Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 krmení smečky

Autor Téma: krmení smečky  (Přečteno 13581 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: krmení smečky
« Odpověď #30 kdy: Červen 10, 2010, 15:19:45 »
Petro, duvod je prosty, neb si psa jen pujcuji a jeho chovatelka by psychicky nestravila krmit jej syrovou zivocisnou surovinou. Z Vetamixu proto beru varene smesi a svalovinu i vnitrnosti (z jatek, z Vetamixu nebo od sousedu a znamych) varim.
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: krmení smečky
« Odpověď #31 kdy: Červen 10, 2010, 15:21:29 »
a majitelka krmí taky vařeným? nebyly by řešením granule?

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: krmení smečky
« Odpověď #32 kdy: Červen 10, 2010, 15:42:44 »
a majitelka krmí taky vařeným? nebyly by řešením granule?

ano, zere cca 5 let varenou stravu, tedy skoro cely zivot.
Mezi kragulema jsem nenasel takove, ktere by mi vyhovovaly. Nicmene je fakt, ze jsem az nezdrave vybiravy a to, co jini povazuji za super, mi nekdy pripada jako palivo do kotle. Duvodem vsak muze byt to, ze jsem mene informovany nez jini, zel zatim jsem nenarazil na nekoho, kdo by mi nabidl takovou suchou krmnou smes, kterou bych odkyvl. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re: krmení smečky
« Odpověď #33 kdy: Červen 10, 2010, 17:52:23 »
tak já jsem zatím dala za 4 velké drahoušky a dvě skříťata kolem 5500, krmila jsem drůbeží ořez od vetamixu, hovězí srdce a svalovinu od  stejného výrobce, plus dva pytle granulí, nejčastěji britt care bo něco podobného. Teď mi přibyl další velký pes a barák co z něj pořád něco upadává :-) Tak zkusím provoz trochu zlevnit, zatím jsem objednala pytel sušeného masa a duševně se připravím na ty mixy od vetamixu :-) jen doufám, že se mi po tom berušky nepoto...:-)
Díky moc za všechny typy. Jsem nikdy tolik oblud neměla tak je mi  každá rada doslova drahá :-)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: krmení smečky
« Odpověď #34 kdy: Červen 10, 2010, 19:09:06 »
Jestli potřebuješ zlevnit, tak zkus kouknout na Happy Dog Profiline, Happy Dog dělá tuhle řadu pro chovatele vícero psů, proto jsou ty pytle 20kilový a kvalita i cena je příznivá. Dělají zátěžovky i nezátěžovky.

Offline HuskyW

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 12
  • Souhlasu: 0
Re: krmení smečky
« Odpověď #35 kdy: Červen 10, 2010, 19:35:16 »
Happy dog granule krmím v sezoně - osmispřeží haskounů v zápřahu a jsem spokojená. Celkem s jakoukoliv třídou, co jsme zkoušeli  8)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: krmení smečky
« Odpověď #36 kdy: Červen 10, 2010, 21:08:26 »
20kg pytle dělá i Sportmix a Anka, obojí vyzkoušeno a psům sedí - jsou to ale popelnice, kterým je úplně jedno, po pozřou...střídám granule se sušeným a cenově to vychází docela dobře.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: krmení smečky
« Odpověď #37 kdy: Červen 10, 2010, 22:13:16 »
Já mám právě psa, co jen tak něco nepozře a jentak z něj pěkný bobík taky nevypadne, takže o to je to větší trhák, když je po Happy Dogu skutečně happy  8)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: krmení smečky
« Odpověď #38 kdy: Červen 11, 2010, 07:04:28 »
neb si psa jen pujcuji a jeho chovatelka by psychicky nestravila krmit jej syrovou zivocisnou surovinou.
:o
Zato pes by ji strávil dobrovolně a rád a bez psychické újmy... ;D
A pes nežaluje... :-X

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: krmení smečky
« Odpověď #39 kdy: Červen 11, 2010, 08:44:50 »
tak já jsem zatím dala za 4 velké drahoušky a dvě skříťata kolem 5500, krmila jsem drůbeží ořez od vetamixu, hovězí srdce a svalovinu od  stejného výrobce, plus dva pytle granulí, nejčastěji britt care bo něco podobného. Teď mi přibyl další velký pes a barák co z něj pořád něco upadává :-) Tak zkusím provoz trochu zlevnit, zatím jsem objednala pytel sušeného masa a duševně se připravím na ty mixy od vetamixu :-) jen doufám, že se mi po tom berušky nepoto...:-)
Díky moc za všechny typy. Jsem nikdy tolik oblud neměla tak je mi  každá rada doslova drahá :-)
no a zkoušela jsi obejít řeznictví? Skelety se daj sehnat i od 5-9 kč za kg (pokud teda nebydlíš v Brně)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: krmení smečky
« Odpověď #40 kdy: Červen 11, 2010, 09:06:12 »
duševně se připravím na ty mixy od vetamixu :-) jen doufám, že se mi po tom berušky nepoto...:-)
Hele, ale oni ty mixy od Vetamixu nejsou zas až tak špatný. Blbou zkušenost sem měla akorát s tím drůběžím.  JInáč beru jako základ hovězí nebo hovězodrůběží mixy a  Hyena se tváří spokojeně. BaHU- a že ona žalovat umí :-)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: krmení smečky
« Odpověď #41 kdy: Červen 11, 2010, 09:06:36 »
Erajo, Brno je zaklete mesto na skelety? ;-)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: krmení smečky
« Odpověď #42 kdy: Červen 11, 2010, 09:14:52 »
Erajo, Brno je zaklete mesto na skelety? ;-)
Jo nesehnala jsem tam skelet pod 28 korun - to už jsem radši kupovala ve zveráku celé kuře nebo stehna za 30

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: krmení smečky
« Odpověď #43 kdy: Červen 11, 2010, 09:19:19 »
Erajo, Brno je zaklete mesto na skelety? ;-)
Jo nesehnala jsem tam skelet pod 28 korun - to už jsem radši kupovala ve zveráku celé kuře nebo stehna za 30

ok, diky
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: krmení smečky
« Odpověď #44 kdy: Červen 11, 2010, 12:13:27 »
Erajo, Brno je zaklete mesto na skelety? ;-)
Jo nesehnala jsem tam skelet pod 28 korun - to už jsem radši kupovala ve zveráku celé kuře nebo stehna za 30
Skelety za 28,- ?? ?? ?? ?? Tady jsou celý kuřata za 35,- :o
Skelety kupuju do 10,- Kč

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: