Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km

Autor Téma: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km  (Přečteno 15103 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #15 kdy: Srpen 08, 2010, 13:19:41 »
Hezké povídání  ;D. Ale odpověď pro krnap nikde. Tím je vše pravděpodobně vysvětleno. A máme tu velký a zásadní rozdíl mezi oficiálními dogtrekovími akcemi a tímto. Ano, pak věřím, že se to vyplatí, když si pan pořadatel opomene zajistit veškerá potřebná povolení a tím ušetří spoustu svého drahoceného času. Jiní opravdoví pořadatelé řeší, jestli se závodníkům bude líbit trať, když je nemůžou zavést na nejhezčí/nejzajímavější místa, protože je tam lesáci či správa parků nechce pustit. A navíc neznám opravdového pořadatele, který by vyrazil se závodníky na trať, a pak se ještě chlubil tím, že vyhraje  ;D ;D ;D.

honza
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #16 kdy: Srpen 10, 2010, 08:59:32 »
Ahoj Romane,
ještě k té paměti a dosahovaným časům. Jak Lenka dělala statistiku účasti na DT, tak jsem se při té příležitosti díval na výsledkové listiny. A zjistil jsem následující :
ročník 2003, kdy jsi s DT začínal
Šlapanice     10:41
Osamělý vlk  8:59

ročník 2004
Šlapanice     11:42
Krušky         13:03
Osamělý vlk 7:51   (2xstejná trať s bivakem v místě startu)

ročník 2005
Krušky          19:16
Šerák           17:04
Šlapanice      12:52
Oderák          11:24
Fryšták          12:03

dál se mi to nechtělo hledat

 ;)


Laďa+Esi

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #17 kdy: Srpen 10, 2010, 15:25:44 »
Laďo a co tím jako básník chce říci? ???

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #18 kdy: Srpen 10, 2010, 18:10:24 »
je to ještě reakce na Romanův příspěvek ve vláknu "pomocník na trati"
citace R: "Kde jsou ty časy co jsme to běhali za 9-10 hod" . Na výsledovky
jsem narazil při jiné příležitosti a nedalo mi to abych ty časy zveřejnil. Tím nemíním
snižovat jejich hodnotu, ale většinou jsou trochu "jiné" než 9-10hod a to i na
"klasických" DT jako jsou třeba Šlapanice. Stačí jen rozmary počasí a čas se
může lišit klidně o dost hodin.
Laďa+Esi

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #19 kdy: Srpen 11, 2010, 11:03:10 »
K tématu: Tour de Krkonoše jsem se zúčastnil a jako prázdninová akce se mi to moc líbilo. Etapy od 10 do 45 km se střídaly tak, aby si člověk i pes měli čas odpočinout a prošli jsme si velkou část Krkonoš i menší část Jizerek. Chci tímto Romanovi poděkovat za organizaci. Počtem účastníků to byla malá akce, což mi jako účastníkovi nevadilo. Ale pro ekonomiku celého podniku by jistě bylo lepší, kdyby bylo aspoň 20 účastníků. Pokud se příští rok bude opakovat, rád přijedu. I když Roman by jistě víc uvítal běžce než chodce, aby měl s kým závodit. V+B
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #20 kdy: Srpen 11, 2010, 12:21:36 »
Pro mne je daleko větší problém to, že jde o partyzánské akce bez jakýchkoli povolení, přitom zveřejňované jako oficiální akce např. na vlastních www stránkách. Vše v Krkonoších nyní povoluje Správa KRNAP, včera jsem tam měl možnost nahlédnout do seznamu schválených akcí. Od letošního roku je reálná šance pro dogtrekking na území Krkonošského národního parku. Nezodpovědný pořadatel může toto zlikvidovat.
O příštím víkendu je v Jizerkách pořádán MID, pořadatele jsme na nutnost zajistit potřebná povolení upozornili a oni to respektovali a zařídili, i když je to otrava. Ale nikdo pak neohrožuje práci toho druhého.

Bára B

  • Host
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #21 kdy: Srpen 11, 2010, 20:24:33 »
Kruci Romane, neříkej "u nás v Krkonoších", když jsi Beskyďák!!

Bára B

  • Host
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #22 kdy: Srpen 11, 2010, 20:31:39 »
A ještě k tomu povolení: Abych jsem si mohla jezdit s nebohou čtyřkou huskounů po třetí zóně krnapu, musel Viktor oběhnou cca 5 úřednic, vytelefonovat X telefonátů a přežít X pohovorů a jednání, než nám vůbec roční povolenku pro 4 psy vydali, jinak nemůžu ani vylízt z baráku. A podle Romanových popisů se může v poho do první zóny na závody  :o :o :o No, že se na ty úředníky radši ne....  :P Když to jde i jinak, že?  ::)
Bravo, ještě pár těhle akcí, a máme po ptákách všichni  >:(

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #23 kdy: Srpen 11, 2010, 22:17:57 »
Báro ja za to nemůžu že máme chalupu nejen v Beskydech,ale i v Krkonoších a že jsem teď doma i tady.Když jsi potřebovala psa na trek v  tak to jsem Ti byl dobrý co s Izinkou když jsem Ti ji půjčil na LONG.
Jinak k těm nesmyslným obviněním ohledně povolení od Honzy dodám jen pro ostatní aby se tady na nás neházela pořád nějaká špína tak etapák byl zařazen také pod hlavičku dvou českých pohárů v bězích do vrchů tedy Dvoračky a Štěpánka byly to 2 a 3.etapa a s tím mě pořadatelé pomohli a vyšli vstříc.Povolení KRNAPU mě bylo vyhověno v počtu 6 osob že se psi nemusím žádat ofic. povolení až leda nad 30 účastníků veřejné akce.
Jinak už jsme pořádali snad přes 30 závodu a nikdy nebyl žádný problém a když tak si projeďte beskydské akce a jejich povolení na úřadech.Připomínám že máme i vypracovaný řád na ochranu zvířat schváleny v Praze a na MČR na Pustevnách přijela krajská veterinarní inspekce a vše je v zápisu a bez problému všechna povolení v pořádku.Tak už dejte pokoj s těmi nesmysli a jestli někomu vadíme že pořádáme závody i v Krkonoších a on DOTYČNÝ že ještě né a chtěl by také tak má prostě smůlu.Mě taky nevadí kdyby se pořádalo třeba 10 LONGU v Beskydech tak si nedělám žádné nároky že tu pořádám přeci ja akce dogtrekking/maraton.

Jinak je také třeba povolení v Krkonoších na polské straně když se tama jde a v tom mě vyšli vstříc pořadatelé a horská služba krkonošského maratonu za co jim vděčím a např. týden na to jsme běželi s Adélou jejich mistrovství Polska kde bylo 292 běžců a tak mě poradili co a jak a už s tím mají zkušenosti.
Ja tady nechci zase rozvířit šílenou dohadovačku a proto chci tady dávat jen odkazy na naše akce nebo výsledky pro zájemce o kratší tratě a proto máme vlastní asociaci kde bereme zodpovědnost sami za sebe a s LONG závody nemáme nic společného co se týče úředničiny.Takže už ani nebudu odpovídat na příp. další napadáni zde na tomto foru pod. typu jako od Honzy.Pokud tak nám napište na naše forum.Odkaz je pod příspěvkem.Ale podobné bludy jako od Honzy že pořadáme partyzánské akce apd. raději moc nezkoušejte,protože prudiče a podobné odpalkujeme hned.

Pro nezasvěcené čtenáře této diskuze radím sami si např. ověřte od účastníků z některých naších akcí a nebo si vyzkoušejte sami některou z naších akcí a udělejte si vlastní úsudek.Budete vědět na čem jste.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #24 kdy: Srpen 12, 2010, 09:31:20 »
A máme tu další várku vyprávění pro děti z mateřské školky  ::). Na oficiální akce se povolení vyřizují s poměrně dost velkým předstihem, ty jsi přijímal přihlášky do poslední chvíle před začátkem závodů, takže jsi nemohl dopředu vědět kolik vás opravdu bude. Navíc se stejně jedná o organizovanou akci  :o. Takže tě nikdo nenapadá, pouze konstatuje holý fakt, a to že svým počínáním můžeš zničit možnost pořádání nějakých psích akcí v KRNAP  >:( je víc než jasné.
A k tvé poznámce, cituji: Ale podobné bludy jako od Honzy že pořadáme partyzánské akce apd. raději moc nezkoušejte,protože prudiče a podobné odpalkujeme hned.
Tím chtěl autor nejspíš říct, že na jeho stránkách může být v příspěvcích pouze a jen chvála  ;D, ostatní bude bez kompromisu okamžitě odstraněno. Kdyby se tímto řídili admini tohoto fóra tak Romane přijdeš minimálně o 50% svých příspěvků.

Honza
« Poslední změna: Srpen 12, 2010, 09:50:44 od Honza & Wendýsek »
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Lucka Matrková

  • Host
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #25 kdy: Srpen 12, 2010, 13:08:00 »
Ahoj Romane.
Musím se zastat Honzy Prášila, který tě v žádném případě nechtěl nějak osobně napadat...pořádá letos oficiální long, a bere všechno opravdu poctivě do posledního papíru a razítečka....sotva tušíš kolik práce a nervů už ho to stálo....a všchny ty výlety po úřadech, stohy žádostí, formulářů a povolení mohou být v okamžiku nanic, pokud se náhodou stane že tvůj ledabylý přístup rozohní byť jen jediného úředníčka....Sice ne naschvál, ale ohrožuješ výsledek lopotné práce jednoho týmu poctivců :-(

Zda na své závody lákáš sponzory stejně jako oficíry KRNAPu hláškou: to je jen taková akcička pro 6 lidí s pejsky.....těžko soudit.

Pro nezasvěcené: Romanovo závody jsou hezké rodinné akce v kruhu několika známých s občasnou účastí přespolních pejskařů, kteří jsou též vřele přijati. Rádi si jimi čas od času zpestříme víkendy.Je fajn že konečně taky trošku obměňujete trasy, jen je to bohužel zase další extrém že místo pobíhání někde na Vysočině se vrháte do Národního parku.

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #26 kdy: Srpen 12, 2010, 14:05:02 »
riziko potenciálních problémů se netýká jen KRNAPu ale všech CHKO, protože žádost o povolení v CHKO jde až na ministerstvo. S tím také mimo jiné souvisí časová náročnost získání těchto povolení. Problém je také v tom, že Roman nikdy nebyl ochotný své canicrossové akce nazývat jinak než Dogtrekking a již v minulosti s tímto vznikala nedorozumnění, když se mj. lidi ptali co to vlastně ten DT je.

Romane, není už na čase, abys své akce začal nazývat jinak ? Proč ne canicross-maraton ? Proč ne Asociace horských běhů se psem ? To by podle mě pro dostatečné rozlišení úplně stačilo. Šel jsi svým směrem, ale využíváš a zneužíváš  jméno Dogtrekking. Pro mě a asi většinu lidí přídomek maraton znamená něco náročného. Když prosazuješ název dogtrekking/maraton, tak se tomu musím v duchu smát. Pro mě by byl DT maraton akce na N x 80km, pokud možno mimo civilizaci, hezky mít vše potřebené sebou  ;)
Laďa+Esi

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #27 kdy: Srpen 12, 2010, 16:59:32 »
CHKO na ministerstvo?
Tý vogo, od kdy?  :o
« Poslední změna: Srpen 12, 2010, 17:07:57 od ježura »

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #28 kdy: Srpen 12, 2010, 17:25:10 »
Ja k je to s hlášením CHKO nevím, ale určitě nějaký souhrn povolení se "nahoru" bude posílat.

Ale co vím určitě, že jsou v CHKO oblasti kam nemůže takové povolení pro hromadnou akci dát místní správa ale Praha. V Jeseníkách je jich hned několik a třeba minulá Stezka vlka se jim raději vyhýbala.

A to se bavíme o CHKO ne národním parku Krkonoše.

Věřím tom že někde per huba nějaký človíček na akci o 6ti lidech přivěšenou za jinou akci o 200 lidech řekne že je to OK. Ale správná cesta to není, zvláště pokud je taková snaha takové akci dělat pořádnou osvětu.
tombru

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: 23.7.-31.7.2010 11 etapový dogtrekking Tour de Krkonoše 217 km
« Odpověď #29 kdy: Srpen 12, 2010, 18:27:31 »
možná jsem to trochu popletl. Tak nějak nějak beru že v CHKO,NP, Př.rez. platí trochu jiná pravidla než jinde. Je možné že se jedná jen o Národní parky. Tu informaci jsem měl z druhé ruky v souvislosti s Šumavou. Nicméně kde se žádá o povolení nemění nic na faktu, že povolení je třeba  :(
Laďa+Esi

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: