Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Hanácká štreka 2010 "Putování Drahanskou vrchovinou"

Autor Téma: Hanácká štreka 2010 "Putování Drahanskou vrchovinou"  (Přečteno 18133 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Hanácká štreka 2010 "Putování Drahanskou vrchovinou"
« Odpověď #45 kdy: Červenec 03, 2010, 16:58:21 »
Uz jsme na 16tem km. Na 12tem km jsme 3hodiny marne hledali K1. S vedomim, ze budeme zrejme DNF jsme se rozhodli pokracovat...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Blanka

  • Host
Re: Hanácká štreka 2010 "Putování Drahanskou vrchovinou"
« Odpověď #46 kdy: Červenec 03, 2010, 18:12:48 »
Přejeme všem, aby to ve  zdraví přežili, my "chcípáme" i doma, o psech nemluvě...

Ještěrka

  • Host
Re: Hanácká štreka 2010 "Putování Drahanskou vrchovinou"
« Odpověď #47 kdy: Červenec 03, 2010, 19:24:41 »
Ale tož!!! Rozkaz zněl přece jasně. První kontrola na Kosíři, úkolem ale nebylo jej obejít třikrát. :-) Hlavně ať se nám v pořádku vrátíte do cíle, orosená odměna Vám budiž útěchou.

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Hanácká štreka 2010 "Putování Drahanskou vrchovinou"
« Odpověď #48 kdy: Červenec 03, 2010, 19:57:47 »
Orosena odmena v cili? Co jen to muze byt? My jsme poskocili na 21.km a mame 6x HU. Kazde jine chuti i znacky. Za chvilku se budeme 5x koupat. Ceka nas 5 rybniku:-)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

ŠárkaM

  • Host
Re: Hanácká štreka 2010 "Putování Drahanskou vrchovinou"
« Odpověď #49 kdy: Červenec 03, 2010, 20:14:43 »
Hm, tak to ja když nemuzu najit Káčko, pláču do mobilu pořadateli a vzdycky jsem se potazala s dobrou. Nejak to nechapu,  O:-) O:-)To bude asi tim vedrem :o

Ještěrka

  • Host
Re: Hanácká štreka 2010 "Putování Drahanskou vrchovinou"
« Odpověď #50 kdy: Červenec 03, 2010, 20:20:43 »
Tak to už se nedivím, že jste K1 hledali tak dlouho a Kosíř vzali třikrát dokola ;-)

Offline filmz

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 1
DÍKY
« Odpověď #51 kdy: Červenec 05, 2010, 15:57:53 »
Tak ještě jednou moc děkuju za můj první long a tu obří krabici granulí  ;D Sice jsme došli poslední, ale stálo to za to! Trať moc pěkná a ve většině případů i dobře značená. Ale to počasí  :P mno, i když, díky trati jsem nakonec ani nevytáhla připravené bílé tričko na to mé černé psisko ;) Až na pár krátkých krizovek se nás držela dobrá nálada, za kterou můžu poděkovat také Hance, Jardovi a Markovi... bez vás bych to asi nedala ;o) Díkes
(Fotky budou časem následovat ;))
MonikaZ a beauceronka Arka z Lesovny "Darra"

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: