Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Boty a zakopnutí

Autor Téma: Boty a zakopnutí  (Přečteno 3576 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Boty a zakopnutí
« kdy: Srpen 22, 2010, 12:53:18 »
Mám akutní problém s botama.
Před pár dny jsem si koupila boty značky  Saucony ( asi, je tam i plno jiných názvů) Původní cena 1500,- po slevě za 800,- Prodávájící tvrdil, že jsou to kvalitní běžecké boty. Že mi dlouho vydrží. Abych je rozchodila, vzala jsem si je i na vyjíždku v zápřahu. Jenže jsem trošinku zakopla a spadla mi noha ze stupaček, ale žádné drama to nebylo, Ani kotník po výronu nezabolel, jediný kdo řišel k úhoně jsou ty nové boty. Začala se odlepovat podrážka , na jednom místě je bota i trochu prodřená. Myslím že boty s původní cenou 1500,- by měly něco vydržet a ne se hned začít párat. Žel jsem si nevšimla, jestli se páraly už před tím, nebo ne. Prodavač říkal, že jsou ve slevě, protože jsou polsední, co měli vystavené ve výloze. Nemohlo horko ty boty poškodit?

Jinak jsou ty boty velice pohodlné, přesně takové jsem chtěla. Tak nevím, jestli se je mám pokusit reklamovat- ale v čem půjdu Stezku, nevím-- a nebo je dát spravit( zalepit) ale potom už nemám nárok na reklamaci.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Boty a zakopnutí
« Odpověď #1 kdy: Srpen 22, 2010, 13:02:03 »
Reklamovat!!! A hlavně neříkat, že jsi někde brzdila podrážkou 6 haskounů, na to asi nejsou stavěný žádný botky ;D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Boty a zakopnutí
« Odpověď #2 kdy: Srpen 22, 2010, 13:18:13 »
Pokusím se, ale nevím jak vysvetlim tu skobu v latkovy sekci.

Pořádný kožený boty vydrží i to. Jednou mě táhli psi smykem za kočkou po zemi asi 30 metrů. Ohoblovala jsem na té botě cvočky, sedlář narazil nové a bota drží dodnes.


Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Boty a zakopnutí
« Odpověď #3 kdy: Srpen 22, 2010, 23:40:33 »
nereklamovat a NERESIT(nenechat se do toho zatahnout) skobu

reklamovat jen odlepeni - a co nejdriv, at nejsou seslapany, nebo jinak opotrebovany

kouknout po internetu, spoustu shopu je muze mit taky ve vyprodeji,a pokud mas(jako ze mas) ozkousenou spravnou velikost, neni ani u bot nakup na inetu problem
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: