Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Last Minute Info

Autor Téma: Last Minute Info  (Přečteno 22510 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Last Minute Info
« Odpověď #30 kdy: Srpen 30, 2007, 08:31:47 »
Už jsem ho našel:šel do obchodu přišel a sedl k počítači.Podíval se na tu hromadu věcí vpravo a řekl:tak začni blbe ;D

To Margita:No Ty máš zase výhodu proti nám že to máš do Jeseníku co by kamenem dohodil a zbytek do...dogtrekkoval.... :-X takže Ti stačí ta minerálka.... :D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #31 kdy: Srpen 30, 2007, 10:00:32 »
To máš pravdu z toho Děčína to je fakt blízko   ;D Když teď vyběhnu, tak tam do neděle určitě budu  >:D .
CassidyTeam

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #32 kdy: Srpen 30, 2007, 10:00:51 »
tak, zbalené by bolo, raňajky mám za sebou - knedľa, kapusta a pečené rebierka... ešte niečo vybaviť a môžem vyraziť na cestu...
o pár hodín ahoj
peppo

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Last Minute Info
« Odpověď #33 kdy: Srpen 30, 2007, 10:06:20 »
To Margita: Hlavně si to rozvrhni abys tedy dorazila včas na vyhlášení a ber to podel hranic přes Krkonoše.Láďa Ti pak ty km nějakým kooficientem převede na Stezku vlka,takže máš i výhodu proti nám co budeme pořád dokola ťapkat 3x okolo toho brdku Pradědu.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: Last Minute Info
« Odpověď #34 kdy: Srpen 30, 2007, 10:26:25 »
Koukám, že jsem na tom úplně stejně, sedim u počítače, kolem nehorázný bordel, kňučící pes, který neustále otravuje, kdyže už pojedeme a mě se nic nechce...a přitom už bych nejraději byla na místě  :)  tak jdu teda něco dělat

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Last Minute Info
« Odpověď #35 kdy: Srpen 30, 2007, 10:36:13 »
Já už mám sbaleno, heč! Akorát, jak se mi nechtělo, tak jsem prostě tu hromadu věcí vzala a narvala do báglu. Co mi chybí budu zjišťovat až na místě, jen doufám, že jsem místo trekovejch kalhot nezabalila plesový šaty  :D ;)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Last Minute Info
« Odpověď #36 kdy: Srpen 30, 2007, 10:55:43 »
Hele, Gwen, plesový i svatební šaty nech doma! Vyrážím z domova už teď poměrně naložená a jsem zvědavá kam dáme další psy a batohy...Láďa by mohl sedět na střeše...když nepojedu rychle, tak se zahrádky udrží, ne?

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Last Minute Info
« Odpověď #37 kdy: Srpen 30, 2007, 10:59:53 »
My už jsme nabalení na 80%. :o HOLKI ještě spí v peřině a pokukují se na rostoucí tašky a hlavně na ty zimní doplňky co přibalují a v duchu si říkají k...a  :-X :-[ to zas bude nepohodlný spaní venku. :P Vyrážíme až v 15,00 hod. máme to jen 125 km tak poho ;) 8)
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #38 kdy: Srpen 30, 2007, 11:36:49 »
Tak já balila stejným stylem jako Gwen. Včera jsem byla stříhat psa a trochu se to zvrhlo v party se slivovicí  >:D a když jsem v deset večer dorazila domů začala jsem balit stylem co mi přišlo pod ruku, :o takže ani nevím co všechno jsem v alkoholovém opojení zabalila a co ne. :-X
CassidyTeam

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Last Minute Info
« Odpověď #39 kdy: Srpen 30, 2007, 13:04:37 »
Se tu nějak vytrácíte všeci. :-X
Nebalte nic stejně v noci umrznete :'( :P. Stejně to bude zase všechno špinavé a propocené.Stejně zas budete nadávát že už nikdy více a budou vás bolet nohy,kolena a nacucnuté puchýře.
Že vás to baví takhle se pořád ničit.

Tak tak nějak vypadá pohled a názor nezasvěceného člověka při přípravách na Dogtrekking.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Jana

  • Host
Re: Last Minute Info
« Odpověď #40 kdy: Září 04, 2007, 07:34:37 »
Milý Romane, myslím, že ty jsi ten poslední, co by měl něco říkat. Tobě to bylo jedno, co si balíš s sebou, velice by mě zajímalo, jak je možné, že jste s Nykšem spali v normálních, teplích spacácích, když s sebou taháte jen tu svojí šusťákovou náhražku. To se to potom spinká, co?
To nemáš starosti jako většina lidí, kteří si svou výbavu nesli na zádech. Asi to taky tak začnu dělat. S sebou ponesu minimum a vše si nechám na bivak dovést autem.
To se nestydíš? Jsi obyčejný podvodník, který na trekách nemá co dělat. Dělej si své maratony a dogtrekk si neber do huby!
Měli by tě diskvalifikovat a zákázat ti účast na všech dalších závodech. I za tu tvojí "dobročinnou" akci na Fryštáku.
Podle mě jste s Nykšem oba úplně stejní podvodníci. To se vám to pak vyhrává a ještě si na bivaku zalezete do klubovny, když všichni ostatní poctivě bivakují venku!
Koukám, že být členem Baláž extreme teamu je docela ostuda: obyčejná banda podvodníků a nefér lidí.


Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Last Minute Info
« Odpověď #41 kdy: Září 04, 2007, 08:25:50 »
Jana
tak tady trošku přibrzdi, nějak ti nedochází, že se to (třeba Fryšták) týká více lidí. Tvojí narážku beru tak, že by tedy i mě s Jazzinkou a Romanem měli diskvalifikovat ze všech závodů za ten Fryšták. Nebo je to namířené cíleně jenom na Romana???

Jana

  • Host
Re: Last Minute Info
« Odpověď #42 kdy: Září 04, 2007, 09:02:07 »
Samozřejmě,že jen Romana, vy jste holt udělali chybu, za kterou jste byli potrestány na tom konkrétním závodě,ale Baláž má již za tuto sezonu několik případů nesportovního chování, za které bych ho potrestala diskvalifikací minimálně pro celou tuto a příští sezonu. Takový člověk s nefér jednáním mezi dogtrekkaře a potažmo sportovce vůbec nepatří. To co uděla teď na stezce je vrchol drzosti!!!!! A u nich v "teamu" je to asi normální, když to dělají i jiní jeho členi (Nykš)

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Last Minute Info
« Odpověď #43 kdy: Září 04, 2007, 09:21:20 »
jj Romane, ty seš holt nevoblíbenej  ;)  ;D  >:D btw. Zelí nic není, víc písnu do sz.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Last Minute Info
« Odpověď #44 kdy: Září 04, 2007, 10:05:03 »
Ahoj Eli: Prosím Tě neodpovídej a nereaguj na podobné články.Je to normální cílené a ona čeká jenom na ty odpovědí.
Ja se nenechám tady křivě obviňovat od nějakého zatrpkého člověka ,který tady píše špínu kdysi to psala o Lence Bahulíkové teď si vybrala mě.
Budu toto řešit jiným způsobem jako pomluvu apd. a budu žádát správce servru,aby tuto osobu řešil a aby se vědělo o koho se jedná.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: