouzivaji, obrazky na tlacitka taky ne, ...

souhlas... kdyby tam nebyly použitý aktuální data a rok, myslela bych, že jsou to stránky pár let mrtvý. ALE na druhou stranu, když by se pozměnil jen sem tam obsah, něco přeskládalo a zaktuálnělo, asi by se žádná tragedie nestala.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #7 kdy: Březen 30, 2011, 16:15:47 »
jací to odborníci na webdesign se najdou mezi majiteli e-stranek...  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline cztweety

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #8 kdy: Březen 30, 2011, 19:21:53 »
Mno zmenu by to urcite chtelo, preci jen je tento "design" trosku uz z doby kamenne ( sam mam svoje stranky designove z doby kamenne  ;D takze to ber s usmevem  ;)  )
Popripade to i prizpusobit prohlizeni v mobilu ( MDA, PDA ) v mobilni Opere ci FF dost lidi funguje i takto.
I jsem nejak nepochopil ty online reportaze pomoci SMS, dnes skoro kazdy ma internet v mobilu, tak nevim jestli toto je aktualni.

Tot muj skromny nazor.
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #9 kdy: Březen 30, 2011, 21:58:46 »
Njn, tak já to nějak přežiju  ;D

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #10 kdy: Březen 31, 2011, 21:07:39 »
Jsem si právě vědom toho, že stránky už nedělají v současné době asi tu nejlepší vizitku a je potřeba s tím něco udělat. Holt jsou ještě z doby kdy téměř žádná dogtreková akce své stránky neměla a mé možnosti byly dost omezené. Dnes už je to jinak a jelikož jsou už technické možnosti jiné, ale můj grafický talent kterým jsem nebyl nikdy obdařen se nijak nezlepšil  O:-), tak jakmile dám dohromady náměty na změny, využiji nabízené pomoci někoho z vás ohledně grafického řešení. Děkuji za nabídky! (jak tady, tak přes soukromé zprávy) 
tombru

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re:nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #11 kdy: Červen 22, 2011, 11:31:56 »
Asi jste postřehli  >:D , že fórum doznalo určitých změn  O:-)   Nejde jen o grafiku, ale i o následné lepší možnosti přidávaní dalších funkcí, například onoho hodnocení příspěvků.

Současné Vaše nastavení a funkce by měly zůstat zachované, pokud máte nějaké problémy, neváhejte nás kontaktovat na servis@dogtrekking.info

Ještě budou dále probíhat grafické a funkční úpravy, tak prosím o shovívavost, pokud zrovna něco nebude dobře fungovat. Doufám, že přínosy těchto změn vyváží Vaše starosti a nepříjemnosti než si na nové provedení zvyknete.

Grafika bude ve výsledku sladěna i v rámci plánovaného update stránek dogtrekking.info

Můžete zkusit i textovou verzi fóra pro mobilní telefony s malým displejem na http://dogtrekking.info/forum/index.php?wap2  nebo stačí zvolit odkaz WAP2 na spodní části stránek fóra.

Na závěr velmi moc děkuji Kryštofovi, který se průběžně stará o technickou údržbu fóra a bez jehož pomoci by se tato změna jen velmi těžko dala uskutečnit.
« Poslední změna: Červen 22, 2011, 11:53:59 od tombru »
tombru

Bára B

  • Host
Re:nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #12 kdy: Červen 22, 2011, 12:31:07 »
Mě se to rozlézá, že musím rolovat do boku. Šlo by stránky zúžit? A jen tak za sebe esteticky - stará barva byla příjemnější pro oči. Toto mi přijde dosti jedovaté. Ale je to jen můj názor. ::)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re:nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #13 kdy: Červen 22, 2011, 12:35:22 »
Mě se to rozlézá, že musím rolovat do boku. Šlo by stránky zúžit? A jen tak za sebe esteticky - stará barva byla příjemnější pro oči. Toto mi přijde dosti jedovaté. Ale je to jen můj názor. ::)

Prosím a jaký používáš monitor (velikost, nebo rozlišení) a webový prohlížeč - to kvůli optimalizaci, teď je tam na zkoušku daná pevná šířka, ale asi to změním zase na automat.
tombru

Bára B

  • Host
Re:nové stránky dogtrekking.info
« Odpověď #14 kdy: Červen 22, 2011, 12:39:48 »
internet explorer. Monitor ti neřeknu, bo nevím, kde tuto informaci najdu...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: