Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 prodyšné kotníkové boty

Autor Téma: prodyšné kotníkové boty  (Přečteno 3826 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
prodyšné kotníkové boty
« kdy: Leden 20, 2011, 09:06:26 »
Dají se někde koupit prodysne kotníkové boty? V klasickych kombinovanych kuze- textil se ve vice jak 15 stupnich C upeču. Jde mi o to, že když jsem si v červenci minuleho roku udělala vyron kotníku, terpve až ted se to vyhojilo na 100%, Muzu uz popoběhnout ,  doskočit, atd.. aniž by to zabolelo.
No a tak bych se chtela vyhnout chozeni v sandalech.  Idelani by byly ,, kotnikove sandaly,, takovy ty paskovy botky co se vyrabi pro male deti, prave z duvodu stability detske nožky. Videl jste je nekdo ve velkych velikostech? Diky za typy.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: prodyšné kotníkové boty
« Odpověď #1 kdy: Únor 03, 2011, 13:57:50 »
Ahooj, koukni třeba sem: http://www.dzo.cz/ víc jsem negooglila, ale myslím, že najdeš i jinde. Já jsem si zadala jen "ortopedická obuv" a hned druhý odkaz (cca). Mají jak v pánském, tak v dámském, a v sekci "letní otevřené boty" mají jak dětké tak "dospělé" velikosti. Tak snad je to ono, co hledáš.

Šárka M

  • Host
Re: prodyšné kotníkové boty
« Odpověď #2 kdy: Únor 03, 2011, 21:29:19 »
Jé, díky, jsi poklad, já jsem si zadala kotníkové sandaly a vyplivlo to na me jakesi boticky na podpatku.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: