Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jednooký vlk 2011

Autor Téma: Jednooký vlk 2011  (Přečteno 33071 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #60 kdy: Červen 05, 2011, 10:46:26 »
Tak tedy pardon za mé brblání, to jsem si podle všeho dovolila dost, když jsem upozornila na chybu. Jinak na dogtrekkingu jsem byla poprvé, měla jsem co dělat sama se sebou a opravdu mi nenapadlo jako úplného nováčka brát sebou noťas, že bych mohla být pořadatelům případně k ruce.....
Nebuď vztahovačná, to bylo myšleno tak nějak všeobecně ;)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #61 kdy: Červen 05, 2011, 11:08:41 »

No ono záleží jak to napíšeš, respektive jak se vyjádříš. Ono to nemusí být myšleno špatně, ale i jindy relativně neškodná formulace holt ve špatnou chvíli může vyvolat různé reakce. Když se tohle vlákno projde, tak jsi tak trochu byla pichlavá a Lenka s tím má asi taky starostí dost nad rámec svých povinností a tak jste se nějak zbytečně vzájemně naštvaly.

To by platilo pro Vás obě O:-) Takže klídek, evidentně jde o komunikační šum  >:D
tombru

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #62 kdy: Červen 05, 2011, 11:33:50 »
Tombru oprav mě jestli se mýlím...
Povinnost pořadatele je: nahlásit akci na schůzi, vypsat propozice, vyběhat povolení, zajistit akci na místě, vyhlásit výsledky (myšleno veřejně přečíst výsledky), zaslat longové výsledky ke zpracování do MČR. Vše ostatní je pořadatelova dobrá vůle (www stránky , diplomy, metály, třepání pravicí a pytle granulí...) a třeba snaha přilákat víc účastníků.
Petrovi se myslím letos povedl husarskej kousek a opravdu Best of Vysočina (nevím jak midári, kam až došli, ale long byla jedna z nej... tratí co jsem kdy šla). Bohužel je trochu bordelář na to papírování (sprda už ode mě dostal).

A ještě jednou pro vysvětlení...jsem pouhý přepisovač na web ...co mi pošlou, to tam dám...
Žižka sem moc nechodí, takže veškeré dotazy a připomínky je vhodnější směřovat příma na jeho mail nebo telefon.

A opravdu jsem se nenaštvala, atram2006 oprávněně reklamovala chybu (už podruhé :-X) a cokoliv jsem napsala o pomoci pořadateli fakt nebylo myšleno na ni.
« Poslední změna: Červen 05, 2011, 18:35:07 od ježura »

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #63 kdy: Červen 05, 2011, 12:04:50 »
Tombru oprav mě jestli se mýlím...
Povinost pořadatele je: nahlásit akci na schůzi, vypsat propozice, vyběhat povolení, zajistit akci na místě, vyhlásit výsledky (myšleno veřejně přečíst výsledky), zaslat longové výsledky ke zpracování do MČR. Vše ostatní je pořadatelova dobrá vůle (www stránky , diplomy, metály, třepání pravicí a pytle granulí...) a třeba snaha přilákat víc účastníků.

Jo je to přesně tak jak píšeš a ještě přesněji se to týká v podstatě jen akcí zařazených do MČR. www stránky, včetně tohoto serveru je jen dobrovolný bonus.

Chyby se stávají, však jsme všichni jen lidi...  O:-)

Jestli můžu doporučit, tak na případné nesrovnalosti je nejlépe upozornit přímo pořadatele, nebo zpracovatel výsledků MČR mejlem. Kontaktů je v termínovém kalendáři dost, včetně telefonních. Tady to moc k ničemu není, protože tohle je web který navštěvují spíše účastníci než pořadatelé kteří mají obvykle víc různých aktivit a v drtivé většině to tady nějak moc často nesledují, snad jen krátce před akcí samotnou pro případné řešení změn a upřesňujících informací.

Tady to pak vypadá, že to nikdo neřeší, nebo naopak to řeší někdo, kdo s tím nemá moc společného.

tombru

Offline anika

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #64 kdy: Červen 06, 2011, 12:44:50 »
Všechny zdravím,
přes to, co Tombru psal, tak já svoji nespokojenost zveřejním tady. Protože pokud je na tom Žižka tak špatně s počítačem, tak kdo ví, jestli si přečte mejl. Tady si to přečte aspoň Ježura a třeba to přetlumočí organizátorům.
Zúčastnila jsem se turistické procházky, v neděli jsem potřebovala odjet dřív, a tak jsem poměrně netrpělivě očekávala výsledky s časy. Je pro mě opravdu velké zklamání, že výsledky se tedy po dlouhé době objevily, ale bez časů a dokonce na nich chybím já i kamarádka. Že by jsme byly diskvalifikovány z důvodu neúčasti na vyhlášení nevím a jiný důvod mě nenapadá.
Ježura tady psala co je povinností a co ne, zcela chápu, že pořádat turistickou vycházku Žižka vůbec nemusí a když ji organizuje, tak patrně není ani ničím ohraničen, co by musel. Ale já jsem si myslela, že dostat výsledky s časy je samozřejmostí a pokud jsou takové problémy, tak mi to kazí celý dojem z jinak pěkné akce. Takže ode mě nadšené ovace nebudou a příště si rozmyslím, jestli na Jednookýho pojedu a jestli jo, tak budu vědět, že čas si musím prostě změřit sama. :(
Anička

Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #65 kdy: Červen 06, 2011, 15:20:11 »
Tak já teda nevím, ale mně teda žíly netrhá, že nevím přesně, za kolik jsme trasu Jednookého došli a to jsme šli long, já furt žiju v představě, že dogtrek chodím kvůli zážitkům, kvůli tomu, abych to došla a né kvůli časům, ale jak je vidět, někoho to rozhodí tak, že kvůli tomu příště nepojede, ovšem to je každého věc...  >:D No a hodinky snad nosí každý, když už je to tak důležité  ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #66 kdy: Červen 06, 2011, 15:57:22 »
Tak já teda nevím, ale mně teda žíly netrhá, že nevím přesně, za kolik jsme trasu Jednookého došli a to jsme šli long, já furt žiju v představě, že dogtrek chodím kvůli zážitkům, kvůli tomu, abych to došla a né kvůli časům, ale jak je vidět, někoho to rozhodí tak, že kvůli tomu příště nepojede, ovšem to je každého věc...  >:D No a hodinky snad nosí každý, když už je to tak důležité  ;)

To je nás víc, co to nechápe....  :-X
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #67 kdy: Červen 06, 2011, 16:43:11 »
Je to organizovana akcia, ucastnici platia startovne, takze taka zakladna vec ako vysledky s casmi by snad mohla byt zverejnena.
Blanka, to ze ty chodis "iba" kvoli zazitkom neznamena ze ini nemozu ist aj kvoli casu/rychlosti - kazdy moze mat inu motivaciu. A to ze mas hodinky ti nepomoze pri porovnani tvojho casu s inymi.

(Je to moj nazor napriek tomu ze svoj cas viem, vyhlasenia som sa zucastnil, pacilo sa mi, ak bude cas tak na jednookeho pojdem zase a casy inych vediet nepotrebujem.)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #68 kdy: Červen 06, 2011, 17:12:45 »
Je to organizovana akcia, ucastnici platia startovne, takze taka zakladna vec ako vysledky s casmi by snad mohla byt zverejnena.
Blanka, to ze ty chodis "iba" kvoli zazitkom neznamena ze ini nemozu ist aj kvoli casu/rychlosti - kazdy moze mat inu motivaciu. A to ze mas hodinky ti nepomoze pri porovnani tvojho casu s inymi.

(Je to moj nazor napriek tomu ze svoj cas viem, vyhlasenia som sa zucastnil, pacilo sa mi, ak bude cas tak na jednookeho pojdem zase a casy inych vediet nepotrebujem.)

Kdyby tak všichni znali svý povinnosti, tak jako znají svý práva, to by bylo na světě krásně....  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #69 kdy: Červen 06, 2011, 17:29:32 »
Komentar tohto typu mi pripada trochu odveci.

Tu nejde o prava/povinnosti. Usporiadatel nie je povinny zverejnit casy.
Ale hold aj taketo veci ovplyvnuju vysledny dojem z akcie.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #70 kdy: Červen 06, 2011, 17:30:13 »
Chytím Petra pod krkem a zkusím z něho ty časy vylomit...vidím, že je pro mnohé životně důležité sdělit celému světu, že byli na 15. místě ve venčení psa a jak rychle ho venčili ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #71 kdy: Červen 06, 2011, 17:35:17 »
Usporiadatel nie je povinny zverejnit casy.

No konečně.... Takže není nutné se jich tak zběsile dožadovat, že?  ;)

Já se samozřejmě taky ráda na výsledné časy mrknu, ale dělat kvůli tomu takový humbuk....  :-X Jsou akce, které například nemají ani vlastní webovky a nevšimla jsem si, že by kvůli tomu někdo scénoval. Ostatně není to tak dávno, kdy jediné velmi skromné informace o dt bylo možno získat na mushing.cz a ten, kdo se zúčastnil vyhlášení, dostal výsledovku papírovou. A nebo taky ne.  A svět se nezbořil....  ;)
« Poslední změna: Červen 06, 2011, 17:38:42 od Gwen a Dinulka »
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #72 kdy: Červen 06, 2011, 17:50:27 »
Mne pripada byt odozva na ziadost o casy zbesilejsia nez ziadost sama ;)
Kritika sa proste nepripusta, vsetko je dokonale a namety na zlepsenie su humbuk.
Tato diskusia sa nejak zvrhla, to idem radsej trenovat vencenie psa aby som bol v tejto discipline nabuduce aspon 14-ty.

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #73 kdy: Červen 06, 2011, 17:51:34 »
Kampak se nám to ty diskuze ubírají  ;)
Dřív se tu rylo jen v zimě, to měli všichni dogtrekkový absťák  ;D

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Jednooký vlk 2011
« Odpověď #74 kdy: Červen 06, 2011, 17:55:40 »
Chytím Petra pod krkem a zkusím z něho ty časy vylomit...
- mám dojem že tam i NB měl a časy tam dávaly nějaké dívčiny od něj
- nechci vířit diskuzi o časech, spíš si myslím že je škoda je nezveřejnit co nejdřív když jsou stejně pro vyhlášení nachystané - když bude nejhůř tak ofotit cár papíru
- zaráží mě že dost trekařů kteří jedou kus cesty na trek a tvrdí že jim nezáleží na časech, kolikrát ani neodbočí 100m na vyhlídku, ke zřícenině nebo jiné zajímavosti (třeba krásnej Boubín, ale tam to byl kilák)- za nás: snažíme se tam narvat kontroly ale chápu že není v možnostech každého pořadatele roznést 15 kontrol  :)
« Poslední změna: Červen 06, 2011, 19:14:53 od honza khp »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: