Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jak krtek ke kalhotkám přišel

Autor Téma: Jak krtek ke kalhotkám přišel  (Přečteno 11922 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Jak krtek ke kalhotkám přišel
« kdy: Březen 10, 2011, 07:05:24 »
Z hrůzou jsem zjistila, že moje úúúžasné kalhoty ze sekáče, co v nich šmatlu asi pátou sezónu, jeví silné známky opotřebovanosti, prodřenosti a děravosti.
Tak bych si ráda koupila nové. Takové štěstí v sekáči už mě asi nepotká,místní šikmooký mužík taky nemá v nabídce nic co by se mi líbilo a vydrželo víc jak jeden trek, tak budu (nerada) muset zabrousit do dražších značkových "kalhotek s kapsami".
Takže se ptám, co se vám osvědčilo...požadavek je trvanlivé, rychleschnoucí, prodyšné (kdyby k tomu byly i slušivé a nedrahé, nebudu se zlobit) ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #1 kdy: Březen 10, 2011, 07:45:18 »
Jo a ještě PS: aby se vyráběly i ve větší velikosti než S, bohužel jsem si všimla, že výrobci sportovních hader nějak nepočítají s tím, že by chtěl "sportovat" i někdo kdo váží víc než 45 kilo :'(

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #2 kdy: Březen 10, 2011, 08:28:53 »
Já nosím když je tepleji kostkovaný kalhoty neverest z hyperalberta, je to nějaká směs, jsou celkem prodyšné, ale když na to přijde i ne moc profučlé a rychle schnou, mívají je v akci asi za 300,- mimo akci dvojnásobek. Kapsáče to ale nejsou. A na mnoho let asi nebudou, i když já je tahám hodně.. A když je chladněji, nosím dámské a la BDU za 359,- odsud http://paintballzone.cz/0,51,Kalhoty.html jsou bezva. Vyloženě rychleschnoucí ale ne.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #3 kdy: Březen 10, 2011, 08:29:19 »
http://eshop.scucka.com/detail/cs/odevy/kalhoty/easy-grey-na-objednavku/ ... Co tyhle kalhoty vydrzi, to je az nemozny ... (ale nejsou to kapsace - na druhou stranu - da se na to zvyknout :) )

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #4 kdy: Březen 10, 2011, 08:39:13 »
Na kapsáčích netrvám, to mě jenom ten krteček inspiroval ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #5 kdy: Březen 10, 2011, 08:44:06 »
http://eshop.scucka.com/detail/cs/odevy/kalhoty/easy-grey-na-objednavku/ ... Co tyhle kalhoty vydrzi, to je az nemozny ... (ale nejsou to kapsace - na druhou stranu - da se na to zvyknout :) )

Radku ty vypadají dost dobře...a jestli říkáš, že vydrží, řadím je mezi favority.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #6 kdy: Březen 10, 2011, 09:04:50 »
a mas je hned vedle, zajed do Roznova :)

Sarka Mik

  • Host
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #7 kdy: Březen 10, 2011, 09:42:28 »
Mam druhym rokem třičtvrteční kalhoty a jsou maximalne super. Jsou z Hudy, ve sleve za 800,- . Znacka(jestli je to vubec znacka) je Millet ja mam vel L-44. Slozeni 94% NYLON a 6% lycra.
Krasne schnou, mokry jsou přijemný. Da se v nich chodit i v horku, tento tyden jsem v nich chodila , dalo se to taky .
Od te doby co je mam, neberu sebou kalhoty na prevleceni- a to je u me co rict.

ps- nevim co si mam myslet o tech 45 kg, ja mam 66 a do tech kalhot se vejdu uplne s prehledem.


Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #8 kdy: Březen 10, 2011, 10:05:50 »
Millet je pomerne znama francuzska outdoor znacka.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #9 kdy: Březen 10, 2011, 11:31:19 »
Ty kalhoty od Neverestu nemaji jen v Albertu, primárně je prodávají  Vietnamci za 179 - 299Kč...ale neni to nic, co by vydrželo , ty dva treky jo, ale rychle se trhaji na stehně a i pes mi je jednou v pohodě roztrhnul drápem. :-X
Ale já si je stejně kupuju, když stojí 179, tak jich nemusim litovat ;D

Jinak moji spoluvenčitelé si chválí Ščučku i Kynsport : http://kynsport.nolimit.cz/kalhoty  
« Poslední změna: Březen 10, 2011, 11:36:59 od TerCedrici »

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #10 kdy: Březen 10, 2011, 11:33:42 »
taky se přikláním ke ščučkovi - hlavně jsou ochotni ušít na míru - pro nás s velkým zadkem a krátkýma nohama :D ke psům na sport jsou ideální - hodně vydrží a špína na nich není moc vidět :) jen upozornění - kalhoty, o kterých mluví Radek nejsou Easy, ale Omni - http://eshop.scucka.com/detail/cs/odevy/kalhoty/omni-black/

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #11 kdy: Březen 10, 2011, 11:40:15 »
Jo, je fakt že mám vestu od Ščučky a drží a drží a pes po mě skáče a vesta stále drží...narozdíl od jiných nepsích bund.

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #12 kdy: Březen 10, 2011, 14:20:24 »
kalhoty od Ščučky jsou super, akorát na trek ne ty šusťákovky, páč to bys mohla přijít nejen s vlkem  >:D

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #13 kdy: Březen 10, 2011, 16:28:42 »
elina: ktere jsou ty sustakovky? Co mame ty - pry omni ( asi jo :) (sice se podobaji tem easy, ale podle popisu materialu zase k tem Omni), tak naopak treky docela jo ... Popr. rozved 'nejen s vlkem' :)

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Jak krtek ke kalhotkám přišel
« Odpověď #14 kdy: Březen 10, 2011, 16:35:36 »
vždyť už podle určení: omni - jaro, podzim, mírná zima; easy - lehké letní .. ono nepromokavé oblečení neni tolik prodyšné jako ne-nepromokavé
ty easy vypadají dobře, i když v cenové kategorii kolem litru do patnáctiset se toho na netu najde určitě víc..
« Poslední změna: Březen 10, 2011, 16:39:50 od zlatuška & bláha & frištenský »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: