Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)

Autor Téma: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)  (Přečteno 92426 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Strakate komando

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #15 kdy: Březen 17, 2010, 19:41:04 »
Chapu spravne ze je rec o dni 28. brezna???

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #16 kdy: Březen 17, 2010, 20:05:50 »
Jo jo. Výcházká je zatím naplanovaná na neděli 28. března 2010.
« Poslední změna: Březen 17, 2010, 20:34:59 od Milan Ch. »

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #17 kdy: Březen 18, 2010, 07:21:25 »
toz, komandaku, pojd taky :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Kristýna+Tjabo

  • Host
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #18 kdy: Březen 18, 2010, 08:09:11 »
Ahoj, taky bych se přidala na výlet ... akorát nevim, v kolik chcete vycházet, protože v N.M.nM. můžu být nejdřív v 9.01 a nejdýl v 19.07 musim odtamna zase odjíždět, jinak budu bivakovat na nádraží :-). Ale to by se stihnout mělo, ne?  >:D

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #19 kdy: Březen 18, 2010, 08:27:57 »
Tak já a davkli přijedem autem, tudíš můžeme tam být víceméně v kteroukoliv dobu.

Jinak Kristýno, na nádraží jsem jednou bivakovala, v Náměšti nad Oslavou. Výpravčí když odcházel domů nám nechal otevřenou čekárnu, bylo to ještě v zimě. Náhodou to bylo docela fajn :D

Offline Strakate komando

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #20 kdy: Březen 18, 2010, 11:52:03 »
toz, komandaku, pojd taky :)

Ja bych rada... moc me to laka, jen nevim, jestli to zvladnem - nikdy jsme takovou streku nesli, tak abychom nebrzdili a nebyli na obtiz.  :-[

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #21 kdy: Březen 18, 2010, 12:09:41 »
toz, komandaku, pojd taky :)


Ja bych rada... moc me to laka, jen nevim, jestli to zvladnem - nikdy jsme takovou streku nesli, tak abychom nebrzdili a nebyli na obtiz.  :-[


Spravna skupina se prizpusobi nejpomalejsi ucastnici ci ucastnikovi, takze se neboj, poradne se vyspi, zjisti si spoje tam a zpet a pojd si s nami prijemne zaslapat na Zdarske vrchy. :)
« Poslední změna: Březen 18, 2010, 12:11:18 od davkli »
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #22 kdy: Březen 18, 2010, 12:13:54 »
a navíc - někdy začít musíš  ;)

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #23 kdy: Březen 18, 2010, 12:24:03 »
Souhlasím s davklim. Návíc jsou v záloze dvě trasy, jedna kradší a druhá delší, takže se můžeme dle terénu a sil rozhodnou, kterou trasu zvolíme. Máme na to cca 7 km na místo, kde se obě trasy rozcházejí. Co se týče času, kdy budeme vycházet, nechám to na vás. Těch 09:00 hod. je opravdu ten nejzažší čas, ale ani s tímto nemám problém (-:. Dnes je na Vysočině nádherně, tak snad to vydrží do příštího týdne.
P.S. V úterý jdu prohlédnout trasu, zda na nás nečeká nějaké překvapení. Tak potom nepíši jak trasy vypadají. Foto pro přidám taky.
« Poslední změna: Březen 18, 2010, 12:36:40 od Milan Ch. »

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #24 kdy: Březen 18, 2010, 12:45:19 »
Milane, neni to zbytecne prochazet trasu? :) Je to jen vylet, zadna organizovana akce, ne? Kdyz bude prekazka, uhneme ji. :)

Komando, zkama ty jsi, ze az v 9 bys mohla byt na nadrazi ve Meste?
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Strakate komando

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #25 kdy: Březen 18, 2010, 13:13:55 »
Milane, neni to zbytecne prochazet trasu? :) Je to jen vylet, zadna organizovana akce, ne? Kdyz bude prekazka, uhneme ji. :)

Komando, zkama ty jsi, ze az v 9 bys mohla byt na nadrazi ve Meste?

Ja o devate nic nepsala... jinak jsem z Ceskeho Krumlova a jela bych autem, takze se prizpusobim  ;)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #26 kdy: Březen 18, 2010, 13:36:27 »
Komando (snad se nezlobis pro zjednoduseni tve prezdivky takto), pardon, uz na to koukam, ze jsem to poplet. Tak jo, s tebou pocitame, dojed. Cas upresnime, idealni by bylo asi byt v 8 uz nachystani a vyrazit z Mesta, kdyby bezpecne prijela i Kristyna s Tjabem, tak by to byla asi ta 9., ze? Snad to nebude, jak to byvava, ze se prihlasi dost lidi a pak dojede sotva tretina (ale nechci malovat belzebuba na stenu). A uz mlcim, jsem dneska nejak ukecany. :-D
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Strakate komando

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #27 kdy: Březen 18, 2010, 13:49:41 »
Komando (snad se nezlobis pro zjednoduseni tve prezdivky takto), pardon, uz na to koukam, ze jsem to poplet. Tak jo, s tebou pocitame, dojed. Cas upresnime, idealni by bylo asi byt v 8 uz nachystani a vyrazit z Mesta, kdyby bezpecne prijela i Kristyna s Tjabem, tak by to byla asi ta 9., ze? Snad to nebude, jak to byvava, ze se prihlasi dost lidi a pak dojede sotva tretina (ale nechci malovat belzebuba na stenu). A uz mlcim, jsem dneska nejak ukecany. :-D

Nezlobim, to je v pohode, jinak Alena, jmeno me  ;) Ja zatim vubec nic neslibuju, ju? Ale pokud bych dorazila, tak to vypada na dva lidi a 3 nebo 4 psy.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #28 kdy: Březen 18, 2010, 13:54:42 »
Komando (snad se nezlobis pro zjednoduseni tve prezdivky takto), pardon, uz na to koukam, ze jsem to poplet. Tak jo, s tebou pocitame, dojed. Cas upresnime, idealni by bylo asi byt v 8 uz nachystani a vyrazit z Mesta, kdyby bezpecne prijela i Kristyna s Tjabem, tak by to byla asi ta 9., ze? Snad to nebude, jak to byvava, ze se prihlasi dost lidi a pak dojede sotva tretina (ale nechci malovat belzebuba na stenu). A uz mlcim, jsem dneska nejak ukecany. :-D

Nezlobim, to je v pohode, jinak Alena, jmeno me  ;) Ja zatim vubec nic neslibuju, ju? Ale pokud bych dorazila, tak to vypada na dva lidi a 3 nebo 4 psy.

Kez by to vyslo, by zas byla poradna smecka lidi a psu. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #29 kdy: Březen 18, 2010, 15:32:09 »
Vzhledem k tomu, že jsem nečekal tak velký zájem..... :D, tak si nechci trhnout ostudu a trasu raději prošlápnu. Já používám trasu ve směru od naší vesnice (Horní Rožínka, Albrechtice, Olešná, Zubří, ....atd). >:D
P.S.-Pro zajímavost, ta delší trasa kopíruje část treku "Osamělý vlk 2004". ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: