Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Píšťalka

Autor Téma: Píšťalka  (Přečteno 47325 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Píšťalka
« Odpověď #75 kdy: Březen 25, 2011, 11:46:30 »
Hele Petro a co ti brání někoho poprosit, jestli nemá píšťalek víc nebo jestli si někdo nebude kupovat a nemohl by ti vzít taky? zvlášť když jde jen o takovou maličkost..

Offline TomM

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 53
  • Souhlasu: 4
Re: Píšťalka
« Odpověď #76 kdy: Březen 25, 2011, 11:50:06 »
Tak já mám klid, já mám píšťalek jak ******* a úplně nejlepší je, že jí mám i na čelovce!!!! Jakožto infiltrovanou vychytávku jinak nesvítící svítilny  8) heč!  ;D

..a nepíská, když jdete rychle? :-))

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Píšťalka
« Odpověď #77 kdy: Březen 25, 2011, 12:19:35 »
To nevim, já rychle nechodim, ona jak moc nesvítí, tak ani nemůžu:-)))

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Píšťalka
« Odpověď #78 kdy: Březen 25, 2011, 14:54:30 »
Báro, když padne mlha že nevidím kam šlapu, tak udělám úkrok do strany ať nechrápu uprostřed cesty, vytáhnu spacák a bivakuju, nebo ti přijde rozumnější jít dál, někam se zřítit a pak pískat? Ono i k tomu aby šel někdo ty blbce s píšťalkama hledat se ta mlha nejdřív musí zvednout, jinak by asi měli dost problém i záchranáři. Takže furt mi vychází rozumnější sednout na pozadí, počkat až se mlha zvedne a pak pokračovat bez bloudění a bez záchranářů. A bez píšťalky. Sorry, ale vy to zas podáváte jako by okamžitě po zapískání na píšťalku zpoza stromu vyskočil zdatný záchranář. Píšťalka mozek nenahradí.

Bára B

  • Host
Re: Píšťalka
« Odpověď #79 kdy: Březen 25, 2011, 15:26:54 »
OK, vzdávám to, nevysvětlitelné holt nevysvětlím... ???

Offline Čada

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: Píšťalka
« Odpověď #80 kdy: Březen 25, 2011, 15:35:56 »
Trochu nechápu, co se tady řeší :-) Když jedu na trek, prostě mrknu do propozic, co je povinná výbava, to si narvu do krosny, přiberu psa a jedu. A neřešim to, protože se těšim jak šílenou trasu si pořadatel tentokrát vymyslel a myslim, že má právo si do povinné výbavy napsat i píšťalku :-)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Píšťalka
« Odpověď #81 kdy: Březen 25, 2011, 15:50:51 »
Pořadatel má právo si tam napsat (a požadovat) třeba i ten vyhledávač co sem dal Tombru   >:D

Offline Čada

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: Píšťalka
« Odpověď #82 kdy: Březen 25, 2011, 15:57:37 »
Je vidět, že už dlouho žádnej trek nebyl a některým to zjevně chybí  >:D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Píšťalka
« Odpověď #83 kdy: Březen 25, 2011, 16:13:08 »
Povinná výstroj 2008: Spací pytel, karimatka nebo hamaka, baterka (doporučuje se čelová svítilna), strava pro psa a pro člověka, lahve na pitnou vodu, miska pro psa, mapa

2011: Bivakovací potřeby (spací pytel a karimatka, hamaka nebo alumatka), mapa, lékárnička (1 x obvaz hotový, 1 x elastické obinadlo, 5 x náplast s polštářkem), 1x izotermická folie, miska pro psa, strava pro psa a pro člověka, lahev na pitnou vodu (min. 1 litr na psa), dvě botičky pro každého psa, funkční svítílna (doporučujeme čelovou), píšťalka a průkaz zdravotního pojištění.

V čem jsou treky za těch pár let tak jiné že se musí furt něco přidávat? V čem jsou dnešní nováčci jinými nováčky než jsme kdysi byli my všichni? Dosah mobilů, přístup k informacím na webech, všechno se zlepšuje, tak proč?

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Píšťalka
« Odpověď #84 kdy: Březen 25, 2011, 16:34:04 »
Petro ony ty treky nejsou až tak jiné, jen jsou zkrátka jiné zkušenosti a poznatky.
Věřte že tam nikdo nic nepřidává jen tak z plezíru a jen proto aby to účastníkům nějak ztížil nebo jinak "osladil" a vždy je to po důkladném zvážení a diskuzích.

Je naprosto jasné, že pro někoho jsou prostě některé věci zbytečnost, třeba že jen z principu. Tak to je a tak to vždy bude.
Když se nic nestane, tak to bude zbytečnost, když ano tak se zase bude diskutovat o tom proč třeba taková drobnost nebyla ve výbavě.

Mezi tím nelze najít mezi všemi shodu, ale snad jen nějaký rozumný kompromis.

Pořadatelé, potažmo i Já z toho vyjdeme tak jako tak s "psí hlavou", buďto za to že to je zbytečnost, nebo za to že to tam nebylo.

No co už...  :(   
tombru

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: Píšťalka
« Odpověď #85 kdy: Březen 25, 2011, 16:35:16 »
sečteno podtrženo - přibyla lékárnička s izotermickou folií a nepovině píšťalka s kartičkou pojištěnce. To je teda nářez, nevím jak to dostanu do batohu a jestli to vůbec unesu  ;D Takže mi asi nějak uniká podstata problému. Chci se účastnit organizované akce - respektuju pravidla. Asi tak.
Laďa+Esi

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Píšťalka
« Odpověď #86 kdy: Březen 25, 2011, 16:45:31 »
Bacha, přibyly taky botičky  ;D  >:D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Píšťalka
« Odpověď #87 kdy: Březen 25, 2011, 17:02:59 »
Bacha, přibyly taky botičky  ;D  >:D

Tak tak, a někdo si nosí i náhradní (SUCHÉ!!!) nad rámec povinné výbavy a je pak za to bit  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Píšťalka
« Odpověď #88 kdy: Březen 25, 2011, 17:05:23 »

Tak tak, a někdo si nosí i náhradní (SUCHÉ!!!) nad rámec povinné výbavy a je pak za to bit  >:D

Kdyby byl býval zbyl zbytek sil, já bych tě tak bila >:D

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: Píšťalka
« Odpověď #89 kdy: Březen 25, 2011, 17:31:33 »
botičky - na ty jsem zapomněl. Tak to už fakt nedám, sbohem treky  :'(
Laďa+Esi

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: