Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Last Minute Info

Autor Téma: Last Minute Info  (Přečteno 22507 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Last Minute Info
« Odpověď #45 kdy: Září 04, 2007, 10:12:01 »
už mlčim neboj  :) jako hrob velebnosti, jako hrob.

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #46 kdy: Září 04, 2007, 10:13:03 »
myslím, že už tu písala voľačo aj na vencu, no a už som to schytal aj ja...  ;)
peppo

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: Last Minute Info
« Odpověď #47 kdy: Září 04, 2007, 10:23:02 »
Pro Janu a jim podobným.
Ač nerad, tak mi to nedá a musím reagovat. Pokud mám dojem že jsou porušovaná pravidla, tak vznesu protest u pořadatele. Běžné je dávat protest nejpozději např. do hodiny po limitu a složit kauci, která se buď vrátí nebo propadne podle toho, zda je protest oprávněný nebo ne. Nějaké napadání na "fóru" a  k tomu ještě anonymně je k ničemu. Pokud jsi si jistá tak proč jsi neprotestovala už na Stezce ?
Víc ze mě nedostanete  :D :-X
Laďa+Esi

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Last Minute Info
« Odpověď #48 kdy: Září 04, 2007, 12:10:54 »
Romane,tech prudicek Jan je tady vic. Tu svoji znam,to je osobni (nebo spise rodinna) zalezitost. O dogtreku vi prd,takze by se nenavazela do nikoho jinyho. Ta tvoje bude nekdo koho zname a kdo je podelanej strachy rict co si mysli a podepsat se. A k tomu spacaku,ja vim,ty taky... vid! :-)

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Last Minute Info
« Odpověď #49 kdy: Září 04, 2007, 13:45:11 »
Zkusím trochu nezávislého remcání - buď beru DT jako závody nebo jako něco, kde je hlavní bejt někde venku s lidma a bafanama. Pokud DT jako závody, je tady dost věcí, kdy pravidla neřeší srovnatelné podmínky, např. (a našly by se další):

Trať - někomu ušetřit 50 m je samozřejmě pitomost, ale co třeba když sejdeš z trasy (úmyslně nebo neúmyslně) a významně si trať zkrátíš - ve Fryštáku na konci bylo docela náročné to ohnout doleva do kopce, dát 3 km po značce a vrátit se na původní údolní cestu o 0,5 km dál, Jihlavě byly 2 úseky v délce skoro 5 km, kdy v terénu byla značka jinak než v mapách. Na každým DT občas jdete jinudy.

Zátěž - co takhle nějaké minimum (bez započítání vody), kontrolované na startu (v cíli)? Pak můžu mít třeba pidibaťoh s olůvky nebo maxibágl pro přechod Aljašky.

Kontrolní body - běžný je časový limit, po kterém jsi stažen ze závodu, resp. kontrola přestane existovat. Svážet lidi z tratě jako teď na Stezce - pokud nejsi zraněný ty nebo pes, tak se přeci někam musím dopravit (o to snad i jde, poradit si sám) - teď to šlo třeba po silnici do hlavního kempu - jen dát zprávu pořadateli.

Kategorie - běžná bývá kategorie pro příchozí, kde se platí startovné, ale neměří čas - s výjimkou dodržení časových limitů. Jsou lidi co nestojí o to, být ve výsledcích v pořadí nebo s označením DNF.

Roky spolupořádám závody pro tisíce lidí (OB, Krkonošská 70), kde jsou jasná pravidla a limity - u DT jsem si od začátku řekl - závodit ne, i když mi Lenka vždycky připomene, že běhám (ale já si stanovil limit 26-32 hodin a nejvíc se těším na bivak s psiskem na pěkném místě).

Ták a když už jsem se takhle rozkecal, smekám před všema, kteří v pátek dopředu věděli, že za světla nemají šanci dojít a stejně to zvládli !!! A samozřejmě dík Vláďovi a spol. za trať i organizaci - průsek k Tetřeví a traverzovka za ní mě nadchly.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Last Minute Info
« Odpověď #50 kdy: Září 04, 2007, 13:47:04 »
reakce zlého administrátora:

Bylo - nebylo... tedy jestli někdo zaznamenal porušení pravidel (pod to spadá pomoc třetí osoby na trase, či na bivaku), měl to nahlásit řediteli akce jako protest (viz. soutěžní řád oddíl č.7. Porušení pravidel, sankce, protesty) a né čekat jestli to udělá někdo jiny za něj a když nakonec ne, tak pak to vytahovat až v okamžiku, kdy se s tím už nedá moc dělat. Skoro bych řekl, že zamlčení takového činu je přinejmenším stejně morálně špatné jako jeho provedení...

Dále, žádné zveřejňování jmen se konat nebude!!!! Nehodlám být nějakým soudcem vašich problémů. Co se týče přispívání pod anonymním či jiným nickem - to si bude muset zamést více lidí před svým prahem. Jestli má někdo potřebu vyjádřit svůj názor anonymně a tato diskuze to umožňuje, může tak udělat, je to jen otázka jeho svědomí. Vyjímkou by bylo porušení některého ze zákonů, či podmínek hostování a provozu tohoto serveru a i tak by se nejednalo o nějaké zveřejňování, ale o jiné mechanismy zajištění pořádku.

Toto je moje vyjádření jako správce serveru dogtrekking.info, ne jako jednoho z pořadatelů. Pokud máte výhrady k práci pořadatelů, či k průběhu akce, kontaktujte příslušného ředitele akce.



 
tombru

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Last Minute Info
« Odpověď #51 kdy: Září 04, 2007, 14:31:23 »
Tombru: Plně tady souhlasím se vším cos tady napsal a reagoval na článek Jany apd.
Ja sám přemýšlím jak na podobné články reagovat.
1.Buď se vůbec tím nezabývát a jednoznačně nereagovat.
2.Nějak se bránit když mě někdo sprostě veřejně pomlouvá a že jsem podvodník.Někdy prostě se člověk neubrání reakce když si vzpomenu např. jak makám na trati a někdo mé výkony takhle špiní.Oni si někteří myslí že mé výsledky jsou zadarmo.Prostě trénuji a je to a každý má možnost se připravovat jak sám usoudí a hlavně kolik tomu věnuje času.
Takže vzkaz pro Janu:Až se odvážíš se neschovávát za anonymním přihlášení tak přijď prosím Tě na některém D.T.za mnou osobně a ja to s Tebou proberu a nebo zajdi vždy za pořadatelem a podávej protesty na vše co se Ti nezamlouvá na jednotlivých účastnících.





 
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Last Minute Info
« Odpověď #52 kdy: Září 04, 2007, 15:30:48 »
Co jsem si já všiml Romanova batohu, tak oproti jiným trekům ho měl dvakrát tak velký :D a i přesto jsme se smáli tomu že se nám Romča nějak klepal zimou když tam spal pod střechou. Mimochodem pod střechou spalo daleko víc lidí a ne jen Roman s Reném, tak zkus milá Jano nadávat a obviňovat i je.
Navíc na startu pořadatelé kontrolovali povinnou výbavu a specialně Romanova osobní prohlídka byla určitě jedna z těch důkladnějších,viď Romčo. >:D >:D
Sportu zdar a dog-trekkingu zvlášť. :)

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #53 kdy: Září 04, 2007, 15:48:36 »
ak si niekto nájde bivak pod strechou, tak je to jeho šikovnosť, ja to tak robím stále a vôbec sa za to nehanbím, necítim sa ani nijako vinný, ale zároveň mám aj celtu, pre prípad, že nenájdem vhodnejšie miesto a taktiež môj batoh patrí vždy k tým najväčším a najťažším, no a pokiaľ teraz spali Roman a René pod strechou, tak spali, no a čo? bolo tam dosť miesta, mohol sa pridať hocikto. tento príklad je veľmi zlý na poukazovanie prstom... ak niekto videl aj niečo iné, čo už súviselo s porušením pravidiel, tak to mal nahlásiť hneď! po vojne je každý generál. no a okrem toho, ak už je po ceste nejaký senník, chatka s balkónikom, alebo hoci aj autobusová zastávka, tak by bol hlúpy ten, ak by očakávajúc zlé počasie, nevyužil túto možnosť...
pravidlá by sa mali dodržiavať, ak už tu sú. úprimne poviem, že ak by som videl porušenie pravidiel, asi by som to nenabonzoval, takže asi som vinný a treba ma vopred disknúť z trekov, ale ani by som to nerozmazával na fóre...
peppo

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Last Minute Info
« Odpověď #54 kdy: Září 04, 2007, 15:51:21 »
Pod střechoch Rybářské bašty spali skoro všichni a jsme si i dýchali na záda.Bylo to přímo rozhodnutí Vládi Párala.A spousta lidí spalo pod různyma budovama a dokonce někteří i v chatce  :o .Ale asi se i jednalo asi o tu hasičárnu.Ja jsem uvažoval že bych tam přespal na šatně,ale Vláďa mě řekl že jsou mimořádné podmínky(hustý déšť) a tak tam můžem přespat,ale bez psa a tak jsem zvážil že bych to Markíze neudělal a šel jsem spát na podlahu a pod plachtu bašty kde spala většina lidí tak po půl metru vedle sebe.
Kdyby ten déšť přišel dříve tak stejně Vláďa říkal že budeme spát v budově v nějakém teplém skleníků takže tady není co řešit.
Zajímalo by mě kolik lidí spalo v tom oploceném prostoru určeném pro bivak?Třeba napište kdo tam spal?Jen tak pro zajímavost,ale stejně ani Ti kteří přirozeně v noci z deště z oplocení prchali nic neporušili.
Ja bych řekl že se to zbytečně řeší a že jsou to drobnosti.
Ja osobně bych to vyřešil i bez spacáků,prostě bych chlastal až do rána (jako pak v neděli:-)a tedy ani nemusel spát a pak bych vyběhl jako jindy.

 
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Honza + Bajča

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #55 kdy: Září 04, 2007, 15:56:01 »
My tam bohužel spali, ale jen proto, že jsme si nevšimli té budovy... jinak by nás k tomu nikdo nedonutil.
Promokli jsme na kost, psi i věci taky a pěkně jsme si zanadávali...  :-X
"Tak mně napadlo, že bych si šel zaběhat..... Když jsem doběhl na okraj obce, řekl jsem si, že bych mohl běžet na kraj města. Když jsem byl na kraji města, řekl jsem si, že bych mohl běžet na kraj kraje. Když jsem doběhl na kraj moře, otočil jsem se a běžel jsem dál..."
Forrest Gump

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
Re: Last Minute Info
« Odpověď #56 kdy: Září 04, 2007, 16:45:57 »
No internet má v tomhle strašnou moc...každej si napíše pod jakýmkoliv nickem co chce, ale kdyby to pak měl na nějaké akci říct těm lidem přímo do očí tak to už ne. Jinak souhlasím s Vláďou, pokud někdo měl pochybnosti, měl podat protest, a ne pak nadavat na foru. Pláčeš na špatným hrobě Jano :)

Jinak taky jsme spali venku pod přístřeškem a ani jsme moc mokří nebyli i když plachta sem tam protíkala :D :D

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #57 kdy: Září 04, 2007, 17:37:37 »
Kdo bivakoval v ohradě? Třeba my! Já, Eva, Fram a Grini 8)
Bylo nás víc, ale když jsme my vstávali, tak už se nedalo pod váš hospodský přístřešek ani šlápnout jak tam bylo plno. :)
Chrněli jsem až do rána pod plachtou ve spacáku. Mezi náma se rozvalovali hafani. Ani ve snu, ani když mě probouzelo bušení dešťových kapek do plachty, mě nenapadlo, že bychom se měli uchýlit pod střechu hospody nebo hasičárny nebo kamkoliv jinam. Bylo tam super!
Kdo chce spát, spí! ;D
HaG

Offline Marketa a Vicky

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #58 kdy: Září 04, 2007, 18:01:05 »
My jsme taky spaly v ohradě pod plachtou - trochu kapala, jak byla už trochu prodřená z letošní sezóny, ale vyspaly jsme se super. A pejsci taky byli schovaní pod plachtou, i když Vikinka se tvářila, že bude spát na dešti. Pod plachtu jsem ji zahnala, až když byla mokrá. Jít se schovávat někam pod střechu nás nějak ani nenapadlo, ale něco jiného by bylo kdyby spacáky začly být durch mokrý. Osobně jsem to brala jako test vybavení. Paradoxně nejvíc vody jsme potkaly až potom pod tou mega plachtou, když rupla. Ale i tady jsem prověřila zabalení batohu - vevnitř mokrého nic nebylo, odnesl to jen futrál na mapu, který byl připnutý zvenku.
Pěkný holky

Offline Petr a Claissy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 43
  • Souhlasu: 0
Re: Last Minute Info
« Odpověď #59 kdy: Září 05, 2007, 08:57:21 »
Taky jsme čestně spali venku a spalo se nám parádně. Vůbec se mi pak ráno nechtělo přebíhat v dešti pod střechu, kde jste se všichni rozvalovali a nenechali jste kousku místa, aby se člověk v klidu nasnídal  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: