Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kam se psem?

Autor Téma: Kam se psem?  (Přečteno 14807 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline atram2006

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 36
  • Souhlasu: 3
  • Atilla
Kam se psem?
« kdy: Březen 24, 2011, 20:05:37 »
 Ahoj, z mého dotazu jistě všichni poznáte, že se chystám na svůj první trek :). Tak se prosím té otázce nesmějte O:-). To jsem celá já. Se svým pejskem chodím běžně na výlety, ale tam toto řešit nemusím a tak se ptám....Předpokládám, že nebudu jediná, kdo přifrčí vlakem, postavím stan a teď poraďte jak to děláte, když se potřebujete od psa vzdálit /důvodů je spousta /. Když zrovna nebudu mít postavený stan u stromu, aby jsem ho za ten strom uvázala atd...Když toho mého pejska zavřu do stanu tak odejde i se stanem, někde ho připnout....ale ne vždy je kde...jen tak nějaký kolík v zemi a na tom připnuté vodítko ho také zrovna neudrží. Není to žádný ďábel, ale tak si říkám spousta psů, nové prostředí a já budu muset odběhnout. Zajímá mě, jak to řešíte vy??? Já to vidím tak, že si tam budu muset najít nějakou dušičku,které vypomůžu já a ona mě.....

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Kam se psem?
« Odpověď #1 kdy: Březen 24, 2011, 20:17:53 »
http://www.kralovstvi-zvirat.cz/katalog/potreby-pro-psy/ostatni-doplnky-pro-psy/uvazovy-kolik vydrží v dobrém podkladu skoro všechno, jinak se většinou najde nějaký ten strom nebo sloup. Ve Šlapanicích jsou k dispozici odkládačky.

Psymorf1

  • Host
Re: Kam se psem?
« Odpověď #2 kdy: Březen 25, 2011, 00:09:34 »
taky se najde spousta mist kam se ten kolik neda zavrtat ani kdybych se rozkrajel  :D
na hanacke štrece naposeldy nešly zatlouct ani kolíky od stanu natož uvazovací  :D

když se tu řeší tohle tak mám taky takovej dotazek alá nocleh
to spíte se psem ve stanu, nebo ho venku uvazete ke kolíku a vesele si ve stanu spíte sami
měl jsem takovej blbej pocit nechat psa spat pred stanem když jsem veselezalezlej vevnitř, jenže když on pak vevnitr zabírá moc místa je nesklanej, a to neresim situaci kdyz jsem v noci vyrazil na záchod a nez jsem se vratil moje mile zviratko sizabralo spacak a karimatku a že nikam nepujde že se mu tam líbí málem jsem spal pred stanem na dece já ;-p

Sarka Mik

  • Host
Re: Kam se psem?
« Odpověď #3 kdy: Březen 25, 2011, 09:29:19 »
Jeden pes že zabira ve stanu moc mista? Co to je za slona?  Nejak se mi tomu nechce verit.

Jinak pokud se jede autem, tak neni spatny mit sebou poradny kladivo, a kolik zatlouct( nesmi to byt ovsem ten do spiralky). No a když nejedes autem, tak obejit lidi a kdo ma sebou prives na psy ( jezura, ja dalsi nevim) tak at ti kladivo pujci.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Kam se psem?
« Odpověď #4 kdy: Březen 25, 2011, 11:00:12 »
I obyčejný boxer dokáže zabrat hoodně místa, když si usmyslí a jak zelehne , už s nim nikdo nehne, najednou jeho 30kg jakoby ztěžkne na 60:-)))Toho pak musim probrat, důrazně artiukovat povel DOLU a doufat, že pes v polospánku pochopí a odvalí se. A proto mám stan pro tři osoby :-D

S tím kolíkem je to pravda, pokud je zemina nic moc, pes ho vytáhne bez námahy. Jsem ráda, že jsou ve Šlapanicích odkládačky!!!! Jsou to kotce, nebo ty kotečíčky s třema dírkama ve dvířkách????

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Kam se psem?
« Odpověď #5 kdy: Březen 25, 2011, 11:59:09 »
Terka - ve Slapkach jsou tusim klasicky odkladacky - metr x metr x metr.
Ja pokud jedu autem, tak resim tak, ze psa uvazu za tazny zarizeni a protoze mam celkem prostorny auto, tak pokud nepece slunko, tak si v klidu chrupe v kufru... Na kratky odlozeni vozim v aute klec (aby pes nelital po celym aute) - v te je nauceny odpocivat (a neni tam cely den!!!). Uvazovy kolik je super, ale jen na nektere typy povrchu - napr. hriste...
Pokud nejedu autem, uvazu psa radeji s kosikem (je sikovny, voditko prekousne do 5ti vterin). Neni spatny mit na tohle natrenovano odlozeni - pes je v klidu, protoze vi, ze jsem ho prave nedarovala, ale ze se vratim a s piskotem...

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Kam se psem?
« Odpověď #6 kdy: Březen 25, 2011, 12:16:33 »
Super! metr x metr x metr je v pohodě :-) Zamlouvám si jednu odkládačku, po miláčkově odchodu ze zazipovanýho stanu jsem tak paranoidní, že si snad ještě z domova vezmu zámeček:-D
« Poslední změna: Březen 25, 2011, 12:21:08 od TerCedrici »

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Kam se psem?
« Odpověď #7 kdy: Březen 25, 2011, 14:42:59 »
Ve Šlapanicích je těch odkládaček hodně a prostorných. Ale Šlapanice jsou výjimka, jinde nic takového není! V kempech bývají sloupy s osvětlením, nějaký ten strom.
Já mám bígla ve spacáku, půjčené ESPčko chrnělo vedle spacáku, dá se zavrtat kolík do předsíňky, u prvního stanu jsem tuhle "vývrtku" používala zároveň jako hlavní kolík pro takový ten prodloužený vchod... Záleží jak máš psa zvyknutého - posteláče nemůžeš nechat venku, bouďáka bych necpala do spacáku.
Místo na zavrtání musíš hledat, rozumnější bývá nejdřív zavrtat kolík a pak k němu nebo okolo něj postavit stan. Ale někdy bývá opravdu problém zatlouct i kolíky od stanu, natož tohle.

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Kam se psem?
« Odpověď #8 kdy: Březen 25, 2011, 19:42:06 »
Mě sice fenečka taky zabere trochu toho místa ve stanu, ale když je venku k nule, vytopí líp než přímotop ;D Před spaním jí povím pohádku, no a když někam jdu, tak jí přece řeknu "hezky tu na mě počkej, já zas přijdu", a je to, no ne?  ;)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Kam se psem?
« Odpověď #9 kdy: Březen 25, 2011, 19:51:37 »
A já řeknu: "Zůstaň nevděčníče....", možná, kdybych zkusila tu pohádku, všechno by mohlo být jinak :-))

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Kam se psem?
« Odpověď #10 kdy: Březen 25, 2011, 20:13:28 »
No jasně, pohádka je přece základ výcviku :)

Offline atram2006

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 36
  • Souhlasu: 3
  • Atilla
Re: Kam se psem?
« Odpověď #11 kdy: Březen 25, 2011, 20:56:05 »
Běloušek bude spát ve stanu, to je jasná věc :) Jen jsem chtěla vědět jak to chodí na treku...když si člověk musí jít něco zařídit. Já se tak vyptávám proto, jelikož pak budu řešit úplně něco jiného, např. že budu bloudit ::), že jsem něco zapoměla, proč mám tak těžký batoh atd....myslím, že toho bude hodně, co mi zamotá hlavu.
A co třeba bouřka, je tu někdo kdo se bojí bouřky?
A jak je to, když se porvou nedej Bůh hafani, je tam nějaký veterinář?

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Kam se psem?
« Odpověď #12 kdy: Březen 25, 2011, 21:06:03 »
Já se bojim bourky. Moc . Ale zatim jsem vsechno prezila. Rikam si- do  kolika lidi na treku už uhodil blesk? No do žadnyho. Na to mi muj chlap doma říka, neboj, vsechno je jednou poprvé.  >:D.

My jsme jednou dostali hromadnou pecku v Českym Švycarsku, byli jsme v udoli schovany pod previsama. Budiz nám utechou, že to bude rychly. ;D O:-). Nez jsme si stacili uvedomit, co se stalo, bylo jasny že jsme naživu.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Kam se psem?
« Odpověď #13 kdy: Březen 25, 2011, 21:08:53 »
Na treku, jako na trati řeš jen ať nebloudíš. Cos zapomněla, to na trati stejně neseženeš, co táhneš zbytečně asi těžko někam odhodíš,... Při balení si přeříkej povinnou výbavu, na trati neřeš a kochej se.
Bouřka pejsky nepapá a dogtrekaře jen ty co se jí bojí  >:D , ale taky v tom největším lijáku chodím nerada, radši zaparkuju pod strom, do hospody, kamkoliv. Dá se takhle prospat i první místo deset kiláků před cílem... Jaký si to uděláš...

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Kam se psem?
« Odpověď #14 kdy: Březen 25, 2011, 21:13:19 »
Však neboj, ono to není tak odlišné od těch výletů na které chodíš, po prvním treku získáš nějaké ty zkušenosti a pak budeš vědět  ;) Nějaké to místo kam uvázat psa, když na tebe nevydrží čekat taky najdeš. A před bouřkou zabivakuješ v nějaké té knajpě, no ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: